Teknobu

Tekken 8 Çıkış Tarihi ve Sistem Gereksinimleri


Tekken 8 Çıkış Tarihi ve Sistem Gereksinimleri

Tekken 8 Çıkış Tarihi ve Sistem Gereksinimleri

Tekken 8 Çıkış Tarihi ve Sistem Gereksinimleri Nelerdir ; Tekken 8 kullanıcılar tarafından oldukça ilgi gören güzel bir oyundur. Ne zaman çıkacağına dair söylentiler internet ortamında yayılmaya başladı. Gelin detaylı olarak inceleyelim.

Dünyanın dört bir yanındaki oyuncular, tekken oyun serisi tanıtıldığından beri Tekken oyununu her zaman sevdiler. Tekken 8’in Çıkış Tarihi ile ilgili güzel haberi duymak için sabırsızlanıyorlar . Tekken serisi, onlarca yıldır en iyi dövüş oyunları arasında sayılıyor. Bu yazıda, Tekken oyununun 8. serisi hakkında bilmeniz gereken her şeyi, yani çıkış tarihi, sistem gereksinimleri, söylentiler ve daha fazlasını sizler için paylaşıyoruz. 

Tekken 8 Çıkış Tarihi

Hepimizin bildiği gibi, en sevilen dövüş oyunlarından biri olan Tekken 7, geliştiriciler BANDAI NAMCO Entertainment tarafından Mart 2015’te piyasaya sürüldü. Ancak 2017 yılında dünya çapındaki oyuncular tarafından tanık oldu. O zamandan beri Tekken oyuncuları bir sonraki oyunu bekliyor. Tekken 7, oyuna Rage Arts ve Power Crush Mechanic gibi birçok yeni özellik kattı.

Bu Yazımızda Okuyun :   PUBG Mobile UC Kodu Nereye Yazılır? (Güncel) 2021

Geliştirici Bandai Nanco, bu makaleyi yazarken henüz çıkış tarihini açıklamadı. Ancak geliştiricinin çıkış tarihini en az 2022 yılına kadar açıklamasını bekleyebiliriz. Tekken 7’nin pazara girmesi 6 yıl sürdü. Aynı süreç devam ediyorsa, ancak oyunun geliştiricisi ve yayıncısı (yani BANDAI NAMCO Entertainment), o zaman Tekkeen 8’in çıkış tarihini 2023’e kadar sürebileceğini söyledi. Birçok oyun oyuncusu veya Tekken hayranı çok sayıda yeni ilginç özelliğe sahip olmasını bekliyor.

Tekken 7 son oyun mu?

Hayır, Tekken 7 serinin son oyunu veya sonu değil, zaten bir sonraki bölüm hakkında birçok söylenti var. Bir oyun uzmanı, önümüzdeki yıllarda Tekken 8’i görme şansının çok yüksek olduğunu tweetledi. İnsanlar ayrıca Tekken Tag Tournament 3’ü Tekken 8 olarak düşünüyorlar, ancak bu doğru değil. 2023 yılına kadar piyasada Teekken 8 olacak.

Heihachi, Tekken 8’de geri dönecek mi?

Şu anda yaklaşan dövüş oyunu Tekken 8 hakkında birçok söylenti var ve insanlar Tekken 8’de Heihachi’yi bekliyorlar . Bazı YouTuber’lar bu karakterin bir sonraki bölümde olacağını iddia ediyor, ancak resmi olarak açıklanmadı. “ Heihachi in Tekkenn 8” için çok sayıda sesle , geliştiriciler kesinlikle bir sonraki bölümde bu karakter için ne kadar çaresiz olduğunu gördüler ve bu da yeşil bir sinyal veriyor.

Bu Yazımızda Okuyun :   WtcN Valorant Ayarları Nasıl Yapılır? 2021

Tekken 8 Sistem Gereksinimleri

Minimum Gereksinimler 

 • İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
 • RAM: 8 GB
 • Ekran Kartı: AMD Radeon R7 370, OR, Nvidia GeForce GTX 660
 • DirectX: 11 
 • Depolama: 60GB
 • İşlemci: Intel Core i3-6340 @ 3.6 GHz

Önerilen Gereksinimler 

 • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit 
 • RAM: 8 GB
 • Ekran Kartı: AMD Radeon RX 480 8GB veya Nvidia GeForce GTX 1060
 • DirectX: 12
 • Depolama: 60GB
 • İşlemci: Intel Core i5 @ 3.2 GHz 

Tekken 8 Hikayesi 

Tekken’in dramatik bir hikayesi var. Hikaye her yerde baba katili ve geliştiriciler Tekken 7’de gelecek bölüme bir göz atarken şiddetli melodramın devamlılığını yaşayacaksınız. Önceki bölümde, baba ve oğul arasında Kazuya tarafından sona erdirilen bir kavga vardı. Babasını öldürüp sert ateşe attı ve ardından Akuma onu öldürmek için Kazuya’nın üzerinden atladı.  Ancak bu savaşın sonuçları hala bilinmemektedir ve bunların Tekkenn 8’de ortaya çıkmasını bekliyoruz.

Tekken 8 Çıkış Tarihi

Önceki bölümde, Mishima Ailesi’nin savaşı bitmemişti, bu nedenle savaş bir sonraki bölümde ilerletilecek. Uzmanlara göre kesinlikle Jin ve Kazuya arasında bir savaş olacak. Önceki bölümde toplam 51 karakter var ve şimdi Tekken 7’de olduğu gibi Kazumi Mishima, Akuma, Katarina Alves, Josie Rizal, Geese Howard, Claudio Serafino ve Gigas gibi yeni karakterler bekliyoruz.

Bu Yazımızda Okuyun :   GTA Online Oyunculara Bir Kez Daha Para Kazandırıyor

”Google
16 Beğen