Teknobu

TikTok Altın Madeni Ne Kadar? 2021


TikTok Altın Madeni Ne Kadar? 2021

TikTok Altın Madeni Ne Kadar? 2021

TikTok Altın Madeni Ne Kadar? merak edilen konulardan birisi oldu tiktok altın madeni ile ilgili detaylı bilgiler için hemen yazımızı okuyun.

TikTok Altın Madeni Ne Kadar? ve Nasıl Atılır? benzer biçimde sık sorulan soruları cevapladık. Kaç Jeton bulunduğunu ve Kaç TL kazandırdığı benzer biçimde detayları de öğreneceksiniz. Son güncellemeyle TikTok uygulamasına eklenen Balon Hediyesi canlı gösterim sahiplerinin sevmedikleri bir hediye. Para kazandırmayan ve ortalığı hediye yağmuruymuş benzer biçimde yayınlayan bu balonları canlı gösterim açanlar sevmiyor. Bildiğiniz suretiyle TikTok içinde bağış olarak birtakım hususi paralı emojiler gönderilebiliyor ve her emojinin değişik tutarları var. İnsanlar TikTok Altın Madeni ile alakalı sorular soruyorlar. Bu hediyenin ne kadar olduğu için tutunda hediyeyi alan bireyin ne kazandığına kadar özetleyen detaylı bir içerik hazırladık.

TikTok Altın Madeni, son güncellemeyle uygulamaya eklenmiştir. Canlı gösterim açan insanların yayınlarına seyirci olarak girdiğiniz vakit ona yardımcı olmak adına hediyeler gönderebiliyorsunuz. Bu gönderdiğiniz hediyeleri belli bir ücret karşılığında satın alabilirsiniz. Altın Madeni bir çeşit bağışı temsil eder. TikTok içinde bağış yerine tatbik arasında mevcud ve tutarları olan emojiler vardır. Altın Madeni emojisi bunlardan birisidir. Aslında emoji değil de hediye olarak adlandırabiliriz. Altın Madeni hediyesi haricinde tonla değişik fiyatı simgeleyen armağan vardır. İnsanlar bilhassa bu sayede TikTok canlı yayınlarından oldukca iyi paralar kazanabilirler.

Bu Yazımızda Okuyun :   Oppo Reno 5 Pro için Google Kamera 8.1'i indirin

Satın aldığınız hediyeleri canlı yayınını izlediğiniz kişiye gönderdiğiniz zaman o kişide hediyenizden belli bir komisyon parası kazanıyor. Altın Madeni karşı tarafa kazandırdığı miktar yüzünden sevilmeyen bir hediye. TikTok Altın Madeni almak için öncelikle TikTok uygulamasına tek bir Altın Madeni hediyesi için 70 TL kadar ödeme yapmanız gerekiyor. Bu ödemeden sonra o Altın Madeni hediyesini istediğiniz kişiye gönderebiliyorsunuz. Bağış mantığı olarak işliyor diyebiliriz. Altın Madeni hediyesi pahalı hediyelerdendir. Bu yüzden bu kadar yüksek bir fiyatı simgeliyor.

TikTok Altın Madeni Ne Kadar?

TikTok Altın Madeni
TikTok

TikTok Altın Madeni almak için kullanıcılar 70 TL harcıyor ki bir yayıncıya gönderebilsinler ama TikTok Altın Madeni hediyesinden mantıken kendine pay almak için kesinti yapıyor. Bu kesinti o kadar yüksek ki siz bağış için teknik olarak 70 TL harcarken yayıncı sadece o Altın Madeni hediyesinden 60 TL para kazanıyor.

TikTok Diğer Canlı Yayın Hediyeleri Kaç Para?

  • Gül – 25 Kuruş ödeme – 10 Kuruş kazanma
  • Asa – 17 TL ödeme – 7 TL kazanma
  • Öpücük – 17 TL ödeme – 7 TL kazanma
  • Para Yağmuru – 105 TL ödeme – 65 TL kazanma
  • Spor ARABA – 3200 TL ödeme – 1300 TL kazanma 
Bu Yazımızda Okuyun :   SEM Nedir? Google Arama Reklamları Hakkında ✔︎

”Google
1 Beğenmekten Vazgeç