Teknobu

Transferwise Güvenilir mi? 2021


Transferwise Güvenilir mi? 2021

Transferwise Güvenilir mi? 2021

Yurt dışından para almak ve göndermek için güvenli bir site mi arıyorsunuz ? Bu yazımızda sizlere transferwise güvenilir mi bunu açıklayacağız.

Sizlerde yurtdışına para transfer etmek veya yurtdışından güvenli bir şekilde para almak istiyorsanız bu yazımızda bunu öğrenebileceksiniz. Transferwise kullanmak istiyor ama güvenliği konusunda şüphelimisiniz paramı alabilirmiyim alamazmıyım diyenlerdenmisiniz. Bu kadar korkmanıza gerek yok.

Transferwise Güvenilir mi?

Transferwise Güvenilir mi
Transferwise Güvenilir mi

TransferWise tamamen güvenlidir. Yaklaşık 10 yıldır dünya çapında güvenilir hizmetler sunmaktadır. Kullanıcılar, kullanım kolaylığı ve güvenli işlemleri için övüyorlar. Sayısız incelemeyi taradıktan sonra, herhangi bir yarım yamalak faaliyet belirtisi bulamadık.

TransferWise’ın aşağıdakiler dahil olmak üzere birinci sınıf güvenlik önlemlerine sahip olduğunu duymaktan memnun olacaksınız:

  • Banka düzeyinde veri şifreleme ve depolama. Hizmet, bilgilerinizi güvence altına almak için bankanızla aynı uygulamaları kullanır.
  • Kurum içi 7/24 dijital güvenlik. TransferWise kendi 7/24 dijital güvenlik ekibine sahiptir. Dolandırıcılığı ve diğer yarım yamalak faaliyetleri önlemek için işlemleri sürekli olarak izler.
  • İki faktörlü kimlik doğrulama. İki faktörlü kimlik doğrulama sayesinde hesabınıza erişebilen tek kişi sizsiniz. Mobil uygulamayı kullanıyorsanız, ekstra güvenlik için biyometrik kilitleri açabilirsiniz.
  • Düzenleyici kurumlara bağlılık. Hizmet, gerekli tüm yerel ve küresel düzenleyici kurumlar tarafından akredite edilmiştir. Bu ajanslar, TransferWise’ı katı işletim standartlarına tabi tutar.
Bu Yazımızda Okuyun :   Attack on Titan 5. Sezon Ne Zaman Çıkacak ??

Dolayısıyla, bu hizmeti kullandığınızda, paranızın ve bilgilerinizin her zaman güvende olduğunu bilerek dinlenebilirsiniz.

Birçok kullanıcı TransferWise’ın web sitesi üzerinden para gönderir. Ancak kullanabileceğiniz bir mobil uygulama da var.

Mobil uygulama, web sitesinden daha kullanışlıdır (daha uygun değilse). Tam olarak ihtiyacınız olduğunda para göndermek ve almak için kullanabilirsiniz. Uygulamanın en kullanışlı özelliklerinden bazıları şunlardır:

Güncellemeleri derecelendirin. Döviz kurları, paranızın alıcı için ne kadar değerli olacağını belirler. Döviz kurlarında dalgalanma görüldüğünde, oran ideal olana kadar bir transferde bekletmek bazen daha iyidir. Mobil uygulama, döviz kuru güncellemeleri sayesinde mükemmel zamanda para göndermenize yardımcı olur. Dalgalanan oranları kendi kendinize izlediğiniz günler geride kaldı.

Transferwise Güvenilir mi
Transferwise Güvenilir mi

Geçmiş transferleri tekrarlayın. Kullanıcı dostu arayüz, önceki tüm transferlerinizi görüntüler. Yalnızca birkaç dokunuşla eski alıcılara hızlı bir şekilde para gönderebilirsiniz. Daha önce yaptığınız ödemeler için artık yeni ödeme yapmanız gerekmeyecek.

Daha fazla ödeme seçeneğiniz olsun. Mobil uygulamayı kullandığınızda, transferleriniz için Apple Pay veya Google Pay ile ödeme yapabilirsiniz.

Ve mobil uygulamayı kullandığınızda, güvenlikten ödün verme konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Verilerinizi ve paranızı güvende tutmak için koruyucu önlemleri vardır. Artı, uygulamanın biyometri ile uyumlu olduğunu bilerek dinlenebilirsiniz. Hesabınıza parmak izi / yüz taraması yoluyla yalnızca siz erişebileceksiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Samsun Organizasyon Firmaları 2020

Mobil uygulama hem Apple hem de Google Play mağazalarında mevcuttur. Bu, hareket halindeyken para göndermek için hemen hemen her cihazı kullanabileceğiniz anlamına gelir.

Sonuç

Bu yazımızda Transferwise güvenilir mi değilmi bunu cevapladık. Sonuç olarak Transferwise Güvenlidir.

TransferWise’ın profesyonellerinin birkaç dezavantajından çok daha ağır bastığını gördük. Hizmet güvenilir, hızlı ve ekonomiktir. Paranızı gitmesi gereken yere götürür. Ve daha da önemlisi, güvenli. Hizmeti kullandığınızda, paranızın emin ellerde olduğunu bilerek dinlenebilirsiniz.

”Google
4 Beğen