Teknobu

Tezos Coin Nedir? Tezos Coin Geleceği 2021


Tezos Coin Nedir? Tezos Coin Geleceği 2021

Tezos Coin Nedir? Tezos Coin Geleceği 2021

Bu yazımızda sizlere Tezos Coin Nedir hakkında yorumlar fiyat tahminleri ve gelecek yıllarda Tezos Coin Geleceği 2021-2022-2023-2024-2025 yıllarında ne olur.

En kârlı yatırım hangisidir? Söylemesi zor. Bununla birlikte, bazı altcoin satın almayı düşünüyorsanız, Tezos kısa listeye almaya değer. Token, yalnızca pazarda istikrarlı bir konum elde etmekle kalmadı, aynı zamanda topluluğun güvenini de kazandı. 

Bu yazıda, performansını incelemeye ve 2021, 2022, 2023-2025 ve 2030 için Tezos fiyat tahminlerini paylaşmaya karar verdik. Tam bir resim için tahminimiz farklı piyasa analistlerinden alınan en son verilere dayanmaktadır. 

Tezos Coin Geleceği

XTZ , 2017’de piyasaya sürülen bir kripto paradır. İlk Para Arzı (OCI), bugüne kadarki en unutulmaz olanlardan biri olmaya devam ediyor: yatırımın kapsamı 232 milyon doları aştı. O zamandan beri, madeni para piyasada lider konumunu koruyor. Örneğin, Ocak 2021’in sonlarından itibaren 2,5 milyar dolardan fazla piyasa değeri ile en büyük kriptolardan biri olarak kabul ediliyor. 

Tezos, topluluğu ve katılımcılarını içeren bir yönetişim sürecinin olmaması nedeniyle Bitcoin’i eleştiren Arthur Breitman tarafından tasarlandı. Bazıları XTZ’nin Ethereum’a oldukça benzediğini söylüyor çünkü her iki blockchain ağı da akıllı sözleşmelere sahip. Yine de farklılıklar var. Tezos, çok daha gelişmiş bir altyapıya sahiptir. Başka bir deyişle, daha önce geçersiz blokları ve işlemleri geçerli kılan bir hard fork veya ağ protokolünü değiştirmeyi gerektirmez. Hem Bitcoin hem de Ethereum aynı şeyi kullanıcılarına sunamaz. 

Bu Yazımızda Okuyun :   Avax Coin Nedir? Avax Coin Geleceği 2021

Bu, Tezos’un güvenli, yükseltilebilir ve uzun ömürlü olarak tanımlanmasının temel nedenlerinden biridir. XTZ, akıllı sözleşmeleri sayesinde olağanüstü doğruluk sağladığı söylenen açık kaynaklı bir platformdur. Dahası, stake etme süreci topluluğu da içerir – insanlar “pişirme” yoluyla ağı yönetmeye katılırlar. 

Muhtemelen, tüm bunlardan dolayı, XTZ yüksek profilli iş dünyasına hoş geldiniz. Örneğin, bir Fransız bankası olan Societe Generale, Tezos’un diğer kripto para birimlerinden daha iyi performans gösterdiği toptan merkez bankası dijital para birimi denemelerini duyurdu .

Madeni parayı bulmak isteyenlerin uzun süre aramasına gerek yok. Coinbase veya Binance gibi tüm büyük borsalarda mevcuttur. Bir tüccar, XTZ’den kriptoya veya XTZ’den fiat’a kadar kripto para birimi çiftlerini deneyebilir.

Tezos Coin Geleceği Fiyat Tahminleri

Tezos Coin Geleceği

Aşağıda gelecek yıllar için tezos coin geleceği hakkında tahminler yer alıyor.

Bazı eksikliklere rağmen, token bir kez daha refaha yakın görünüyor. Patlayan kripto pazarı ve etkileyici Bitcoin performansı ile XTZ için parlak bir geleceğin o kadar da uzakta olmayabileceğini söyleyebiliriz. Bu, özellikle Bitcoin büyümesinden kaynaklanıyor: kripto para , yılın başında neredeyse 42.000 $ değerine ulaştı . Bunu akılda tutarak, güçlü bir altcoin olan Tezos, yıl sonuna kadar fiyatı ikiye katlama, hatta üç katına çıkarma şansına sahip. 

Ancak, yalnızca pozitif bir XTZ fiyat tahminine güvenmek için henüz erken. Yatırımcılar, yaklaşan politika çerçevesi nedeniyle tetikte. Son zamanlarda, Hazine Bakanı adayı Janet Yellen söyledi cryptos terörizm dahil yasadışı faaliyetleri finanse etmek kullanılabileceğini. Yine de, dijital para birimlerinin finansal sistemin verimliliğini artırabileceğini kabul etti. Bu, daha fazla düzenleme ve politikanın yürürlüğe gireceği anlamına gelir. Bildiğimiz kadarıyla fiyatı hem olumsuz hem de olumlu yönde etkileyebilirler. 

Bu Yazımızda Okuyun :   Bitcoin Diamond Nedir? Geleceği Var mı ? Nasıl Satın Alınır?

Şimdi, 2021 için Tezos fiyat tahminlerine daha yakından bakalım. Genel bir gözlem olarak, tahminler 2021’deki XTZ token fiyat artışını öngörüyor. Ancak tahminler kapsam açısından farklılık gösteriyor. 

2022’ye gelince, Tezos’un yükseliş eğilimini sürdürmesi muhtemel. Kripto pazarındaki mevcut büyüme trendi 2022’ye kadar devam ederse, XTZ de en azından XTZ / fiat oranı açısından değer kazanacak. Dijital Para Fiyatına göre potansiyel olarak 4,89 dolara bile ulaşabilir . Kasım ayında gerçekleşebilecek en yüksek 2022 olacak. Ancak, daha ılımlı tahminler var. Özellikle Trading Beasts , XTZ’nin 2022’de 3,36 $ ‘ın üzerine çıkmayacağına inanıyor.

Önümüzdeki birkaç yıl, XTZ belirteci için büyük olasılıkla başarılı olacak. Bir kez daha, güçlü bir altcoin olarak artan kripto benimseme eğilimlerine güvenirsek, Tezos çiçek açacak. Uzun vadeli XTZ fiyat tahminini yıldan yıla bölmeye karar verdik.

Tezos Coin Geleceği 2023

2023, tahminler açısından tartışmalı bir yıl – bunlar çok farklı. Örneğin, Trading Beasts , yıl ortasında fiyatlarda bir düşüş öngörüyor – kesin olmak gerekirse, Haziran ayında 2,15 $ ‘a düşecek. Ancak daha sonra, jeton pozisyonunu yeniden kazanabilir ve Aralık 2023’te 3 $ ‘lık gösterge değerine dönebilir. Genel olarak, bu tür dalgalanma Tezos için oldukça normaldir. Dijital Para Fiyatı da Tezos’un kısa bir resesyon dönemine girmesini bekliyor. Tahmine göre fiyat dalgalanacak. Ağustos ayında genel maksimuma – 7,14 $ ‘a ulaşabilir. Ayrıntılar aşağıdaki tabloda gösterilmektedir.

Tezos Coin Geleceği 2024

2024, Tezos için çok daha iyi bir yıl olacak. Hem Trading Beasts hem de Digital Coin Price, madalyonun yükselmesini bekliyor. Trading Beasts kademeli bir artış öngörüyor: XTR, yılı ortalama 4 $ değerinde tamamlayacak. Bir kez daha, Digital Coin Price çok daha iyimser. Bazı düşüşlere rağmen, genellikle, Tezos 2024’te patlama yapacak, Kasım 2024’te yıl maksimum 8.56 dolar olacak. Potansiyel olarak, fiyat 10 dolarlık bir dönüm noktasına bile ulaşabilir. 

Bu Yazımızda Okuyun :   Algo Coin Geleceği 2021, Algorand Coin Alınır mı?

Tezos Coin Geleceği 2025

2025 daha da iyi olacak. Digital Coin Price’a göre, token’ın 10 $ ‘a ulaşması gereken yıl bu . Ancak, çok yüksek bir fiyat elde etmeyi başaramaz. Analistler, XTZ’nin 9-10 $ ‘a her ulaştığında 8 $’ a düşmesini bekliyorlar. 

Bundan on yıl sonra Tezos’un değerini tahmin etmek hala zor . Yine de bir şey açık: Token 2030’da hala piyasada kalırsa, testi geçecek ve olgunlaşmayı başaracaktır. Bu, güvenilir ve geleneksel bir altyapıya ve sadık bir kullanıcı havuzuna sahip olacağı anlamına gelir. 

XTZ geliştiricilerinin teknik yedeklemeyi sürekli olarak geliştirdiği ve ayrıca piyasada jetonu tanıttığı düşünüldüğünde, bu çok da zor değil. Bu nedenle, jetonun genel maksimum değerine ulaşması muhtemeldir.

Tezos, 2021’de İyi Bir Yatırım mı?

Evet, madeni paranın 2021’de iyi bir yatırım olduğu düşünülüyor. Madeni paranın değerinin artması muhtemel: analistlerin çoğu XTZ için yükseliş eğilimi öngörüyor. 

Tezos Satın Almaya Değer mi?

Evet, jeton satın almaya değer. XTZ fiyat tahminlerine göre önümüzdeki yıllarda artacak.

Tezos Coin Geleceği Var mı?

Evet, Tezos’un bir geleceği var. Şu anda hiçbir piyasa analisti kriptonun çöküşünü tahmin etmiyor. Aksine, konumunu güçlendiriyor.

2030’da Tezos’un Değeri Ne Olacak?

Şu anda Tezos’un 2030 fiyatıyla ilgili kesin tahminler var. Ancak o zamana kadar ayakta kalmayı başarırsa fiyatı 100 dolara bile çıkabilir. 

”Google
29 Beğen