Teknobu

Windows 10 için En İyi Ücretsiz Ekran Kaydedici


Windows 10 için En İyi Ücretsiz Ekran Kaydedici

Windows 10 için En İyi Ücretsiz Ekran Kaydedici

Merhaba arkadaşlar sizlerde windows 10 için en iyi ücretsiz ekran kaydedici programı mı arıyorsunuz ? O zaman bu yazımızda sizlere bu programlardan bahsedelim hangisini kullanmak isterseniz. Sizin tercihinize kalmıştır.

Günümüz çağında ve çağında ilerlerken, bu rekabetçi dünyada teknoloji meraklısı da oluyoruz. Çevrimiçi olarak kullanılabilen çok sayıda video oyun kayıt yazılımı vardır. Ama oyun kayıt yazılımının arkasındaki genel fikri anlayalım.

Oyun kayıt yazılımı, oyununuzu HD kalitesinde yakalamanıza yardımcı olur. Bu uygulamalar, video kliplerinizi Facebook ve YouTube gibi sosyal medya sitelerinde paylaşmanıza olanak tanır.

Videoları MOV, MP4 ve GIF gibi farklı formatlarda saklamak için bu araçları kullanabilirsiniz. Bu araçlar, bu canlı akış oturumlarının kaydedilmesinde de kullanışlı olabilir.

Windows 10 için En İyi Ücretsiz Ekran Kaydediciler

İşte 2021 yılında oyun kaydetmek için ücretsiz ekran kaydedicilerin bir listesi.

iFun Ekran Kaydedici

Karşılaşabileceğiniz en kullanıcı dostu kullanıcı arayüzü. Zenginleştirici tasarımı ve inanılmaz özellikleri, kullanıcıları sorunsuz bir şekilde kolaylaştırır.

Bu Yazımızda Okuyun :   Vodafone Sınırsız İnternet Psiphon Pro Ayarları 2021
Ücretsiz Oyun Kaydedici
Ücretsiz Oyun Kaydedici

Yazılım, aşağıdakileri içeren birçok özellik sunar:

Bir bölge seçin

Bilgisayarınızın tam ekranını veya istediğiniz herhangi bir parçayı kaydedebilirsiniz. Dahası, Hoparlör, Mikrofon, Fare ve web kamerasını seçmek için dört seçeneğe sahiptir.

Kayıt ayarında birçok seçeneğe erişebilirsiniz. Seçenekler, videonuzu kaydetme konumunu, formatı ve ideal kare hızını içerir.

Yüz Kamerası Size ayrıca Yüz kamerası işlevselliği sağlar. Bu özellik, yüzünüzü bir videoya kaydetmenize olanak tanır. İster oyun kaydı isterse bir PowerPoint sunusu olsun, yüzünüzü kaydedebilirsiniz.

Genel Ayarlar

Genel ayarlar size bir dil seçme gibi bir dizi seçenek sunar. Bir kullanıcının iFun Screen Recorder’ı almasını isteyip istemediğine bakılmaksızın, başlangıçta yüklenir veya yüklenmez.

Ayrıca, kayıt konumunuzu değiştirebilir veya belirli seçeneklerin işaretini kaldırmak ister misiniz? Her şey sana bağlı. Kırpma

Ayrıca kaydın uzunluğunu gereksinimlerinize göre kısaltabilirsiniz. Kreasyonlarımın altında, kaydedilmiş çalışmanızı dikey sırada görebilirsiniz.

Yüksek çözünürlüklü oyunlar için normal FPS 60 FPS’dir, bu nedenle 60 FPS’yi destekleyen bir kaydedici seçmeniz gerekir. Sorunsuz bir oyun kalitesi yakalamak için ideal FPS 120’dir.

IFun, filigran olmadan video kayıtları için ücretsiz bir oyun kayıt yazılımıdır. Hevesli oyuncular için canlı oyun görüntülerini yayınlamak için iyi çalışıyor.

Bu Yazımızda Okuyun :   Apple Müzik İsteği Zaman Aşımına Uğradı Hatası (Çözümü)

IFun Ekran Kaydedici birçok ekranı destekler. Ayrıntılara gelince, her ayrıntıyı yakalar ve her paraziti ortadan kaldırır.

2. Bandicam

image 39
Ücretsiz Oyun Kaydedici

Yalnızca tüm ekranı veya bir pencereyi değil, aynı zamanda bir web kamerası ve mikrofondan da kaydedebilirsiniz. Yazılım, web kamerası için katmanlı videolar oluşturmanıza olanak tanır.

OBS Studio, ekran kaydı için çok yönlü bir araç olsa da, hiçbir video düzenleyiciye sahip değildir. Kaydedilmiş videonuzu düzenlemek istiyorsanız, iFun kaydedici gibi başka bir yazılım kullanmanız gerekir.

3. Action

image 40
Ücretsiz Oyun Kaydedici

4K web kamerası ile oynanışı yakalamanıza yardımcı olan hafif bir araçtır. Yazılım, canlı akışı kaydetmek için en iyisidir.

Yazılım, videoyu MP4 formatında kaydetmenizi sağlar. Oyununuzu Facebook veya YouTube’a yüklemenizi sağlar.

Etkileyici öğreticiler oluşturmak için bilgisayarınızın bir bölümünü kaydetmek üzere seçimler yapabilirsiniz.

Sonuç

Videoları bir profesyonel gibi kaydetmek istiyorsanız, iFun Ücretsiz Ekran Kaydedici harika bir seçenektir. PC platformlarının harika video oyun çekimi yapması için mükemmeldir. Oyun videolarını kaydettikten sonra, bunları yerleşik özelliklerle düzenleyebilirsiniz. Yazılımın, videolarınızı seviyelendirmenize ve öne çıkarmanıza yardımcı olacak birçok etkisi vardır.

”Google
9 Beğen