Teknobu

Valorant Crosshair Ayarları En İyi Nasıl Yapılır 2021?


Valorant Crosshair Ayarları En İyi Nasıl Yapılır 2021?

Valorant Crosshair Ayarları En İyi Nasıl Yapılır 2021?

Valorant oyununda profesyonel bir nişancı olmak için en iyi bir şekilde Valorant Crosshair Ayarları nasıl yapılır işte tüm ayarları.

Nişan alma, Valorant’ın önemli bir parçasıdır, oyunda ustalaşılması gereken en önemli mekaniktir. Amacınızı geliştirmek için oyun içi Valorant ayarlarınıza bakmalısınız . Oyunu olabildiğince duyarlı bir şekilde çalıştırmanız gerekecek, aynı zamanda nişangahınıza da bakmalısınız. Çoğu gerçekten rekabetçi nişancı gibi. Nişangahınızın etrafında değiştirme seçeneğine sahipsiniz. Nişangahınızı doğru yapmak, hedefinizi daha iyi hale getirebilir ve amacınızı gerçekten geliştirmenizi kolaylaştırır. En iyi Valorant nişangah ayarları, nasıl oynadığınızda büyük bir fark yaratabilir.

Valorant profesyonel oyuncuların nişangah ayarlarına bakmak neyi kullanmanız gerektiğini anlamanıza yardımcı olabilir. Yine de, kısmen kişisel tercihlere bağlı. En iyi Valorant nişangah ayarlarını seçme konusunda bilmeniz gereken bazı önemli şeyler var. Profesyonellerin ayarlarını ve nişangahın çalışma şeklini karşılaştırarak, çoğu oyuncu için işe yarayacak bazı öneriler bulabilirsiniz. Bunlar en iyi Valorant nişangah ayarlarıdır. Bunu bir başlangıç ​​noktası olarak alın ve sizin için mükemmel olanı bulmak için oradan itibaren çalışın.

Valorant Crosshair Ayarlarını Yapmak Önemli mi?

Valorant’ta Crosshair ayarınız önemlidir. Çok daha iyi nişan almanıza ve oyun içinde daha fazla öldürmenize yardımcı olur. Ekranın ortasının ve ilk mermilerinizin nereye çarpacağını size gösterir. Bu, püskürtme modelinizin etrafında toplandığı noktadır. Amacınıza müdahale etmeden görünürlük için doğru renk ve boyutta olması gerekir. Pek çok artı işareti, çekimlerin nerede vurulduğuna dair iyi bir gösterge sağlamak için yeterince yardımcı olmaz. Diğerleri çok büyük ya da gürültülüdür, araya girip nişanınızın daha uzun mesafeden isabetli olmasını engeller.

Bu Yazımızda Okuyun :   Cyberpunk 2077 Açılmıyor Çökme Hatası
Valorant Crosshair Ayarları
Valorant Crosshair Ayarları

Valorant’ta Farklı Crosshair Ayarlarını Nasıl Elde Edersiniz?

Farklı Valorant nişangahları elde etmek için tek yapmanız gereken ayarlarınıza gitmek. Hatta gerçekten ihtiyacınız varsa, nişangahınızı oyunun ortasında bile değiştirebilirsiniz. Nişangahınızı özelleştirirken birçok farklı seçeneğiniz vardır. Bunlar değiştirebileceğiniz şeyler:

image 6
  • Renk – Nişangahınızın rengi kolayca değiştirilebilir. Sekiz renk var ve hiçbiri canlılık için çok kötü değil.
  • Anahatlar – Bir anahat, artı işaretinize siyah bir kenarlık verir. Bu, onu görmeyi önemli ölçüde kolaylaştırır, ancak daha büyük hale getirir.
  • Merkez Nokta – Bu, artı işaretinizin sağ ortasındaki noktadır. Merminiz en doğru şekilde geldiğinde ilk atış doğruluğundan en iyi şekilde yararlanmak için faydalıdır.
  • İç Çizgiler ve Dış Çizgiler – Bunlar, artı işaretiniz için çizgilerdir. Opaklıklarını, uzunluklarını, kalınlıklarını ve merkezden ne kadar uzakta olduklarını değiştirebilirsiniz. Bu çizgileri sürekli ateşlemeyi ayarlamak için de ayarlayabilirsiniz.
  • Ateşleme Hatası ile Artı Göstergesini Soldur  Bu, sürekli ateş ederken nişangahınızın üst çizgisinin solmasına neden olur. Bu, atışınız için hareket ve atış hatası cezalarının ne zaman işe yaradığına dair net bir görsel gösterge sağlar.
  • İzlenen Oyuncunun Nişangahını Göster – Bu, izlerken diğer oyuncuların veya kendi nişangahınızın artı işaretini görüp göremeyeceğinize karar verir.
Bu Yazımızda Okuyun :   Pubg Hafif Makineli Tüfekler ve İpuçları 2021

Valorant’ta En İyi Crosshair Ayarları

Valorant nişangah ayarlarınız için değiştirebileceğiniz her şey bu. Peki hangi türü kullanmalısınız? Herkes için işe yarayan belirli bir küme yoktur, ancak işe yarayabileceğinizi düşünebileceğiniz bazı öneriler vardır:

  • Renk – Valorant nişangahınızın rengi, ne kadar görünür ihtiyacınız olduğuna bağlı olacaktır. Bu, ana hatları ne kadar iyi görebildiğinizin daha büyük bir yansımasıdır. Yeni başlayanlar veya görünürlükle mücadele edenler için daha parlak bir renk kullanmanız gerekecek. Deneyimli olsanız bile, görünür olması gerekir, ancak çok dikkat dağıtıcı bir renkten kaçınmaya çalışın.
  • Hata Ayarları – Ateşleme ve hareket hatasını kapsayan ayarlar ilginç olanlardır. Oyundaki farklı mekaniklere uyum sağlarken gerçekten yardımcı oluyorlar. Aklınızda hareketi ve sürekli ateşi tutmakta zorlanıyorsanız, bu dinamik ayarları açın. Yine de bu mekaniklere alıştıktan sonra, onları kapatın. Doğruluğunuzu büyük ölçüde etkileyebilirler, ancak sahip olduğunuz her avantaja ihtiyacınız olacak.
  • Daha küçük – Daha büyük bir artı işareti kullanmak yerine daha küçük bir artı işareti kullanmak daha iyidir. Çekimlerinizin önüne geçmeden nereye gideceğine dair iyi bir fikre ihtiyacınız var. Daha uzun bir mesafede, Valorant nişangah ayarlarınızın bir vücut yerine bir kafaya vurma girişiminizi mahvetmesini istemezsiniz.
Bu Yazımızda Okuyun :   World Of Warcraft Shadowlands'e Nasıl Gidilir? 2021
image 9

”Google
9 Beğenmekten Vazgeç