Teknobu

Stopelon Coin Nereden Alınır? 2021


Stopelon Coin Nereden Alınır? 2021

Stopelon Coin Nereden Alınır? 2021

Bu makalemizde sizlere stopelon coin nereden alınır, nasıl satın alınır, stopelon coin nedir bunlar hakkında bilgiler vereceğiz.

StopElon adlı yeni bir kripto para, son zamanlarda kripto topluluğunda fiyatta roket topladı ve ilgi gördü. StopElon Coin’i nasıl satın alacağınızı , Stopelon Coin Nereden Alınır öğrenmek için okumaya devam edin.

StopElon adlı yeni bir kripto para birimi, 24 saatin hemen altında yüzde 1.800’e kadar değer kazandı. Kripto piyasası, memecoinlerin ve Altcoinlerin her gün pompalandığı ve Bitcoin ve Ethereum’un düştüğü benzeri görülmemiş bir aşamada. Bununla birlikte, StopElon Coin’in arkasında ilginç bir arka plan var. StopElon’un ne olduğu ve StopElon Coin’in nasıl satın alınacağı hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin. 

Stopelon nedir? 

Stopelon Coin Nereden Alınır
Stopelon Coin Nereden Alınır

StopElon, henüz piyasaya sürülen diğer kripto para birimlerine benzemiyor. StopElon, Elon Musk’a ve kripto para birimlerinin piyasa manipülasyonuna karşı protesto etmenin bir yolu olarak yaratıldı. Elon Musk’ın Tesla’nın Bitcoin’i kabul etmediğiyle ilgili son tweetleri, kripto servetinde milyarlarca dolar kaybeden büyük bir kripto çökmesine neden oldu. 

Bu Yazımızda Okuyun :   Cfx Coin Geleceği 2021, Conflux Network Alınır mı?

Bitcoin, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 64.000 dolardan 40.000 dolara yaklaşık yüzde 40 düştü. WazirX borsasına göre, Bitcoin 19 Mayıs’ta 38.000 dolara kadar düştü. Bitcoin çökmesiyle birlikte tüm kripto piyasası çöktü ve dünya çapında milyonlarca insan kripto paralarını kaybetti. Elon Musk’ın piyasaları manipüle etmesinden ve sıradan insanlara zarar vermesinden bıkan kripto meraklıları, StopElon kripto parasını yarattı.

StopElon Coin Nereden Alınır?

Stopelon Coin Nereden Alınır
Stopelon Coin Nereden Alınır

StopElon belirteci Binance Akıllı Zincir üzerinde oluşturuldu ve fiyatı 0,0000019 dolardan 0,0000604890 dolara çıktı. Poocoin’e göre, StopElon’un piyasa değeri 30 milyon dolara yükseldi. Şu an itibariyle, StopElon hiçbir büyük borsada mevcut değil, ancak yatırımcılar SWAP platformu PancakeSwap’te StopElon satın alabilirler. 

Token sözleşmesi – 0xd83cec69ed9d8044597a793445c86a5e763b0e3d şeklindedir ve PancakeSwap’te StopElon’u satın almak için kullanılabilir. StopElon PancakeSwap sayfasına doğrudan bağlantı burada – https://exchange.pancakeswap.finance/#/swap?outputCurrency=0xd83cec69ed9d8044597a793445c86a5e763b0e3d. Ancak, bu çok yeni ve değişken bir madeni paradır ve StopElon’a yatırım yapmak çok riskli olabilir. 

StopElon Coin Nasıl Satın Alınır?

StopElon satın almak istiyorsanız aşağıdaki adımları izleyin:

 1. TrustWallet mobil uygulaması aracılığıyla PancakeSwap’te StopElon satın alabilirsiniz. StopElon satın almak için öncelikle Binance Coin (BNB) satın almanız gerekecek. Binance’den BNB satın alabilir ve TrustWallet’e gönderebilirsiniz. BNB’yi doğrudan uygulama üzerinden de satın alabilirsiniz.
 2. TrustWallet’in ana ekranına gidin ve “BNB” ye dokunun. “Daha Fazla” yı tıklayın ve “Akıllı Zincire Değiştir” i tıklayın.
 3. “Akıllı Zincire Değiştir” altında, BNB “Ödeyin” alanında herhangi bir yere dokunun. Bu size dört seçenek verecektir:% 100,% 75,% 50 ve% 25. BNB’nizin% 100’ünü Akıllı Zincire aktarmak için “% 100” seçeneğini seçin. “Değiştir” seçeneğine dokunun ve “Gönder” e tıklayın. Dönüşüm daha sonra işlenecektir.
 4. TrustWallet’in ana ekranına geri dönün. Akıllı Zincir siparişinizin yerine getirildiğini göreceksiniz.
 5. Artık Akıllı Zinciri StopElon’a dönüştürmek için PancakeSwap’i kullanmanız gerekecek. Safari uygulamasını açın ve arama çubuğuna “trust: // browser_enable” yazın. Aşağıdaki mesajı içeren bir istem görünecektir: “Bu sayfayı ‘güven’de aç?” “Aç” a dokunun.
 6. Trust Wallet uygulamasında, alt görev çubuğundaki “Tarayıcı” seçeneğine tıklayın. Bir Android cihazınız varsa, bunun yerine “dApps” kelimesini göreceksiniz. Bundan sonra, “PancakeSwap” i tıklayın.
 7. Sağ üst köşede bulunan “Bağlan” düğmesine ve ardından “TrustWallet” seçeneğine tıklayın. Akıllı Zincir jetonlarınızın artık PancakeSwap’de olduğunu görebilmelisiniz.
 8. “Bir para birimi seçin” e dokunun. Arama çubuğuna, çevrimiçi olarak kolayca bulunabilen StopElon’un sözleşme adresini kopyalayıp yapıştırmanız gerekecektir.
 9. Saat sembolünün yanındaki simgeye tıklayarak kayma oranınızı% 12 olarak ayarlayın.
 10. “Değiştir” i ve ardından “Değiştirmeyi Onayla” yı tıklayın. Bu, ekranınızda beliren bir “İşlem yapıldı” mesajı görüntülenecektir.
 11. “BscScan’de Görüntüle” ye dokunun. Durum çubuğunda “Başarılı” yazmalıdır. Bu, Akıllı Zinciri başarıyla StopElon’a dönüştürdüğünüzü kanıtlayacaktır. Artık PancakeSwap’ten çıkabilirsiniz.
Bu Yazımızda Okuyun :   2021'de İşlem Yapmak İçin En İyi 9 Kripto Para Birimi Hangisi?
”Google
7 Beğenmekten Vazgeç