Teknobu

Squid Game 2. Sezon Ne Zaman, Olacak mı ?


Squid Game 2. Sezon Ne Zaman, Olacak mı ?

Squid Game 2. Sezon Ne Zaman, Olacak mı ?

Squid Game 2. Sezon Ne Zaman başlayacak , Squid Game 2. Sezon olacak mı ? merak edilen tüm soruların cevaplarını sizlerle paylaştık.

Squid Game 2. Sezon hakkında merak edilen tüm soruları sizler için cevapladık bakalım Squid Game İkinci Sezon başlayacak mı ? Tüm detaylarıyla aşağıda yer almaktadır.

Squid Game 2. Sezon Ne Zaman, Olacak mı ?

Squid Game 2. Sezon
Squid Game ikinci sezon ne zaman ? yeniden olacak mı ?

Squid Game henüz Netflix tarafından resmi olarak bir açıklama yapmadı. Squid Game İkinci Sezon olacak mı olmayacak mı kesin bir açıklama şuanda bulunmuyor. Kesin güncel bir açıklama yapıldığında yazımızı güncelleyeceğiz.

Squid Game ilk olarak 2019’da duyuruldu, bu da birinci sezonun prodüksiyonunun tamamlanmasının iki yıl sürdüğü anlamına geliyor. Ancak artık önemli parçaların çoğu yerine oturduğuna göre, tahminlerimize göre 2022’nin sonlarında ikinci bir sezonun gelmesini bekliyoruz.

Yönetmen Hwang Dong-hyuk kısa süre önce bir Kore haber kaynağı olan YTN’ye dizinin konusunu ilk kez 2008’de düşündüğünü, bu yüzden birinci sezonun ötesinde daha uzun bir oyun planı hazırlamak için bolca zamanı olduğunu söyledi. Umarız 2. sezon çıkacaktır.

Bu Yazımızda Okuyun :   Moodys Kredi Notu Belli Oldu İşte Detaylar

”Google
1 Beğenmekten Vazgeç