Teknobu

Spotify Premium APK 9.6.59.969 Ücretsiz İndir

Spotify Premium APK 9.6.59.969 Ücretsiz İndir

Spotify Premium APK 9.6.59.969 Ücretsiz İndir

Google Play Müzik ve Ses bulutu gibi müzik akışı hizmetleri , Spotify Müzik sahneye girdiğinde ve hızla çevrimiçi olarak mevcut olan en ünlü müzik akışı hizmeti haline geldiğinde sarsıldı . Spotify’ın iki sürümü vardır, biri standart ücretsiz sürümdür, bu herhangi bir şarkıyı yayınlamanıza izin verir, ancak Spotify’ın premium sürümünde reklamlarla ve bir dizi kısıtlamayla birlikte gelir. Bu yazıda, Spotify Premium APK’yi ücretsiz olarak nasıl indireceğinizi öğreneceksiniz .

Bu, Spotify veya başka bir Spotify rakibi olan Apple Music ile devam edip etmeyeceğine karar vermeden önce bu tam yüklü Spotify deneyimini ücretsiz deneme süresinden daha uzun süre denemek isteyen biri için yararlı olabilir. Yeşil ordu müzik akışı hizmetleri tonlarca özellik sunar, bu da normal abonelikten premium aboneliği almaya değer kılar ve fiyatlar da çok makul. Aile planları bunu daha da iyi hale getiriyor.

Tüm ünlü sanatçıların albümleri Spotify’a yüklenmiştir ve bu Spotify premium APK ile bir parçasına sahip olabilirsiniz.

Ancak burada, tüm premium özellikleri tamamen ücretsiz olarak sizler için getiren Spotify modifiye APK’ye bir göz atıyoruz. Spotify premium APK için İndirme bağlantısı da aşağıda verilecektir ve bunun içinde herhangi bir kötü amaçlı yazılım veya casus yazılım içermediğini garanti ederiz.

Spotify Premium nedir?

Spotify, genel olarak ücretsiz bir müzik akışı hizmetidir. Uygulama, binlerce şarkıyı ve milyonlarca çalma listesini ücretsiz olarak dinlemenizi sağlar. Ancak özgür bir kullanıcı olarak, reklamlara katlanmalı ve düşük kalitede müzik dinlemelisiniz. Sınırsız atlama seçeneğine sahip değilsiniz, HD kalitesinde müzik dinleme fırsatınız da yok. Spotify Premium’un kendi başına harika bir başarı olan 100 Milyondan fazla abonesi var ve en büyük ikinci müzik akışı hizmeti olan Apple Music bu sayılara yakın bile değil. İşte tüm Spotify Premium özelliklerinin derinliği.

Bu Yazımızda Okuyun :   Shadow Fight 2 Special Edition Apk Para Hileli Mod İndir

Spotify Premium Müzik Uygulaması Özellikleri

Spotify Premium APK
Resimde Spotify Premium Poster gösteriliyor

Burada Spotify Premium APK ile birlikte gelenleri ve uygulamanın normal sürümüne kıyasla size nasıl fayda sağlayacağını keşfedeceğiz.

Yüksek Kaliteli Ses

Spotify HD Müzik Simgesi

Spotify Premium APK kullanıcılarının yararlandığı önemli avantajlardan biri, Spotify Premium ile birlikte gelen Ses kalitesindeki büyük farklılıktır. Premium sürüm, 320kbs bit hızına kadar çıkan Extreme Audio Quality dinlemenizi sağlarken, ücretsiz sürümde aldığınız normal sürüm sadece 96kbps’dir. Yani, bu önemli bir gelişme ve bir audiophile iseniz bunu hemen fark edeceksiniz. Spotify, bir akış devi olarak, Spotify Sessions adlı hizmete adanmış özel kayıtlar oluşturmak için AAA sanatçılarıyla işbirliği yapıyor. Spotify Premium üyesi olmak, bu Spotify Oturumlarının yüksek kaliteli kayıtlarına erişmenizi sağlar.

Spotify Connect

Spotify Premium'da Spotify Connect

Spotify Premium, (Android, iOS), Bilgisayar (Windows / Mac / Linux), Smart TV, Akıllı Hoparlör (Amazon Alexa / Google Home), Konsol (PS4 / Xbox One) vb. Gibi çeşitli platform ve cihazlarda mevcuttur. Spotify Premium’un veri senkronizasyonu, bir cihazda çalan müziği başka bir cihaz aracılığıyla kontrol etmenize olanak tanır (örneğin, bilgisayarınızda çalan müziği

akıllı telefon aracılığıyla kontrol etme), bu etkileyici.

Sınırsız İndirme

indirme-müzik-çevrimdışı-spotify

Spotify Mod APK’nın en öne çıkan özelliği, en sevdiğiniz şarkıların sınırsız indirilmesini sağlama yeteneğidir. Spotify’ın standart sürümünde bulunmayan, çalma listeniz ne kadar büyük olursa olsun, 100 şarkı veya hatta 10 bin; Spotify premium ile Sınırsız indirme hakkına sahipsiniz, böylece bir indirme çılgınlığına devam edebilirsiniz. Bu ucuz ve sınırsız veri planları dünyasında, Çevrimdışı müzik herkes için olmayabilir, ancak internet bağlantınızın zayıf olduğu veya uzak bir bölgede olduğunuz birçok durumda kullanışlı olabilir.

Reklamsız Deneyim

Spotify Premium'da Reklam Yok

Reklamlar çoğu kişi için can sıkıcı olabilir ve bazen Spotify’ın sahip olduğu mükemmel bir kullanıcı deneyiminin önüne geçebilir. Bu nedenle, ister banner reklamlar ister atlanabilir video reklamlar olsun, reklamlardan kurtulmak için, premium sürüm tamamen reklamsız bir deneyim yaşamanızı sağlar. Uygulama, bu modifiye edilmiş premium sürümde, premium varyantı kullandığınızı varsaydığı ve tüm reklamları hemen kaldıracağı için, reklamlar deneyiminizi bozabileceğinden, bu benim en sevdiğim özelliktir.

Çevrimdışı Dinle / Her Yerde Dinle

Spotify Çevrimdışı Müzik

Premium sürümle sınırsız indirme hakkında zaten okuduğunuz gibi ve bu da yapmanın bir başka yararı, indirilen şarkıları başka bir yere seyahat ettiğinizde yeniden indirmeden dünyanın her yerine götürebilmenizdir. İstediğiniz zaman istediğiniz yerde çevrimdışı olarak dinlemek için telefonunuzda çevrimdışı olarak saklanırlar, bu da premium olmayan sürümle mümkün değildir.

Sınırsız atlama

Spotify Mod APK'da sınırsız atlama

Tek seçkin Spotify kullanıcıları için mevcut olan özellik, sınırsız Atlamaya sahip olabilme yeteneğidir, eğlenceli bulmadığınız belirli bir şarkıyı dinlemeden çalma listesinde hızlıca ilerleyebileceğiniz anlamına gelir. Normal Spotify ile sınırlı sayıda atlama elde edersiniz, bu nedenle zaten belirli sayıda şarkıyı atladıysanız, daha fazla atlama seçeneğiniz olmayacak ve çalınmakta olan şarkıyı dinlemek zorunda kalacaksınız.

Bu aynı zamanda, sevmediğiniz şarkıyı dinlemek zorunda kalmadığınız ve onu çalarak verileri boşa harcadığınız için verileri kaydeder. Gereksiz bir kısıtlama gibi görünebilir, ancak Spotify’da olduğu gibi.

Sınırsız Karışık Çalma ve Tekrarlama

Ayrıca, Spotify Mod APK ile sınırsız karıştırma ve tekrarlama elde edersiniz, böylece herhangi bir şarkıyı herhangi bir kısıtlama olmaksızın n sayıda tekrar çalabilirsiniz.

Kök gerekmez

Dahası, buradaki iyi haber, bunun çalışması için Android telefonunuzun root erişimine gerek olmamasıdır. Bu, yepyeni bir cihazınız varsa ve garanti kapsamında olduğu için onu rootlamak istemiyorsanız, gitmekte fayda var demektir.

Spotify Premium APK İndir (Android)

Spotify Premium'u indirin
  • Boyut: 21.16MB
  • Sürüm: 9.6.59.969
  • Tür: Spotify Premium APK
  • Hızlı sunuculardan indirin
  • Anket veya başka bir gereklilik yok
  • Kötü amaçlı yazılım içermez, Spotify Mod APK
  • Min Android sürümü: 4.1+
  • Normal bir Spotify Android Uygulaması yüklemek istiyorsanız normal Spotify APK’sını da indirebilirsiniz.

16 Beğen