Teknobu

Twitter Gizlilik Ve Güvenlik Ayarları Açma! 2022


Twitter Gizlilik Ve Güvenlik Ayarları Açma! 2022

Twitter Gizlilik Ve Güvenlik Ayarları Açma! 2022

Twitter Gizlilik Ve Güvenlik Ayarları Açma! Twitter hesabınızın gizlilik ve güvenlik ayarları nasıl yapılır işte tüm detaylarıyla bu yazımızda açıkladık.

Twitter Gizlilik ve Güvenlik Ayarları: Twitter’da Gizliliğinizi Korumak ve Güvenli Hale Getirmek için İpuçlarını sizler için paylaştık.

Twitter , Facebook dışında günümüzün en popüler ve bağımlılık yapan sosyal ağ sitelerinden biridir. Başlangıçta bir mikro blog sitesi olarak düşünülen Twitter, kısa sürede insanların ne yediklerinden ne düşündüklerine, alışkanlıklarına, takıntılarına, iniş çıkışlarına, yaptıklarına kadar her şeyi paylaşmaya başladıkları bir site haline geldi. , yapmak istedikleri ve daha fazlası. Herhangi bir kişinin zaman çizelgesine bakabilir ve onun hakkında birçok gerçeği öğrenebilirsiniz. Peki Twitter Gizlilik Ve Güvenlik Ayarları Açmak için ne yapmalıyız? işte cevabı:

Twitter Gizlilik Ve Güvenlik Ayarları Açma!

Twitter, basit bir SMS metin tabanlı hizmetten güçlü bir mikro blog platformuna dönüşmüştür. Çoğu insan bu hizmeti bir son dakika haberi bulmak, bağlantı paylaşmak ve mem oluşturmak için kullanır ancak mahremiyet ve güvenliğe odaklanmak da aynı derecede önemlidir. Twitter’da gizliliğinizi korumak ve güvence altına almak için birkaç bilgi paylaştık.

  1. Twitter hesabınızı gizli yapmak için soldaki menüden Daha Fazla düğmesine tıklayın.
Bu Yazımızda Okuyun :   En iyi Laptoplar 2021 Güncel
image 14
  1. Ardından Ayarlar ve Gizlilik’i seçin .
image 15
  1. Ayarlar sayfasından orta sütunda Gizlilik ve güvenlik’i seçin .
image 16
  1. Gizlilik ve güvenlik bölümüne girdiğinizde, en sağdaki sütunda gizliliğinizi yönetmek için tüm seçenekler sunulur. Tweetlerinizin yalnızca takipçileriniz tarafından görülmesini sağlamak için Hedef Kitle ve etiketleme seçeneğine tıklayın .
image 17
  1. Oradayken, Tweetlerinizi koruyun kutusunu işaretlemek isteyeceksiniz .
image 18
  1. Artık hesabınızın gizli olduğunu belirten Twitter tanıtıcınızın yanında küçük bir asma kilit simgesi görünecek.

”Google
Beğen