Teknobu

Valorant Yeni Ajan Fade (Yetenekleri) 2022
Valorant Yeni Ajan Fade (Yetenekleri) 2022

Valorant Yeni Ajan Fade (Yetenekleri) 2022

Bu yazımızda Valorant Yeni Ajan Fade hakkında bilinmesi gerekenleri sizler için açıkladık. İşte yeni Türk ajan fade yetenekleri ve özellikleri.

Tüm oyuncular, Valorant’ta yaklaşan yeni ajan için heyecanlı. Riot Games’in tonlarca teaser’ı ve dış kaynaklardan gelen çok sayıda sızıntı ile oluşan gerilim , yeni ajan çok başarılı olacak gibi görünüyor! Öyleyse devam edelim ve yeni ajan Fade hakkında bildiklerimize bir bakalım !

Valorant Yeni Ajan Fade (Yetenekleri)

Valorant Yeni Ajan Fade
Valorant Yeni Ajan Fade

Riot Games, oyunun yaklaşmakta olan Başlatıcı Temsilcisi Fade’e ilk bakışı açıkladı ve o şimdiden hayranlar arasında inanılmaz derecede popüler bir seçim olmaya hazırlanıyor. Mevcut Valorant Yasası çok yakında sona eriyor ve bu, ufukta yeni bir Ajan ile büyük bir yama olduğu anlamına geliyor. Valorant oyuncuları ay sonundan önce Fade ile uygulamalı olarak çalışabilecek ve yeni bir Savaş Bileti, Temsilci değişiklikleri ve çok daha fazlasının keyfini çıkarabilecekler. İşte yeni Valorant Ajanı Fade hakkında bilmeniz gerekenler.

Fade , Türkiye’den gelen bir Başlatıcıdır. Bir Başlatıcı olduğu için keşif yapmaya ve ekip için bilgi toplamaya odaklanır. Diğer Başlatıcılar, örneğin Sova, Skye, Breach ve KAY/O’yu içerir. Bu, Fade’in bir takımı objektif bir siteye sokmada veya saldıran bir takımın baskısını önlemede çok yardımcı olacağı anlamına gelir.

Bu Yazımızda Okuyun :   PUBG Mobile Saygı Hatası (Güncel) 2021

Fade’in yetenekleri henüz resmi olarak açıklanmadı, ancak Riot Games, State of the Agents blog yazısında “düşmanları avlarken samimi bir duyguya” sahip olacağını söyledi. Ayrıca, tanıtım blog gönderisinde sergilenen bazı resimler, belirli Ajanları örten garip karanlık güçlerini gösteriyor, bu yüzden diğer takımdaki belirli oyuncuları hedefleyebilecek gibi görünüyor.

Fade’in tam kiti ve yetenek listesi, 24 Nisan’da Riot’un sinematik fragmanını ve oyun fragmanını sergileyeceği Masters Reykjavik Büyük Finalinde resmen açıklanacak . Bu, resmi olarak piyasaya sürülmesinden sadece birkaç gün önce, yani oyuncuların kitini kendileri denemeleri çok uzun sürmeyecek.

”Google
2 Beğen