Teknobu

Ultimate Custom Night Apk (Güncel Sürüm) 2021


Ultimate Custom Night Apk (Güncel Sürüm) 2021

Ultimate Custom Night Apk (Güncel Sürüm) 2021

Ultimate Custom Night Apk oyunun son güncel sürümünü indirmek için doğru yerdesiniz. Hemen vereceğimiz bağlantıdan ucn apk’yı indirin.

Ultimate Custom Night Apk

Ultimate Custom Night Apk
Ultimate Custom Night Apk

Bir kez daha katil animatronikleri savuşturan bir ofiste yalnız kapana kısılacağınız nihai FNaF karışımına hoş geldiniz! Freddy’nin oyunlarında yedi Five Nights’ı kapsayan 50 seçilebilir animatronik karaktere sahip olan özelleştirme seçenekleri neredeyse sonsuzdur.

Ucn Apk oyununda İstediğiniz karakter çeşitlerini karıştırın ve eşleştirin, zorluklarını 0-20 arasında ayarlayın, ardından doğrudan aksiyona atlayın! Ofis masanızdan, iki yan kapıyı, iki havalandırmayı ve hepsi doğrudan ofisinize giden iki hava hortumunu yönetmeniz gerekecektir.

Bu sefer, ısıtıcı, KLIMA, küresel bir müzik kutusu, bir güç jeneratörü ve daha fazlası gibi nihai zorlukları tamamlamak istiyorsanız diğer araçlarda da ustalaşmanız gerekecektir. Tüm bunlar yetmezmiş gibi, havalandırma deliklerine lazer tuzakları kurmanız, Faz-Coin’leri toplamanız, Ödül Sayacı’ndan ürün satın almanız ve her zaman olduğu gibi bir değil, iki Pirate Cove perdesini yakından takip etmeniz gerekecek!

Bu Yazımızda Okuyun :   Minecraft 1.19 Apk İndir (Son Sürüm)

Diğer özellikler de dahil:
– On altı temalı zorlukları içeren meydan okuma
menüsü – Geri dönen favorilerden ve franchise’a
yeni gelenlerden seslendirme – Açılabilir ofis kaplamaları
– Açılabilir kesimler

Ultimate Custom Night Apk İndir

Aşağıdaki bağlantıdan son güncel sürüm Ucn Apk‘yı indirin.

DOWNLOAD APK 22
Ucn Apk

”Google
Beğen