Teknobu

Spotify Premium Ücretsiz Hesaplar 2020 ?


Spotify Premium Ücretsiz Hesaplar 2020 ?

Spotify Premium Ücretsiz Hesaplar 2020 ?

Spotify Premium Ücretsiz

Spotify premium artık ücretsiz !. Başlığımıza göre ücretsiz spotify hesaplarını merak ettiniz mi? Evet, sadece okuyucularımız için şifreli hesapları açık bir şekilde listeleyeceğiz. Spotify Premium Ücretsiz Hesaplar ?

Spotify, android ve iOS için en çok indirilen müzik uygulamasıdır. Spotify’ın neden müzik kategorisinde birinci olduğunu herkes bilir çünkü dünyadaki her şarkı burada ücretsiz olarak mevcuttur. Spotify tüm platformlarda android, iOS, Windows, Mac ve web’de mevcuttur. Hatta open.spotify.com adresine giderek herhangi bir tarayıcıda şarkı bile çalabilirsiniz .

Dünyada nefret etmeyen tek şey müzik ve şarkılardır. Herkesin akıllı telefonunda müzik uygulaması olmalıdır. Youtube müzik izlemek için en iyi uygulamadır, ancak youtube’u arka planda çalıştıramazsınız ve ekran kapandığında youtube’da video ile izleyeceğiniz için daha fazla internet ücreti tüketebilir. Spotify eksiksiz bir müzik akışı uygulaması, bir çalma listesi oluşturmanıza ve herhangi bir şarkıyı ücretsiz olarak izlemenize olanak tanır.

Spotify, sevdiğiniz şarkıları dinlerken sizi rahatsız eden sesli ve görüntülü reklamlarla para kazandı. Reklamsız spotify uygulaması almak için hesabınızı 9 $ maliyeti olan premium plana yükseltmeniz gerekir. Orta sınıf aileden gelenler spotify premium satın almak için 9 $ harcayamaz. Bu yüzden insanlar ücretsiz spotify premium hesapları arıyor ve google’da spotify uygulamalarını kırıyor.

Bu Yazımızda Okuyun :   Spotify Premium Mod Apk Son Sürüm v8.5.94.839 Ücretsiz İndir

Ücretsiz Spotify Premium Hesapları 2020

Spotify premium hesaplarını ücretsiz olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz. Bu hesapları ücretsiz olarak nasıl edindiğiniz konusunda kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz! Aşağıda paylaştığımız hesapları bir toplu spotify premium hesap satıcısı tarafından satın aldık. Hesapları toplu olarak satın aldık ve burada sadece okuyucularımıza ücretsiz olarak paylaşıyoruz.

Ücretsiz Spotify Premium Hesap Listesi Aralık 2020

Email / Kullanıcı AdıParola
[email protected]ilovetechfilx
[email protected]IloveTechFilx
[email protected]65r1r2v3 #
[email protected]fsfh4545
[email protected]f1s51gs515
[email protected]4446535vc
[email protected]wc3v5t55cw
spotifyfreeaccounts @@techfilx.comw5vwe5vvwb
[email protected]wvc54vbw54w5vb
[email protected]wv5vwbxc2c
[email protected]tn7m8n57e
[email protected]w45vb657n
Johnny26 @ techfilx.com3wtew46bv78
[email protected]3wv5w54
[email protected]ewv545421
[email protected]ewa4vvv7mni6
[email protected]wcv354vb @
[email protected]rve467 #
[email protected]drtby ve 12

Uyarı: Teknobu, yukarıdakilerin oturum açma kimlik bilgilerini değiştiren açgözlü kullanıcıları uyarır. Herhangi bir kişisel premium hesap istiyorsanız, sosyal medyada bizimle iletişime geçin. Bir premium hesap oluşturacağız ve size ücretsiz hediye edeceğiz. Bazı bencil kullanıcılar, hesap listesini güncelleme ve tüm hesapları botlarla değiştirme ve bazı uyumsuzluk gruplarında satış yapma zamanını not eder. Bu türden kullanıcıları uyarıyoruz.

”Google
13 Beğenmekten Vazgeç