Teknobu

Valorant Yeni Rank Sistemi Değişikliği 2022


Valorant Yeni Rank Sistemi Değişikliği 2022

Valorant Yeni Rank Sistemi Değişikliği 2022

2022 yılında valorantın 4.0 güncellemesinden sonra Valorant Yeni Rank Sistemi Değişikliği uygulandı. Peki Valorant Yeni Rank Sisteminde nasıl bir değişiklik yer alıyor. İşte hepsi bu haberimizde.

Riot Games, dünya çapındaki izleyicileri için en iyi oyun deneyimini sunmayı hedefliyor ve buna göre birkaç değişiklik yaptı.

Birkaç harita ve silahta yapılan önemli düzenlemelere ek olarak, Riot’taki geliştiriciler Rank sistemlerinde küçük değişiklikler yaptılar. Rekabet deneyimlerinde etkileyecek birkaç değişikliğe bir göz atalım.

Valorant Yeni Rank Sistemi Değişikliği 2022

Valorant Yeni Rank Sistemi
Valorant Yeni Rank Sistemi

Yama 4.0’dan itibaren, henüz Dereceli’de oynamayan hesapların Valorant Yeni Rank Sisteminde sıraya girebilmeleri için önce hesap seviyesi 20’ye ulaşmaları gerekmektedir. Henüz 20. hesap seviyesine ulaşmamış, ancak zaten Rekabetçi sırada oynamış olanlar için, yine de dereceli olarak oynayabileceksiniz.

Çok uzun zaman önce yazdığımız gibi, Riot hilekarlar ile savaşmak için bazı büyük adımlar atmayı planlıyor ve görünüşe göre bu, bu yıl attıkları ilk adımlardan biri. Dürüst olmak gerekirse, 10 oyun kazanmak o kadar da zor değil (özellikle hile yapıyorsanız) ve bunu bir akşamda yapabilirsiniz, ancak 20. seviyeyi elde etmek kesinlikle sizden çok zaman alacaktır.

Bu Yazımızda Okuyun :   Kaderimin Oyunu Gülsüm Kimdir? Ayça Koptur Kim?

Valorant’ın rank sistemi, piyasadaki çoğu rekabetçi oyun gibi çalışır. 20. hesap seviyesine ulaşıldığında dereceli modun kilidi açıldığında, başlangıç ​​derecenizi ve beceri seviyenizi belirlemek için beş yerleştirme maçı oynamanız gerekecek.

Valorant, oyuncuları dereceli olarak derecelendirmek için MMR olarak bilinen bir eşleştirme derecelendirme sistemi kullanır. Her oyuncunun, hesabıyla ilişkili, zamanla değişen bir numarası olacaktır; bunlar, iyileştikçe onları sıraya sokar ve çıkarır.

”Google
Beğen