Teknobu

Stickman Party Apk İndir Para Hileli Mod 2.0.3 Güncel Sürüm


Stickman Party Apk İndir Para Hileli Mod 2.0.3 Güncel Sürüm

Stickman Party Apk İndir Para Hileli Mod 2.0.3 Güncel Sürüm

Yerel olarak veya arkadaşlarınızla çevrimiçi oyun oynamak için Android için Stickman Party APK en son sürüm mod’u indirin!

Stickman Party APK (Sınırsız Para) sürümü size çok para kazandırıyor. En eşsiz karakterlerin kilidini açmak için bu oyunu web sitemizden indirin.

Stickman Party APK 2.0.3 Bilgileri

İsim SoyisimÇöp Adam Partisi
İle uyumluAndroid 4.1+
Son sürüm2.0.3
Google Play Bağlantısıcom.PlayMax.playergames
FiyatBedava
Boyut51,13 MB
ModSınırsız para
KategoriOyun makinesi
Stickman Party APK
Stickman Party APK

Stickman Party Apk , sizin ve arkadaşlarınızın Android’inizden keyfini çıkarmanız için eğlenceli tek oyunculu ve yerel çok oyunculu oyunların harika bir koleksiyonudur! Bu eğlenceli oyunu bugün APK olarak indirebilir ve telefonunuzda arkadaşlarınızla bir oyuna atlayabilirsiniz. Aynı cihazda 1 oyuncu, 2 oyuncu, 3 oyuncu ve hatta 4 farklı oyuncu için oyunlar var!

Ne kadar çok oyuncu birlikte oynarsa, Stickman Party mod APK ile o kadar çok eğleneceksiniz. Bu oyunların WiFi veya internet bağlantısı olmadan da keyfini çıkarabileceğinizi biliyor muydunuz? Bunun nedeni, bu çok oyunculu oyunların gerçek hayatta arkadaşlarınızla oynanacak olmasıdır . Bu hileli mod apk indirimi sayesinde, oynamayı çok daha kolaylaştırmak için sınırsız para ve mücevher de elde edebilirsiniz!

Bu Yazımızda Okuyun :   KWGT Pro Apk Android Cihazlar için Son Sürümü İndirin [2021]

Stickman Party’i aldığınızda oynayabileceğiniz birçok farklı oyun var. Çok oyunculu tank oyunları, eğlenceli bir futbol oyunu (veya futbol!), Süper hızlı ralli arabaları içeren bir mikro yarış oyunu, zıplayan toplar ve hatta boyama oyunlarıyla arkadaşlarınızı havaya uçurabilirsiniz. Düzenli güncellemeler sayesinde her zaman yeni oyunlar eklenir!

Oynaması çok kolay. Tek yapmanız gereken Stickman Party’yi indirmek ve ardından telefonunuzda oynayacak birkaç arkadaş edinmek. Her oyuncu telefonun bir tarafını alır ve her oyuncu için ayrı kontroller vardır. Modern Android telefonlar, herkesin eylemlerini algılayabilir.

screen 0 3
  • Çok çeşitli mini oyun koleksiyonu

Stickman Party belirli bir oyun değil. Birçok oyuncu için tasarlanmış komik çöp adam mini oyunlarından oluşan bir koleksiyon gibidir. Bu oyunda en fazla 25 mini oyun var, süper basit oynanışa sahip, nasıl oynanacağını öğrenmek için sadece birkaç dakikanızı ayırıyorsunuz. En sevdiğiniz mini oyunları seçmek ve açmak için menüyü kullanın. Bu oyunlar çoğunlukla tanınmış mobil oyunların yeniden yapımlarıdır, ancak minimalist ve modifiye edilmiştir.

En popüler mini oyun, oyuncuların AI’ya veya rastgele bir arkadaşa meydan okumayı seçtiği Stickman Soccer’dır. Mini sahada, bir top için çabalayan ve rakibin kalesine şut atmaya çalışan sadece iki oyuncu (iki tarafı temsil eder) vardır. Ayrıca Tavuklar da son derece ilginç. Siz ve diğer üç kişi, mümkün olduğunca çok tavuk yakalamaya çalışarak, tavuklarla bir çember içinde çevrilisiniz. Yarış oyunu da zorlu yollar ve engellerle oldukça rekabetçidir.

Bu Yazımızda Okuyun :   Cargo Simulator 2021 Türkiye Apk İndir (Para Hileli)

En sevdiğim oyunlardan biri Macera Modu. Siz ve diğer üç oyuncu, volkanik lavlarla çevrili, satranç tahtası gibi bir yere götürüleceksiniz. Bu pano birçok hücreye bölünmüştür, ancak bunlardan sadece birkaçı güvenlidir, geri kalanı “tehlikeli” kutu hücrelerdir (bir kafatası sembolü). Her birkaç saniyede bir, yönetim kurulu kendisini rastgele hücrelerin konumuna değiştirir. Karakteri her zaman güvenli hücrelerde duracak şekilde kontrol etmelisiniz. Hayatta kalan son kişi kazanır.

  • Çok oyunculu oyunlar

Stickman Partisi eğlenceli bir oyuncu topluluğuna doğru, böylece daha fazla oyuncu, daha eğlenceli. Bir oyun, aynı anda oynayan bir, iki ve en fazla 4 oyuncu içerir. Her oyunda katılımcı sayısını belirlemenize izin verilir. Ayrıca, AI ile savaşabilir veya aynı cihazda arkadaşlarınızla rekabet edebilirsiniz. Bununla birlikte, arkadaşlarınızla maçlara katılmadan önce daha fazla beceri geliştirmek için bir oyuncu modunu da seçebilirsiniz. Ayrıca Stickman Party’de Turnuva modu da var. İçinde, bir grup farklı oyunlarda yarışabilir ve kimin en çok puanı aldığını görebilir.

  • Karakterler

Stickman Party’deki ana karakterler renkli çubuk insanlardır. Ve oyunu daha eğlenceli hale getirmek için oyuncular, karakterlerinin daha benzersiz olmasına yardımcı olmak için daha fazla görünüm satın alabilirler. Bu aynı zamanda karakterini oyundaki diğer oyunculardan ayırt etmeye yardımcı olur. Kostümler, tanklar ve daha pek çok şey satın almak için mini oyunlar kazanırken bonusları kullanın. Stickman Party’de Superman, cadı, hayvanlar veya Mario gibi birçok komik kostüm sizi bekliyor.

  • Grafikler
Bu Yazımızda Okuyun :   Hills Of Steel Mod APK V3.4.0 (Para ve Elmas Hileli) 2021

Stickman Party, aile ve arkadaşlar için bir oyundur. Yani görüntüler ve parlak tonlarla eğlencedir. Ses bir artı nokta, komik melodiler, bu oyunu daha eğlenceli hale getiriyor.

Android için Stickman Party Apk Para Hilesi İndir

Aşağıdaki bağlantıdan Stickman Party Apk Para hileli oyunun son sürümünü indirin.

DOWNLOAD APK 19

”Google
10 Beğen