Web Analytics
Teknobu

TrackView Apk Pro (Son Sürüm) 2022
TrackView Apk Pro (Son Sürüm) 2022

TrackView Apk Pro (Son Sürüm) 2022

TrackView Apk Pro 3.7.06 sürümü yayınlandı. Sizde hemen son sürüm TrackView Apk Pro’yu indirin tüm özellikleri keyfini çıkartın.

Track View APK Mod Pro’nun en son sürümünü indirin ve hareketlerinizi izleyin. GPS izleme cihazlarınız tarafından toplanan tüm konumları izlemenizi sağlar.

TrackView Apk Nedir?

TrackView Apk
TrackView Apk

TrackView, kullanıcıların akıllı telefonlar, tabletler ve bilgisayarlar gibi cihazları kullanarak bir gözetim sistemi oluşturup kontrol edebilecekleri bir uygulamadır.

TrackView ile kendi özel güvenlik kamerası devrenizi tasarlayabilirsiniz. Bu uygulama ile farklı mobil cihazları kullanarak güvenlik kamerası devresi oluşturabilir ve akıllı telefonunuzu bir kontrol merkezine dönüştürebilirsiniz.

Kendi gözetim sisteminizi kurun

TrackView Apk
TrackView Apk

Uygulama , akıllı telefonlar, tabletler ve PC’ler gibi cihazları video kaydedici olarak etkinleştirerek çalışır . Cep telefonunuzdan canlı sinyali kontrol edebilecek ve GPS konumu veya video kaydı gibi diğer işlevleri kullanabileceksiniz. Bu sayede evinizi, beşiğindeki bebeğinizi, evde yalnız kalan evcil hayvanınızı vs. kontrol edebilirsiniz.

Böyle bir sistem kullanmanın en büyük avantajı, kendinizi kablo bağlantıları ile karmaşık ve dağınık sistemler kurma zahmetinden kurtarmanızdır. İhtiyacınız olan her şey telefonunuzda olacak. TrackView’in sunduğu başlıca özellikler şunlardır :

  • Video ve ses kaydeden bir kamera.
  • Gerçek zamanlı GPS izleme ve konum.
  • Cep telefonunuzda bir anlık alarm ile herhangi bir olayı tespit edin.
  • Ses ve video kaydı.
  • İki yönlü ses.
  • Bulut depolama.
  • Kayıtların yedeklenmesi.
  • Ön kameraları arka kameralara dönüştürme imkanı.
  • Wifi ve veri ağları üzerinden destek.

Track View Premium Sürüm APK Nasıl Çalışır?

Tüm seyahatlerinizi kolayca ve güvenlik kameraları kurma zahmetine girmeden takip edebilirsiniz. Uygulamayı kullanın ve acil bir durumda güvende olduğunuzu bilerek yüksek düzeyde güvenliğin keyfini çıkarın.

Track View Pro APK indirmesi, çocuklarınız evden çıktıklarında onları takip etmenizi sağlar. İstediğiniz kişiyi veya öğeyi kaybolmadan önce bile takip etmek için kullanabilirsiniz.

Uygulama, Android akıllı telefonunuzu olay dedektörü, GPS konumlandırıcı ve bulut kaydedici ile tamamlanmış bir IP kameraya dönüştürür. Tüm rotalarınızı kaydedecek ve hareketlerinizin doğru bir temsilini sağlayacaktır.

Daha da iyisi, bu uygulamayı ilk kez kullanıyor olsanız bile, tüm işlevler arasında gezinmek sezgisel ve kolaydır. GPS izleme yazılımını kurmak ve çalıştırmak sadece birkaç dakika sürecektir.

Bu, güvenliklerini artırmak, aileleri izlemek veya öğeleri izlemek isteyen tüm Android kullanıcıları için olmazsa olmaz bir uygulamadır. Farklı işletim sistemi sürümlerinde çalışan çok sayıda cihaz kullananlar için harika bir araçtır.

TrackView Apk Pro (Son Sürüm) İndir 2022

Aşağıdaki bağlantıdan son sürüm TrackView Apk Pro’yu hemen indirebilirsiniz.

TrackView Apk
TrackView Apk

”Google
6 Beğen