Web Analytics
Teknobu

Valorant Emea Grupları Belli Oldu! 2022
Valorant Emea Grupları Belli Oldu! 2022

Valorant Emea Grupları Belli Oldu! 2022

Valorant Emea Grupları Belli Oldu! Bu yazımızda sizlere Valorant Emea Grupları hakkında bildiklerimizi sizlerle paylaşacağım.

VCT Challengers EMEA Aşama 1 turnuvasının grupları belli oldu. Toplam 12 takımın katılacağı turnuvada 6 takımdan oluşan iki grup yer alıyor. VCT EMEA resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımla Valorant Emea Gruplarını duyurdu. Açıklanan gruplar ise şu şekilde:

Valorant Emea Grupları Belli Oldu!

Valorant Emea Grupları
Valorant Emea Grup

VCT Challengers EMEA turnuvasına, takımların 4’ü davet ile katılıyor. Diğer 8 takım ise kendi bölgelerinde yer alan Challengers 1 ve 2 turnuvasını kazanarak VCT Challengers EMEA‘ya katılma şansı yakalıyor. Bu 8 takımın ise 4’ü Avrupa‘dan, 2’si Türkiye‘den ve 2’si de BAE bölgesinden katılıyor.

VALORANT’ın önemli turnuvalarından birisi olan VCT Challengers EMEA‘ya Türkiye‘den SuperMassive Blaze ve bugün (23.01.2022) Futbolist ve BBL Esports arasında oynanan final mücadelesini kazanan takımın katılacağını görüyoruz. İki temsilcimiz de B grubunda mücadele edecek.

Grup aşamaları 11 Şubat – 13 Mart arasında oynanacak ve 6 takım play-off aşamasına geçerken, diğer 6 takım turnuvaya veda edecek. Turnuvanın ödül havuzu için, şu anlık herhangi bir bilgi bulunmuyor.

”Google
13 Beğen