Web Analytics
Teknobu

Valorant Level Gizleme Nasıl Yapılır? (Güncel)
Valorant Level Gizleme Nasıl Yapılır? (Güncel)

Valorant Level Gizleme Nasıl Yapılır? (Güncel)

Valorant Level Gizleme Nasıl Yapılır? Valorant oyunun da level seviyesi nasıl gizlenir, oyunculara karşı level nasıl kapatılır. İşte detaylı olarak sizlere anlattık.

Riot Games, Valorant’a oyuncuların hesap seviyelerini gizlemelerini sağlayan bir özellik ekledi . İşte bilmeniz gerekenler.

Valorant, Yama 3.0’da bir oyuncunun oyunda ne kadar zaman harcadığını gösteren bir özellik aldı. Birçoğu oyun sürelerini bir onur rozeti olarak kullanma eğiliminde olsa da, bazı düşük seviyeli oyuncular için bu biraz engel olabilir. 

Genellikle çok az deneyime ve beceriye sahip olmamakla suçlanan yeni hesap sahipleri, Valorant’ta bazen lehte olmayan muamelelerle karşı karşıya kalırlardı. Öte yandan, bir oyuncu seviyesinin görünür olması, potansiyel takım arkadaşlarının sizin beceri seviyenizi okumasını sağlar. Kinder oyuncuları muhtemelen bunu, genellikle daha deneyimli kişilere gönderebilecekleri herhangi bir eleştiriyi uzak tutmak için kullanırlar, ancak hepimiz biliyoruz ki, bu tür oyuncuların çok az ve çok uzak olduğunu biliyoruz.

Oyuncu geri bildirimleri sayesinde Riot Games, o zamandan beri Valorant’taki seviyenizi Yama 3.08’de gizlemenin bir yolunu tanıttı. İsteğe bağlı bir özellik haline getirerek, daha yeni oyuncuların oyunun tadını çıkarırken cesaretlerinin kırılmasına gerek kalmayacak.  Bu yazımızda , sizlere Valorant Level Gizleme Nasıl Yapılır? bunun tam olarak nasıl yapılacağını açıklıyoruz.

Valorant Level Gizleme Nasıl Yapılır?

Valorant Level Gizleme
Valorant Level Gizleme

Valorant’ta level gizlemek oldukça basittir ve oyun içinde yapılabilir:

Valorant’ın oyuncuları oynadıkları her oyun için hesap puanları kazanırlar ve dağılım en yüksek dereceli maçlar için yapılır. Ayrıca haftalık ve günlük görevleri tamamlayarak ekstra puan kazanabilirsiniz .

Bunlar, günün ilk galibiyetini almak, 20 düşmanı ortadan kaldırmak, 10 nihai küre toplamak vb. gibi basit görevlerdir. 5.000 hesap puanı kazandığınızda her oyuncunun hesap seviyesi ilerler. Her 20 seviyede, oyuna harcadığınız saatleri sergilemek için yeni bir sınırın kilidi açılacak!

VALORANT’ta hesap seviyenizi şu şekilde gizleyebilirsiniz:

  • Ana menüden ‘Koleksiyon’ sekmesine gidin.
  • ‘Oyuncu Kartı’na tıklayın
  • Oyuncu Kartı menüsüne girdikten sonra ‘Seviye Sınırları’nı seçin
  • Burada, ‘Oyuncu kartımda hesap seviyemi göster’ arasında geçiş yapma seçeneğini göreceksiniz.
  • Valorant’ta hesap seviyenizi gizlemek için kutuyu tıklamanız yeterlidir.

Bu seçeneğin varsayılan olarak açık olduğunu belirtmekte fayda var, bu nedenle seviyenizi gizlemek istiyorsanız bu adımları uygulamanız gerekecek. İyi haber şu ki, seviyenizi gizlemek eşleştirmeyi etkilemeyecek ve oyun deneyiminizi değiştirmeyecektir.

”Google
20 Beğenmekten Vazgeç