Teknobu

Spotify Premium 3 Ay Ücretsiz Nasıl Kullanılır? 2021


Spotify Premium 3 Ay Ücretsiz Nasıl Kullanılır? 2021

Spotify Premium 3 Ay Ücretsiz Nasıl Kullanılır? 2021

Spotify Premium 3 Ay Ücretsiz nasıl kullanılır? 2021 yılında 3 ay boyunca spotify premiumu ücretsiz olarak kullanmak istiyorsanız hemen yazımızı okuyun.

Spotify : Spotify’ın herkesin kullanabileceği ücretsiz bir sürümü olmasına rağmen , Premium sürüme abone olarak reklamların ortadan kalkması, oynatma sınırlaması veya reklam kesintisi olmadan istediğiniz tüm müzikleri dinlemenize olanak sağlaması gibi avantajlara sahip olursunuz. Peki Spotify Premium 3 Ay Ücretsiz Nasıl Kullanılır?

Spotify Premium 3 Ay Ücretsiz Nasıl Kullanılır?

TikTok, “TikTok topluluğunun uygun üyelerine” ücretsiz olarak müzik hizmetinde 3 aylık Premium hesap sunmak için Spotify ile işbirliği yaptı. Teklif, İngiltere, Fransa, Almanya, İtalya, İspanya, Polonya ve Türkiye’de TikTok profiline sahip 18 yaş üstü kullanıcılar için geçerlidir Önemli bir konu daha var Daha önce Spotify Premium’a abone hiç olmamanız gerekiyor.

Spotify Premium 3 Ay Ücretsiz
Spotify Premium 3 Ay Ücretsiz

Uygun olanlar, Spotify Premium teklifini kullanmalarını sağlayacak benzersiz bir kod alacak . Spotify Premium teklifini TikTok’ta nasıl bulabilirsiniz ?

1- Cep telefonunuzdan TikTok uygulamasını açın

2- “Sizin İçin” sayfanızda veya uygulama içindeki “Ben” sayfasındaki “TikTok Ödülleri” rozetine tıklayın

Bu Yazımızda Okuyun :   Çamaşır Makinesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

3- Veya Keşfet sayfasında bir “TikTok x Spotify Ödülleri” başlığı bulacaksınız, üzerine tıklayabilir veya “Spotify” yazıp arama tuşuna basabilirsiniz.

3 ay

Örneğin Amazon Prime deneme süresi gibi, bu teklif size Ekim ayına kadar Spotify Premium sunuyor – zaten talep ederseniz – ve Spotify’ı bitirdiğinizde ayda 9,99 Euro’ya Premium’a devam etmek isteyip istemediğinizi seçmenizi önerecek.

 

”Google
1 Beğenmekten Vazgeç