Teknobu

Tubidy Nedir ? 2020


Tubidy Nedir ? 2020

Tubidy Nedir ? 2020

Tubidy nedir, nasıl kullanılır? 2018 Tubidy MP3 çevirici

Tubidy, son zamanların en çok tercih edilen uygulamaların başında geliyor. Henüz programın işlevselliğini duymayan kullanıcılar ise Tubidy nedir ve nasıl kullanılır diye araştırmaya başlıyor. Bizler de sizler için 2018 Tubidy uygulamasını araştırdık.

Tubidy, son zamanların en fazlaca tercih edilen uygulamaların başlangıcında geliyor. Hemen hemen programın işlevselliğini duymayan kullanıcılar ise Tubidy nedir ve nasıl kullanılır diye araştırmaya başlıyor. Biz de sizler için 2018 Tubidy uygulamasını araştırdık.

Tubidy altın çağını yaşıyor. Nerede ise gündemimize 2 yıl ilkin giren ve çıkmış olduğu günden bu yana tercih edilen Tubidy, gene en fazlaca seçilen uygulamalar arasına giriyor. Müzikleri çevirmek isteyen kullanıcılar en fazlaca Tubidy’i seçiyor. Peki Tubidy nedir ve nasıl kullanılır?

Bu Yazımızda Okuyun :   Zoom Escaper Nedir ve Nasıl Kullanılır 2021

Tubidy Mobi uygulamaları için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

http://tubidy.mobi/
iPhone Tubidy indirmek için tıklayınız
Androide Tubidy indirmek için tıklayınız


Youtube içindeki tüm müzikleri bünyesinde bulunduran Tubidy, kullanıcısının istediği her müziği kolaylıkla indirmeye olanak veriyor. Bu sayede rakipleri arasından sıyrılarak daha popüler ve daha fazlaca tercih edilerek hızla büyümeye devam ediyor. Sistemin alt yapısı yardımıyla servise en yeni müzikler ve popüler şarkılar derhal yükleniyor.

Tubidy’de tüm sanatçılara ilişkin hem eski hem de yeni tüm albümlere kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. Bu sayede istediğiniz şarkıyı dinleyebiliyorsunuz. Servis üstünden aradığınız her tarzda müziği indirebiliyorsunuz. Bilhassa Tubidy son zamanlarda yabancı dilde şarkılar, İlahi ve Slow müzik indirmek adına da kullanılıyor. Bu uygulamayı kullanabilmek için ilk olarak Tubidy sistemine kayıt olmak gerekiyor.


Birçok kullanıcı müzik dinlemek ve beğenmiş olduğu müzikleri, mp3 leri indirmek için internete girer. Bu mevzuyla ilgili web ortamında birçok websitesi var fakat bu websitelerinden maalesef bir tek birkaçı güvenilir. Güvenilir bir müzik sitesinin zor bulunmasının yanısıra bir çoğumuz müzik dinlemek yada indirmek için internete girerken birtek bilgisayarımızdan değil bununla birlikte cep telefonlarımızdan da faydalanmaya başladık.

İşte bu saydığım her iki duruma da hitap edebilen bir siteyi tanıtacağım bugün. Parasız müzik indirebileceğiniz, parasız mp3 indirebileceğiniz bir site olan tubidy, dünya genelindeki web fenomenleri içinde çoktan yerini almış durumda. Vatanımızda de hızla yükselen bir arama hacmine haiz olan tubidy kısa sürede her insanın kullandığı bir site olma yolunda sağlam adımlarla aşama kaydediyor.

Bu Yazımızda Okuyun :   İOS 15 Canlı Metin Yok Çalışmıyor? (Çözümü) 2021


Peki tubidy sitesinde neler yapabilirsiniz?
Tubidy sitesinde aramalar yaparak istediğiniz müziği, mp3 ü dinleyebilir, beğendiklerinizi istediğiniz formatta ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Kullanımı fazlaca kolay olan bu sitede öncelikli olarak yapmanız ihtiyaç duyulan şey tubidy sitesine “Sign up for an account” kısmından üye olmak. Üye olduktan sonrasında tubidy site adresini sık kullananlara eklemenizi tavsiye ederim. Şundan dolayı hakikaten fazlaca kullanışlı bir site. Siteye kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yaptıktan sonrasında en üstteki “search” kısmına hangi şarkıyı, mp3 ü indirmek istiyorsanız onu yazıyorsunuz. Çıkan sonuçlardan herhangi birinin üzerini tıkladığınızda size birçok formatta beğendiğiniz şarkıyı, mp3 ü, videoyu indirmek için alt alta alternatifler sunuyor. İstediğiniz formatı tıklıyarak müzik indirme işlemini tamamlıyorsunuz.


Tubidy Müzik Akıllı Telefonlar, MP3 çalar ve tablet bilgisayarlar hem hayatımızı kolaylaştırıyor hem de sağlığımızı tehdit etmeye devam ediyor. Zarasız benzer biçimde görünsede akıllı cihazlarda film ve müziklerin kulaklıkla dinlenmesi çeşitli sorunlara ve geridönüşü olmayan hastalıklara davetiye çıkarmaktadır. Mesela Kulaklıkla yüksek seste müzik dinlendiğinde, kulağımız sesin şiddetinin haricinde basınca da maruz kalıyor, buda kulağımıza zarar veriyor. İç kulakta bulunan duyu hücrelerinin zarar görmesi sonucunda kalıcı hasarlar oluşabiliyor. Tubidy.mobiKulağımızda oluşabilecek bu problemler derhal ortaya çıkmıyor, devamlı yüksek sese maruz kalmak zaman içinde kulağımızda bu sıhhat sorunlarının yaşanmasına davetiye çıkarıyor.

Bu Yazımızda Okuyun :   Ayrıntılı Bir Sayfa İçi Arama Motoru Optimizasyonu Kılavuzu 2021

Tubidy Yasal Uyarı!

“Kulaklıkla yükses seste müzik dinlendiğinde, kulağımız sesin şiddetinin haricinde basınca da maruz kaldığından zararı olan tesir meydana getiriyor. Uzun süre yüksek ses ve basınca maruz kalınca, iç kulakta duymamızı elde eden duyu hücreleri tahrip oluyor. İlk hasar geçici, geri dönmesi mümkün düzeyde. Amaiç kulakta oluşan tesir fazlaca yüksekse, sık sık tekrarlanıyorsa ve uzun süre devam ediyorsa, oluşan hasarlar kalıcı hale geliyor. Şu demek oluyor ki meydana gelen işitme kaybı geri döndürülemez bir noktaya ulaşıyor.
Gençler ‘kaç senedir yüksek sesle müzik dinliyorum, oldukça de iyi duyuyorum’ diyorlar fakat oluşan zarar kendini aniden ortaya çıkarmaz. Bunu derhal fark edemeyebilirsiniz, tesir ondan sonra ortaya çıkabilir. Çınlama da yüksek sesle müzik dinlemenin yarattığı zararlardan biridir. Ve bir çok süre çınlamalar hastaları rahatsız eder.”

SOURCE: https://www.yenisafak.com/tubidy-nedir-nasil-kullanilir-2018-tubidy-mp3-cevirici-uygulamasi-h-2782472

”Google
17 Beğenmekten Vazgeç