Teknobu

Spotify Wrapped 2020 Nasıl Bulunur ?


Spotify Wrapped 2020 Nasıl Bulunur ?

Spotify Wrapped 2020 Nasıl Bulunur ?

Spotify Wrapped 2020 Nasıl Bulunur ?

Spotify Wrapped 2020’nin piyasaya sürülmesiyle, geçen yıl en çok hangi şarkıları, sanatçıları ve podcast’leri dinlediğinizi görebilirsiniz.

Spotify Wrapped 2020 nedir?

Spotify, her yılın sonunu son 12 ay boyunca hangi müzikleri, türleri ve daha fazlasını dinlediğinizi göstererek kutluyor. Spotify Wrapped 2020 artık abonelerin araştırması ve sosyal medyada arkadaşlarıyla paylaşması için yayında.

Spotify hesabınız yoksa yine de 2020 wrapped deneyimi yaşayabilirsiniz. Kendi akış verilerinize atlamak yerine, Spotify Wrapped web sitesine gidebilir ve on yılın müziğinin en çok dinlendiği ve 2020’nin daha fazlasının en çok dinlendiği en iyi podcast’lerde gezinebilirsiniz.

Spotify Wrapped 2020 Nasıl Bulunur?

Sarmalanmış 2020 sonuçlarınızı yalnızca iPhone , iPad ve Android için Spotify uygulamasını kullanarak görüntüleyebilirsiniz . Uygulama yüklendiğinde, telefonunuzda veya tabletinizde Google Chrome gibi bir tarayıcı kullanarak Spotify’ın Wrapped 2020 web sitesine gidin . Oradan, “2020 Wrapped” bağlantınızı görmek için giriş yapın.

Ya bir giriş ekranına gönderileceksiniz ya da hemen Spotify uygulamasına yönlendirileceksiniz. Gerekirse, kimlik bilgilerinizi yazın, ardından otomatik olarak mobil uygulamaya taşınacaksınız.

Bu Yazımızda Okuyun :   NVIDIA RTX 3000 serisinin bazı özellikleri belli olmaya başladı!

Wrapped 2020, “Ana Sayfa” sekmesinin üst kısmında vurgulanacaktır. Yıl sonu sonuçlarınızı görmek için karta dokunun.

Otomatik olarak müzik ve video oynatmaya başlayacak Instagram Hikayesi benzeri bir arayüzle karşılaşacaksınız. Spotify Wrapped 2020’nizde ileri veya geri ilerlemek için ekranınızın sağ veya sol tarafına dokunun.

Dilerseniz en çok dinlediklerinizi sosyal medyada arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşabilirsiniz. Bunu yapmak için, her kartın altında bulunan “Bu Hikayeyi Paylaş” bağlantısını seçin. Spotify, videonun tamamını değil, yalnızca klibin sonunda görülen bölümün infografiğini paylaşacak.

Spotify Wrapped 2020 sonuçlarınızı hangi sosyal platformda paylaşmak istediğinizi seçin. Instagram Hikayeleri, Facebook, Snapchat ve daha fazlası arasından seçim yapabilirsiniz.

”Google
13 Beğenmekten Vazgeç