Web Analytics
Teknobu

Venom 2 Netflix’te Ne Zaman Çıkacak?
Venom 2 Netflix’te Ne Zaman Çıkacak?

Venom 2 Netflix’te Ne Zaman Çıkacak?

Venom 2 Netflix’te Ne Zaman Çıkacak? Venom 2 Netflix’te olacak mı? ne zaman çıkar işte merak edilen tüm soruların cevapları.

Kasım ayının sonundan itibaren, Venom: Let There Be Carnage ABD’de Amazon Prime Video’dan satın alınabilir – en önemlisi, bir Prime aboneliğine ücretsiz olarak dahil değildir ve bağımsız bir oyun olarak satın alınması gerekir. Ancak bu, onu indirimde veya başka bir yerde akışta görmeyeceğimiz anlamına gelmez.

Bu nedenle, Venom 2’nin Netflix’e gelip gelmediğini merak ediyorsanız burada sizlere açıkladık.

Venom 2 Netflix’te Ne Zaman Çıkacak?

Venom 2 Netflix'te Ne Zaman Çıkacak
Venom 2 Netflix’te Ne Zaman Çıkacak

Venom 2 Netflix’te yayınlanacak mı?

Bir Netflix temsilcisi, şu an için Venom 2’yi yayınlamak için kesin bir plan olmadığını, ancak filmi hizmet için lisanslasalar bile “bir süre olmayacağını” söyledi.

İlk Venom filmi ABD’de Netflix’e hiç gelmedi, ancak İngiltere, Avustralya, Kanada, İzlanda ve Türkiye’ye geldi.

O bölgelerden birinde iseniz, olabilir , sonuçta Venom 2 olsun kesin olarak söyleyemem ama başka TV izle hizmet yerine orada bitireceğiz. Her iki durumda da, film hala sinemalarda olduğundan ve Netflix’in kendisi tarafından üretilmediğinden, Venom 2 henüz yayın platformunda değil.

Muhtemelen başka bir yerde kullanıma sunulmadan önce birkaç ay bekleyeceksiniz. Sony Pictures, sinemadaki münhasırlığı korumakta büyük rol oynuyor – bu nedenle film henüz herhangi bir biçimde yayınlanamıyor. 

”Google
8 Beğen