Web Analytics
Teknobu

Valorant İndiriliyor 0 da Kalıyor (Çözüm Yolları) 2022
Valorant İndiriliyor 0 da Kalıyor (Çözüm Yolları) 2022

Valorant İndiriliyor 0 da Kalıyor (Çözüm Yolları) 2022

Valorant İndiriliyor 0 da Kalıyor sorunu nedir, valorant yüklerken neden 0 da kalıyor bunun için sizlere çözüm yollarını açıkladım.

Valorant, 2020 yılında piyasaya çıktığından beri e-spor FPS topluluklarında oldukça popüler hale geldi. Ancak, her gün artan oyuncu sayısı ile bazı sorunların ortaya çıkması zorunludur. Valorant oyuncularının son zamanlarda karşılaştığı en yaygın sorunlardan biri oyunun yükleme ekranında takılı kalmasıyla ilgili. Yani valorant indiriliyor ama 0 da kalıyor. Peki bu valorant indiriliyor 0 da kalıyor çözümü nedir. Aşağıda sizlere açıkladık.

Valorant İndiriliyor 0 da Kalıyor
Valorant İndiriliyor 0 da Kalıyor

Bizde sizler için 2022 yılında çok sık karşılaşılan Valorant İndiriliyor 0 da Kalıyor Hatası ile ilgili bir rehber oluşturmak istedik. Böyle bir durumla karşılaştığınız zaman ne yapmanız gerektiğini ve nasıl düzeltebileceğinizi anlatacağız. Ayrıca bu durumla karşılaşanların en çok sordukları soruları da yine buradan cevaplayacağız.

Valorant İndiriliyor 0 da Kalıyor Hatası Nedenleri

Valorant İndiriliyor 0 da Kalıyor
Valorant İndiriliyor 0 da Kalıyor Hatası

Valorant’ta sorunu çözmeye çalışmadan önce, buna neden olabilecek belirli sorunları teşhis etmek daha iyidir. Bunu yaparak, sorunu kolayca tespit edebilir ve diğer çözümleri denemek için zaman kaybetmezsiniz.

  • Bakım Molaları

Valorant, acil bakım molaları sırasında yükleme ekranında takılabilir. Bakım sırasında oyuncular, yükleme ekranında takılma da dahil olmak üzere oyunla ilgili birkaç önemli sorun bildirdiler. Bu molaların tamamlanması genellikle bir saatten fazla sürmez ve Valorant oynamak için bakım molasının bitmesini bekleyebilirsiniz.

image 5

Valorant’ın herhangi bir zamanda bakıma girip girmediğini kontrol etmenin basit yollarından biri, Twitter tanıtıcısını kontrol etmektir. Bu araların çoğu Twitter akışında güncellenir ve bu sorunun yükleme ekranında takılıp kalmanıza neden olup olmadığını belirleyebilirsiniz.

  • Ağ Bağlantısı Sorunları

Ağ bağlantısı sorunları Valorant’ın yükleme ekranında takılmasına neden olabilir. Tutarsız ping veya paket kayıplarınız olup olmadığını kontrol etmek için burada bir çevrimiçi ağ hız testi çalıştırın . Valorant’ın en iyi oyun deneyimini elde etmek için istikrarlı ve tutarlı bir internet bağlantısına ihtiyacı var. Kararsız bir ağ bağlantınız varsa, bir çözüm için ISS’nize başvurabilir veya başka birine geçebilirsiniz.

  • Oyun Dosyalarının Bozulması

Valorant’ın yükleme ekranı sorununa takılmasının bir başka olasılığı da oyunun çalışma dizinindeki dosyaların bozulmasıdır. Oyun ayrıca Vanguard adlı kendi hile önleme sistemi ile birlikte gelir ve dosyalarda herhangi bir değişiklik olması durumunda oyun düzgün çalışmayacaktır. Bu, kötü amaçlı yazılım saldırılarından veya antivirüsünüzün oyun dosyalarını yanlış pozitif olarak algılamasından kaynaklanabilir.

Valorant İndiriliyor 0 da Kalıyor Hatası Çözümü

Valorant oyununu kapatın ve ardından bilgisayarınızı yeniden başlatın. Bu durum arka planda çalışan Valorant programlarının tekrar başlamasını sağlayacaktır. Aynı zamanda modeminizi kapatıp 10 saniye bekleyin ve daha sonra tekrar açın. Bu işlemler indirme işleminizi hızlandıracaktır. Fakat yukarıda bahsettiğimiz gibi genellikle oyun aynı hızda indirilmeye devam etmektedir.

  • Düzeltme 1: Bilgisayarınızı Yeniden Başlatın
  • Düzeltme 2: Oyunu Yönetici Olarak Çalıştırın
  • Düzeltme 3: Ağ Bağlantısını Kontrol Edin
  • Düzeltme 4: Grafik Kartı Sürücünüzü Güncelleyin
  • Düzeltme 5: Değerlemeyi Yeniden Yükleyin
”Google
13 Beğenmekten Vazgeç