Teknobu

THETA Coin Geleceği Fiyat Tahminleri 2021


THETA Coin Geleceği Fiyat Tahminleri 2021

THETA Coin Geleceği Fiyat Tahminleri 2021

Bu yazımızda sizlere Theta Coin geleceği hakkında fiyat tahminleri gelecek yıllarda ne olacağı hakkında bilgiler verdik. İşte detaylar.

THETA Coin nedir?

THETA Coin, 2018 yılında Mitch Liu ve Jieyi Long tarafından kurulan Theta Network’ün bir yardımcı jetonudur. Ekip, özel bir token satışı gerçekleştirdi ve 1 milyar THETA madeni paranın% 30’unu 20 milyon dolara yükselterek sattı. 

THETA jetonu, onaylayıcı düğümleri veya koruyucu düğümler tarafından stake edilebilir. Ayrıca, düğümlerin işlemleri doğrulamasına, bloklar üretmesine, ağın iyileştirilmesi için oy kullanmasına ve ödül olarak TFUEL kazanmasına da olanak tanır. 

Ağ kullanıcıları, THETA ve TFUEL tokenlerini tutmak veya hisse almak için resmi Theta Cüzdanını indirebilirler. Cüzdan ayrıca, içerik görüntüleyenlerin ve yaratıcıların THETA gönderip almasını sağlayan bir mikro ödeme sistemi ile güçlendirilmiştir

THETA Coin Geleceği
THETA Coin Geleceği

THETA Coin Geleceği Fiyat Tahminleri

Aşağıda THETA Coin geleceğinin yıllar içinde nasıl olacağı hakkında bilgiler verdik. İşte theta coin geleceği ;

Bu Yazımızda Okuyun :   Dydx Coin Geleceği 2021, Dydx Coin Alınır mı?

THETA Fiyat Tahmin 2021

Şu anda, THETA fiyatı 13,53 dolar civarında işlem görüyor ve sürekli bir yükseliş trendi sürdürüyor. Büyük yükseliş piyasası duyguları ve ivme göz önüne alındığında, fiyat 2021’de çok yakında 20 dolara ulaşabilir. Ancak, düzeltme ve geri çekilme aşaması göz ardı edilemeyeceği için 20 dolara giden yol o kadar düzgün görünmüyor. Ve bu nedenle, 2021’in sonunda, fiyat 18 ila 20 dolar arasında işlem görebilir. 

THETA Fiyat Tahmin 2022

2022’nin başındaki fiyat, 15 ila 17 dolar arasında hafif bir geri çekilme yaşayabilir ve 20 doları kırmak için çok zorlanabilir. Ayrıca, fiyatın 20 doların üzerine çıkmadan önce yıl boyunca benzer bir fiyat hareketini sürdürmesi bekleniyor. 2022’nin sonunda, fiyat 18 ila 25 ABD Doları arasında işlem görebilir. 

Önümüzdeki 5 Yıl İçin THETA Fiyat Tahmini

İstikrarlı bir fiyat hareketi göz önüne alındığında, fiyat önümüzdeki yıllarda 25 ila 35 dolar arasında işlem görebilir. Ancak, bir boğa rallisi olasılığı ihmal edilemez ve böyle bir senaryoda fiyat da 50 $ ‘a düşebilir. Bununla birlikte, boğa rallisi her zaman hafif bir geri çekilme ile bir düzeltme aşaması içerir. Ancak önümüzdeki beş yıl içinde fiyatın artması ve sürekli bir yükseliş trendi sürdürmesi bekleniyor. 

Bu Yazımızda Okuyun :   Nicehash İncelemesi 2021 - Nicehash Nedir, Nasıl Kullanılır ve Karlı mı?
”Google
8 Beğenmekten Vazgeç