Teknobu

Telekinezi Nasıl Yapılır? 9 Kolay Adım 2022


Telekinezi Nasıl Yapılır? 9 Kolay Adım 2022

Telekinezi Nasıl Yapılır? 9 Kolay Adım 2022

Telekinezi Nasıl Yapılır? Bu yazımızda sizlere Telekinezi nedir Kolay bir şekilde nasıl yapılır, nasıl öğrenilir? bu yazımızda detaylı olarak öğrenebileceksiniz.

Telekinezide ustalaşmak biraz zaman alabilir, ancak bir kez alışırsanız, sonuçlar dünya dışıdır. Herkes telekinezi yapmayı öğrenebilir , ilk ve en önemli adımla: yapabileceğinize inanmaya başlamak. Bu yazımızda en iyi telekinezi yöntemlerinden bahsedeceğiz ve telekinezi nasıl yapılır bunu göstereceğiz.

Telekinezi nedir?

Telekinezi, insanın zihniyle ve herhangi bir fiziksel temas olmaksızın nesneleri hareket ettirebilmesine denir. Parapsikoloji bilim dalının incelediği önemli bir psişik güç olan telekinezi, düşünce gücünü yoğunlaştırarak canlı veya cansız maddeler üzerinde etkiler oluşturabilmektir.

Telekinezi Nasıl Yapılır? 9 Kolay Adım 2022

Telekinezi Nasıl Yapılır
Telekinezi Nasıl Yapılır

Telekineziyi bilimsel olarak ispatlasanız da ispatlayamasanız da işin aslı şu ki bazı insanlar telekinetik güce sahiptir.

Telekinezi yapmayı öğrenmek  pratik, özveri ve sabır gerektirir . Herhangi bir sonuç görmeniz aylar hatta yıllar alabilir. Ama yeterince istiyorsanız ve buna inanıyorsanız, yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz.

Adım 1: Taşınacak Bir Nesne Seçin

Kulağa bariz gelebilir, ancak telekinezi yapmayı öğrenmenin en iyi yolu, ilk hareketli nesnenizi dikkatlice seçmektir. Tüy veya kağıt gibi çok hafif ve fiziksel olarak taşınması kolay bir şey öneririm .

Bu Yazımızda Okuyun :   Now We Are Breaking Up 5 Bölüm Türkçe Altyazılı İzle

Ne de olsa, zihniniz fiziksel bir kasmış gibi düşünün – önceden çok fazla eğitim almadan bir fili kaldıramayacağınız gibi, biraz olmadan zihninizle daha ağır bir şeyi kaldıramazsınız.

(Hafif) nesnenizi seçtikten sonra, diğer kısmına geçme zamanı!

Adım 2: Konsantre olun, Konsantre olun, Konsantre olun

Konsantrasyon, herhangi bir psişik uygulama ile zor bir iştir. Konsantre olmadıkça, sonuçları görmeniz pek olası değildir. Telekinezi sonuçta baskı altında yapılabilecek bir şey değil.

Ne olursa olsun odaklanmaya devam etmelisin çünkü konsantrasyonunu kaybedersen her şeye yeniden başlaman gerekecek. Odaklandığınızdan emin olmanın bazı yolları şunlardır:

  • Telekinezi uygulamadan önce meditasyon
  • Uygulama alanınızı dikkat dağıtıcı şeylerden temizlemek – nesneler, insanlar ve sesler
  • Telekinezi uygulamadan önce derin nefes alma

Meditasyon, telekinezi yapmayı öğrenmek için gerekli olmasa da, günlük yaşam, psişik okuma ve yetenekler için gerçekten iyi bir araçtır.

Adım 3: Enerjinizi Görselleştirin ve Konsantre Edin

Bu adım, görsel hayal gücü olmayan bizler için biraz zor, bu yüzden onu olabildiğince kolay bir şekilde parçalamaya çalışacağım.

Bir enerji topunuz olduğunu ve bir nesneyi hareket ettirmek için bu enerji topunu – en yoğun haliyle – kullandığınızı hayal etmeniz gerekir .

Kelimenin tam anlamıyla bir enerji topunu hayal etmekte zorlanıyorsanız, şunu deneyin: Elinizde bir top gibi görünen saf ışık ve enerjiden oluşan bir kuvvet hayal edin . Tıpkı bir tenis topu gibi, o enerji ve ışık topunu tutun ve ona odaklanın.

Adım 4: Nesneyle Bir Olun

Beni dinleyin – bu göründüğünden daha kolay.

Bu Yazımızda Okuyun :   Video Pinoyflix Squid Game Bold Version Link

Telekinezi ve telekinezi yapmayı öğrenmek – nesneleri zihninizle hareket ettirmekle ilgili değildir. Bu , bir enerji akışını paylaşmak ve sonra o nesneyi sanki sizin bir parçanızmış gibi hareket ettirmektir – tıpkı kol veya bacaklarınız gibi.

Etrafınızdaki dünyada gördüğünüz her şeyin kendi iradesi olduğu gibi kendi enerjisi de vardır: enerjinizi başka bir nesneye zorlamaya çalışıyorsanız, sonu pek iyi olmayacaktır – sanki kendinizi zorlamaya çalışıyormuşsunuz gibi. başka bir kişide enerji!

Bu nedenle , enerjinizi seçtiğiniz nesnenin enerjisine bağlayarak telekinezide başarılı olma olasılığınız çok daha yüksektir . Bunu yapmanın bir yolu, o nesne olduğunuzu hayal etmektir. Nasıl hissettiğini, ne gördüğünü ve ne duyduğunu düşünün.

Telekinezi Nasıl Yapılır
Telekinezi Nasıl Yapılır

Adım 5: Nesneyi Taşımayı Deneyin

Nesne ile aynı dalga boyunda olduğunuzu ve enerjilerinizin birleştiğini hissettiğinizde , biraz telekinezi denemenin zamanı geldi!

Bunu yapmanın birkaç yolu var-

  • Nesneye hareket etmesini emrettiğini hayal edin ve gerçekten hareket ettiğini hayal edin.
  • Bazı telekineziler nesnelerini zorlamak için ellerini kullanır. Bunu denemek isterseniz, bir sallama hareketi deneyebilir, hatta elinizi nesnenin yanında tutarak ve enerjinizin elinizden çıktığını ve nesneyi hareket etmeye zorladığını hayal edebilirsiniz.
  • Enerji küresini yarattıysanız, onu cismi hareket ettirmek için kullanmayı hayal edin – enerji küresinin cisme ittiğini veya üzerinde yuvarlanarak onu hareket etmeye zorladığını düşünmeyi deneyebilirsiniz.

Hangi yaklaşımı denerseniz deneyin, nesneyi hareket etmeye zorlamadığınızdan , bunun yerine onunla birlikte çalıştığınızdan ve onu varlığınızın ve özünüzün bir parçası olarak ele aldığınızdan emin olun.

Adım 6: Sabır ve Alıştırma

Bu zor kısım. Tek bir denemeyle telekinezi yapmayı öğrenmeniz pek olası değil . Sonuçları görmek için tekrar tekrar odaklanmanız ve pratik yapmanız gerekir.

Bu Yazımızda Okuyun :   Ahs 2023 Saç Maşası Fiyat, Özellikler ve Yorumları

Sabırlı ol. Pratik yapmaya devam edin, ancak pes etmeyin, sonuçları göreceksiniz – sizi temin ederim ki nesneniz hiç beklemediğiniz veya en çok hayal kırıklığına uğradığınız anda hareket edecektir. 

7. Adım: Dinlenme

Zihniniz, tıpkı herhangi bir kas gibi, aşırı kullanıldığında sadece daha huysuz ve yorgun olur. Konsantrasyonunuzu kaybettiğinizi veya zihinsel olarak yorgun olduğunuzu düşünüyorsanız, durun, dinlenin ve başka bir gün deneyin. 

8. Adım: Ölçün ve Takip Edin

Herhangi bir fiziksel veya zihinsel egzersizde olduğu gibi , tüm yolculuğunuzun kaydını tutmadıkça ne kadar yol kat ettiğinizi asla bilemezsiniz !

Tarihi, hareket ettirmek istediğiniz nesneyi ve ne kadar süre pratik yaptığınızı yazdığınız bir telekinezi günlüğü tutmanızı gerçekten tavsiye ederim.

Zamanınızı, her birkaç dakikalık telekinezi denemesine göre değil, pratik yaparak geçirdiğiniz tüm süreye göre takip edin.

Zamanla, zihniniz güçlendikçe, telekinezi yapmak için daha uzun zaman harcayabilirsiniz . Bunu başardığınızda, ilk birkaç nesneyi hareket ettirmenin ne kadar sürdüğüne bakabilir ve ardından daha ağır olanları taşımak için kendinizi eğitmenin ne kadar süreceğini bilirsiniz.

Adım 9: Alıştırma Mükemmelleştirir – Devam edin!

Evet, her gün bir şey denerseniz ve sonuçları göremiyorsanız cesaret kırıcı olabilir.

Tıpkı hayattaki her şey gibi – sağlıklı beslenme ve egzersiz, psişik yetenek – tutarlılık kesinlikle anahtardır. Telekinezi yapmayı öğrenmek konusunda her gün biraz daha güçlenecek ve daha iyi olacaksınız.

Bu nedenle küçük ve hafif başlamanızı gerçekten tavsiye ederim. Telekinezin o aşamasına ulaşmayı başardığınızda, daha büyük, daha ağır nesnelere geçebilir ve becerilerinizi sergileyebilirsiniz!

”Google
1 Beğen