Teknobu

Valorant Yeni Karambit Bıçağı (Tüm Detayları) 2021


Valorant Yeni Karambit Bıçağı (Tüm Detayları) 2021

Valorant Yeni Karambit Bıçağı (Tüm Detayları) 2021

Valorant Yeni Karambit Bıçağı yayınlandı. Bu yazımızda sizlere Valorant Yeni Karambit Bıçağı hakkında tüm bilgileri paylaşacağız.

Valorant Yeni Karambit bıçağı, oyunculara sunulan çok sayıda kozmetik ürüne son derece büyüleyici bir ektir. Şekilleri, tasarımları veya animasyonları olsun, Karambit bıçakları oyunda her zaman ayrı bir yakın dövüş silahı olmuştur.

2021, Valorant’taki kozmetik paketler açısından muazzam bir yıl oldu. Estetik açıdan etkileyici bir dizi görünüm, oyuncuların eğlenmesi için pazara girdi.

Valorant Yeni Karambit Bıçağı
Valorant Karambit Bıçağı

Şimdiye kadar Valorant, Prime 2.0 paketindeki yakın dövüş seçeneği olan yalnızca bir adet birinci sınıf Karambit bıçağına sahipti. Oyunda bir Battle Pass’ta verilen Ruin adlı başka bir Karambit silahı vardı. Ancak, birinci sınıf bir cilt değildi. Yakın zamanda duyurulan Champions 2021 Collection paketinin, karışıma başka bir Karambit bıçağı getireceği bildiriliyor.

Valorant Yeni Karambit Bıçağı (Tüm Detayları)

Valorant Karambit Bıçağı
Valorant Karambit Bıçağı

İlk Karambit bıçağı, 2021 Mart ayının başlarında Prime 2.0 paketi ile piyasaya sürüldü . Bıçağın 1. Seviyesi, onu oyunda mevcut olan diğer yakın dövüş silahlarından ayıran hoş bir dönme animasyonuna sahip.

Kaydırarak saldıran bir animasyonla bilimkurgu hissi veriyor. Seviye 2’de, bıçakta elektrik mavimsi bir vurgu var ve şimdi donatma animasyonu, bıçağın basitçe aşağı itilerek açılmasını gösteriyor.

Bu Yazımızda Okuyun :   Ghost of Tsushima Sistem Gereksinimleri Nelerdir, Kaç Gb ?

Prime 2.0 Karambit 3550 Valorant Puanına mal oldu. Sadece Valorant mağazasına veya Gece Pazarı’na ulaştığında satın alınabilir.

”Google
Beğen