Teknobu

TLS Tunnel Apk Ücretsiz ve Sınırsız Vpn (Güncel) 2021


TLS Tunnel Apk Ücretsiz ve Sınırsız Vpn (Güncel) 2021

TLS Tunnel Apk Ücretsiz ve Sınırsız Vpn (Güncel) 2021

TLS Tunnel dediğimiz basit ve kapalı bir protokol kullanır. Sizde hemen TLS Tunnel Apk Ücretsiz ve Sınırsız Vpn kullanmaya başlayabilirsiniz.

TLS Tunnel Apk

TLS Tunnel Apk
TLS Tunnel Apk

TLS Tüneli, TLSVPN dediğimiz basit ve kapalı bir protokol kullanır.TLSVPN, bağlı her kullanıcı için benzersiz bir dahili IP oluşturur, bu, aynı sunucudaki kullanıcılar arasında iletişime izin verir, bu işlev isteğe bağlıdır ve uygulama ayarları aracılığıyla engelleyebilir.

Oluşturulan tüm trafik istemci ve sunucu arasında TLS v1.3 ile şifrelenir. Uygulama aracılığıyla, bağlantının başlangıcını (enjeksiyon diyoruz) yazılan bir bağlantı metniyle (HTTP Standardı veya rastgele herhangi bir şey) veya gerçekleştirilecek bir SNI ayarlayarak özelleştirmek mümkündür. sunucuyla el sıkışma. Bu, internet sağlayıcıları veya bağlantı sırasında kullandığınız herhangi bir ağ tarafından getirilen kısıtlamaları aşmak için çok kullanışlıdır. Sunucudaki kimlik doğrulama, her IP’nin benzersiz olduğundan emin olarak cihazın IMEI’si aracılığıyla gerçekleşir.

İçeri aktarabilir ve bağlantı yöntemi ayarlarını dışa aktarın.Yapılandırma dosyası .tls uzantılıdır, DNS kısmı ve yeniden bağlanma ve dahili IP’ye maruz kalma gibi bağlantı seçenekleri dışında dışa aktarmadan önce tanımlanan tüm bilgileri içeren şifreli bir metin dosyasıdır. Dışa aktarıldığında, bir mesaj ayarlayabilirsiniz. metot ayarının görünmemesi veya düzenlenebilir olmaması için kim içe aktarır ve kilitler.

Bu Yazımızda Okuyun :   Getting Over İt Apk İndir Son Sürüm 2021

Herhangi bir bağlantı protokolünü (TCP / UDP / ICMP / IGMP) trafiğe eklemek mümkündür, her şey TLS’den geçer ve sunucu üzerinde uzaktan çalışır.Herhangi bir bağlantı protokolünü (TCP / UDP / ICMP / IGMP) trafiğe eklemek mümkündür, her şey TLS’den geçer ve sunucu üzerinde uzaktan çalışır.Herhangi bir bağlantı protokolünü (TCP / UDP / ICMP / IGMP) trafiğe eklemek mümkündür, her şey TLS’den geçer ve sunucu üzerinde uzaktan çalışır.

TLS Tunnel Apk Ücretsiz ve Sınırsız Vpn İndir

Aşağıdaki bağlantıdan TLS Tunnel Apk Ücretsiz ve Sınırsız Vpn indirebilirsiniz.

TLS Tunnel Apk
TLS Tunnel Apk

”Google
Beğen