Teknobu

Trendyol Express Nedir, Ne Kadar Kazandırır? 2022


Trendyol Express Nedir, Ne Kadar Kazandırır? 2022

Trendyol Express Nedir, Ne Kadar Kazandırır? 2022

Trendyol Express Nedir, Ne Kadar Kazandırır? Trendyol araçlı kurye olmak için şartlar nelerdir? işte tüm merak edilenler bu haberimizde.

Trendyol’da kurye olmak isteyen, araçlı veya motosikleti ile çalışmak isteyen kişiler içeriğimizden Trendyol araçlı ve motorlu kurye nasıl olunur, başvuru şartları nelerdir, Trendyol express kurye ne kadar kazanır? 2022 maaş ve şartları hakkında tüm bilgileri alabilir ve hemen başvuru formunu doldurarak trendyol iş başvurusunu yapabilirsiniz.

Trendyol araçlı kurye maaşları 2022 işe alım şartları Ne kadar para kazanıyor, ekspress araçlı kurye taşıyıcı dağıtıcı maaş yorumları, Trendyol kendi aracıyla kurye maaşları, Trendyol go paket başına ücret hesaplamasını araştırdık. Hepsini bu haberimizde bulabileceksiniz.

Trendyol Express Nedir?

Trendyol Express
Trendyol Express

Trendyol Express, E-ticaret devi Trendyol şirketinin kargolarını dağıtmak için kurduğu ve Trendyol şirketine bağlı bir alt kurumdur. Toplantıdan çıkardığım notlardan yola çıkarsak, Trendyol Express 2018 yılında faaliyete geçmiş. Trendyol kargo dağıtım ağında taşeron şirketlere iş vermek yerine “Taşıyıcı Ol” projesi ile kişi firması ve kendi aracı olan kişilere bu işi yaptırmak istiyor. Bu yöntemi seçmesinin nedeni ise alan kişi memnuniyetini arttırmayı hedeflemesinden kaynaklanıyor. Şirketin bu tutumunun mantıklı olduğu söyleyebiliriz zira taşeron şirketlere bu iş verildiğinde, bu firmalar dağıtım işini bireysel kişiler kadar iyi yapamayacaklardır.

Bu Yazımızda Okuyun :   Getir İlk Alışveriş 20 Tl Promosyon Kodu Nasıl Kullanılır?

Trendyol Express Araçlı Kurye Maaşları 2022 senesinde paket başına artış göstererek 10 bin liraya ulaştı. Motosikleti ile çalışan araçlı kuryeler günlük 200 paket taşıyarak 720 TL kazanç elde ediyor. Trendyol Ekspres ve GO Araçlı Kurye Maaşları 2022 ne kadar oldu detaylandırdık.

Birçok web sayfasında 1 motosiklet ile aylık 10.000 TL para kazanabileceğiniz anlatılmaktadır. Yeni başlayanlar ve motosiklet satın almak isteyen birçok girişimci için bu iş fikri cazip gelmektedir. Sadece tüm harcamaları, emek harcama saatlerini ve kar/zarara ilişkisini değerlendirmenizde yarar var. Kimi zaman Trendyol niçin kendi moto kuryesini kurmuyor sorusu da aklınıza gelebilir. Trendyoldan yada başka bir firmadan aylık 12.000 TL maaş kazanmak zannedildiği kadar kolay değil. Şimdi sizlere Trendyolun motorlu kuryeler için ödediği rakamlardan bahsedeceğiz.

to be owner.e7a44e5e

Trendyol Araçlı Kurye Ne Kadar Kazanıyor?

Trendyol express araçlı kuryeler, paket başı teslimat ücreti hesaplamasına göre aylık ortalama 8.000 TL kazanıyor. Bu hesaplamaya göre trendyol araçlı kuryelerin aylık maaşları 4.000 TL ile 12.000 TL arasında değişmektedir. Tabi bu durum çalışanın taşıdığı paket sayısına bağlıdır. Çok maaş kazanmak için mesai saati önemli olduğu gibi, paket sayısı ve kazançlı saatlerde önem arz etmektedir.

Bu Yazımızda Okuyun :   Katar İşçi Alımı Katar 2021 İş İlanları

Trendyol Aylık Ücreti Ne Kadardır?

Trendyol da çalışan kuryelerin ücreti 105 TL ile 11.720 TL. arasındadır. Ücretler teslim edilen kargo başına hesaplanmaktadır. Aylık maaş ve çalışma durumuna göre kuryelerin ücretlerinin hesaplama tablosu aşağıdaki gibidir:

 • 70 paket taşıyan Trendyol kuryesinin maaşı: 4.390 TL
 • 125 paket taşıma maaşı: 7.895 TL
 • 150 paket taşıyan kurye maaşı: 9.170 TL
 • 175 paket taşıyan motorlu kuryenin maaşı: 10.445 TL
 • 200 paket taşıyan trendyol kuryesinin ortalama maaşı 11.720 TL

Trendyol Araçlı Kurye Olma Şartları Nelerdir?

Trendyol kurye başvuru şartları şunlardır:

 1. İlk şart olarak trendyol da express kurye, kurye toplayıcı, sipariş dağıtıcı seçenekleri arasından seçim yapın.
 2. Dağıtım için bir motosiklet, hafif ticari araç veya kamyon satın alın.
 3. Erkek adayAskerliğini yapmış olmalı,
 4. Adli sicili temiz olmalı,
 5. Kullanılacak aracın 5 yaşından büyük olmaması gerekmektedir.

Trendyol Araçlı Kurye Maaşları 2022 Ne Kadar?

Trendyol araçlı kurye maaşları 3.500 TL-9.000 TL arasındadır. Trendyol ekspres firmasında işe başlayan kuryeler günde 12 saat çalışarak Trendyol Ekspres taşıyıcı olarak aylık 10.000 TL maaş alabilir. 

Bu Yazımızda Okuyun :   TKO Coin Nedir ? Tokocrypto nasıl alınır? TKO Coin hakkında bilgiler.. 2021

Trendyol da Express ise alım süreci nasıl işler? Başvuru şartları neler?

Trendyol ekspres kurye işe alım süreci, online başvuru formunun doldurulması ile başlar. Trendyol, başvuru formunu doldurduktan sonra ekspres kurye alımı için size ulaşıyor.

Trendyol ekspres kurye başvuru şartları aşağıdaki gibidir:

 • Sürücü Belgesine sahip olmak
 • Araç Ruhsatı beyan etme
 • Temiz bir adli sicil kaydına sahip olmak
 • Psikoteknik Sertifikasına sahip olmak (170 TL)
 • SRC 4 Belgesine (Mesleki Yeterlilik Belgesi) sahip olmak (950 TL)

Trendyol kendi aracıyla kurye maaşları ne kadardır?

Trendyol kendi aracıyla kurye maaşları aylık 3.000 TL ile 10.000 TL’dir. Kendi aracıyla Trendyol firmasında kurye olmak isteyenler aracın marka ve modeline göre aylık 3.000 TL ile 10.000 TL arasında kazanç sağlar.

”Google
Beğen