Teknobu

Squid Game’den Sonra En Çok İzlenen Dizi Hangisidir?


Squid Game’den Sonra En Çok İzlenen Dizi Hangisidir?

Squid Game’den Sonra En Çok İzlenen Dizi Hangisidir?

Squid Game’den Sonra En Çok İzlenen Dizi Hangisidir? Squid game benzeri ve onun kadar çok izlenen dizi isimleri nelerdir?

Merhaba sevgili dostlarım bu yazımızda sizlere Squid Game’den sonra en çok izlenen dizi hangisi olmuştur ve onun kadar çok izlenmişmidir sizlere bugün bu konudan bahsedeceğiz.

Geçtiğimiz ay ilk sezonu yayınlanan Netflix dizisi Squid Game, en çok izlenenler listesinde birinci sıraya yerleşmişti. Ancak kıramadığı bir rekor, onu tahtından etti. Yani squid game dizisinden sonra en çok izlenenler arasında artık bir dizi daha yer alıyor.

Bugün itibarıyla Squid Game, Netflix’in ABD’deki en iyi 10 listesinin ilk sırasında yer bulunmuyor.

ShiftDelete’in aktardığına göre, bu yılın başlarında çıkan Ginny ve Georgia isimli Amerikan yapımı komedi/ drama, türündeki dizinin 29 günlük rekorunu kıramamış olsa da, 25 gün boyunca listede 1. sırada olması, özellikle deniz aşırı bir yapıma göre uzun yıllar unutulmayacak bir başarı.

Squid Game’den Sonra En Çok İzlenen Dizi Hangisidir?

Squid Game'den Sonra En Çok İzlenen Dizi
Squid Game’den Sonra En Çok İzlenen Dizi

Squid Game’den Sonra En Çok İzlenen Dizi ismini aşağıda sizlerle paylaştık.

Bu Yazımızda Okuyun :   Microsoft Excel'e 5 ücretsiz alternatif

YERİNİ ‘YOU’ ALDI

Caroline Kepnes’in 2014 yılında yayımlanan romanından uyarlanan You , bir kaç yıl önce gösterdiği başarıdan sonra Netflix tarafından satın alındı. 3. sezonuyla birlikte perdeye geri dönen dizi çıktığı gün, en çok izlenenler listesinde 1. sıraya yerleşmeyi başardı. Böylece Squid Game’in zirvedeki yerini You aldı.

”Google
Beğen