Teknobu

Spotify Premium Mod Apk 2021 (Güncel Sürüm) 8.6.40.929


Spotify Premium Mod Apk 2021 (Güncel Sürüm) 8.6.40.929

Spotify Premium Mod Apk 2021 (Güncel Sürüm) 8.6.40.929

Merhaba sevgili dostlarım bugün sizlere en iyi müzik uygulaması olan spotify premium mod apk uygulamasının en güncel 2021 sürümünü paylaşıyoruz.

Spotify Premium APK sürümü, dünyanın en iyi bilinen müzik akışı hizmetidir. 60 milyon abonesi ve ücretli sürümde 15 milyondan fazla abonesi olan bir uygulamadır. Müzik dinliyorsanız, platformda bulunan devasa katalogdan zaten haberdar olmanız çok muhtemeldir.

Spotify Premium Mod Apk
Spotify Premium Mod Apk

Spotify Premium Apk’yı indirerek tüm özelliklere ücretsiz olarak erişebilirsiniz. Herhangi bir Spotify uygulaması kullanıcısı, en kötüsü her 6 şarkıda bir reklam arası olan Spotify Ücretsiz sürümünün sınırlamalarının farkındadır. Bu yazımızda, reklam sınırlamasını aşan ve tüm özelliklerinden faydalanmanızı sağlayan Spotify Premium Mod Apk 2021’in en güncel Ücretsiz sürümünü nasıl indireceğimizi göreceğiz.

Lafı fazla uzatmadan, Spotify Premium’un Android’de ömür boyu nasıl ücretsiz olacağını bulma yolculuğumuza başlayalım. Hazır mısın? Kendi adıma, daha hazır olamazdım…

Spotify Free yerine neden Spotify Premium APK kullanmalıyım?

Spotify Premium Mod Apk
Spotify Premium Mod Apk

Spotify Free, Spotify’ın ücretsiz sürümüdür. Son derece sıkıcı bir versiyon… Sürekli rahatsız edici reklamlar alıyorsunuz, istediğiniz şarkıyı bile dinleyemiyorsunuz vs. Kısacası Spotify Free kullanmak güzel, sakinleştirici, eğlenceli müzikler dinlemektense işkenceye uğramak gibi.

Bu Yazımızda Okuyun :   Spotify Hack Apk Mod Full Aralık 2021

Bu sorunu çözmek ve Spotify Free’den kurtulmak için Premium sürümünü kullanmanız gerekir: Spotify Premium. Bu sürüm, Spotify’ın tüm özelliklerine erişmenizi sağlar: çok daha iyi bir ses kaliteniz var, seçtiğiniz şarkıları dinliyorsunuz, şarkıların dinleme süresi açısından sınırlı değilsiniz vb.

Spotify Premium’un size verecekleri şunlardır:

  • Müzik / şarkı indirin ve çevrimdışı dinleyin – Spotify Premium ile en sevdiğiniz şarkıları indirebilir ve internete bağlı olmadığınızda dinleyebilirsiniz.
  • Üstün ses kalitesi – Her şarkı üç ses kalitesinde mevcuttur (Normal, Yüksek ve Aşırı). En iyi kalite, müziğin saniyede 320 kilobit hızla döndüğü ve müzik dinleme deneyiminizi çok daha keyifli hale getirdiği tartışmasız “Extreme”dir.
  • Artık reklam yok – Spotify Premium sizi rahatsız edici Spotify Ücretsiz reklamlarından kurtarır. Artık şarkılarınızı dinlerken reklamlar tarafından rahatsız edilmeyeceksiniz.
  • Seçtiğiniz şarkıları dinleme – Ücretsiz sürümünden farklı olarak Spotify’ın Premium sürümü, seçtiğiniz şarkıları dinlemenize izin verir ve şarkı dinleme süreniz artık sınırlı değildir.
  • Ve daha fazlası…

Spotify Premium MOD APK’nın Temel Özellikleri

Spotify Premium Mod Apk
Spotify Premium Mod Apk

Bu sürümde bulunan özellikleri listeliyoruz:

Bu Yazımızda Okuyun :   Tp Icon Moment APK (Reklamsız) İndir 2022

Reklamsız

En çok istenen özellik: Spotify’da müzik dinlerken reklamları devre dışı bırakmak. Reklam Sesi, Reklam Videosu ve üçüncü taraf reklamları devre dışı bırakılacak. Daha sonra müziğinizi reklamsız olarak dinleyebileceksiniz.

Parçaları atla

Sınırsız sayıda şarkı atlama.

Köksüz

Spotify APK’sını ücretsiz kullanmak için cihaza kök erişimi gerekmez.

320 Kbps kalite

Bu, ücretsiz sürümden önemli ölçüde daha yüksek kalitede müzik akışı dinlemenizi sağlar.

Karıştırma kilidi açıldı

Herhangi bir şarkıyı dinlemeye veya bir çalma listesinden rastgele bir sıra seçmeye izin vermek için.

ve sonra:

  • Tek bir şarkı veya tüm çalma listesi için Tekrarlamayı Etkinleştir
  • Parçalar arasında ileri geri gitmenizi sağlar
  • Arama – veya şarkının herhangi bir noktasına atlama yeteneği
  • Spotify Connect kullanımına izin verir
  • Çok dilli

Spotify Premium Mod Apk nasıl ücretsiz yüklenir?

Spotify Premium Mod Apk Android akıllı telefonunuzda veya tabletinizde ömür boyu ücretsiz olması için tek yapmanız gereken çeşitli adımları dikkatli bir şekilde takip etmektir.

Adım 1 – Akıllı telefonunuzda zaten yüklüyse, önce Spotify’ı kaldırın . Resmi Spotify uygulamasına veya Spotify’ın değiştirilmiş başka bir sürümüne sahipseniz, onu kaldırmayı deneyin.

Bu Yazımızda Okuyun :   ZArchiver Donate Pro Apk v0.9.5 Güncel Sürüm İndir 2021

Adım 2 – Spotify Premium’a Android’de ömür boyu ücretsiz sahip olmanızı sağlayacak değiştirilmiş Spotify APK’sini (çok güvenilir) indirin . İndirmek için aşağıdaki butona tıklayın:

Adım 3 – Henüz yapmadıysanız, APK tipi uygulamaların yüklenmesine izin vermek için Android akıllı telefonunuzda Bilinmeyen Kaynakları etkinleştirin. Genellikle, Bilinmeyen Kaynakları etkinleştirmek için bu, Android akıllı telefonunuzun Güvenlik ayarlarında yapılır.

Adım 4   – Spotify Premium Mod’u yüklemeye başlamak için az önce indirdiğiniz APK dosyasına tıklayın. Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı açın ve hesabınızda oturum açın.

Hesabınıza giriş yaptıktan sonra 30 günlük ücretsiz Spotify Premium’dan yararlanmanızı isteyen bir mesaj alırsanız, baştan çıkarmayın, tereddüt etmeden “ HAYIR TEŞEKKÜRLER ”e tıklayın.

Ve işte karşınızda… Artık Android akıllı telefonunuzda herhangi bir abonelik ödemeden ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Spotify Premium var. Tüm Premium özellikler artık sizin için kullanılabilir!

Spotify Premium Mod Apk
Spotify Premium Mod Apk
”Google
11 Beğenmekten Vazgeç