Teknobu

Spotify Öğrenci Doğrulama Hatası Çözümü 2021


Spotify Öğrenci Doğrulama Hatası Çözümü 2021

Spotify Öğrenci Doğrulama Hatası Çözümü 2021

Spotify öğrenci hesabınızı doğrularken hata mı alıyorsunuz. Spotify Öğrenci Doğrulama Hatası Çözümü peki nasıl yapılır.

Spotify şu anda dünyanın en büyük müzik akışı platformlarından biridir. 2019’un ortalarında Spotify, bir milyon ücretli / premium abone bile kazandı. Spotify’ın toplam aylık aktif kullanıcıları 286 milyon, ücretli / premium aboneleri ise 130 milyondur. Bu İsveç müzik akışı uygulaması, kullanıcıları için ücretsiz bir hesap ve bir Premium hesap olmak üzere iki farklı seçeneğe sahiptir. Ücretsiz bir hesapla, tüm şarkılarınızı ücretsiz olarak dinleyebilirsiniz.

Ancak, şarkılar arasına yerleştirilen reklamlardan rahatsız olacaksınız. Ayrıca istediğiniz şarkıları özgürce seçemezsiniz. Öte yandan, Premium hesaplar, kullanıcıları için bir abonelik ücreti alır. Ancak öğrenci olduğunuzu doğrulayarak bunda indirim alabilirsiniz. Öğrenci indirimi denir.

Spotify Öğrenci Doğrulama Hatası Çözümü

Spotify Öğrenci Doğrulama Hatası Çözümü

Son zamanlarda öğrenciler doğrulamaları ile ilgili sorunlarla karşı karşıya kaldılar. Birçok öğrenci bu sorunla ilgili olarak Spotify forumunda paylaşımda bulundu. Spotify öğrenci doğrulama formunun çalışmadığından şikayet ettiler.

Spotify, öğrenci kimliklerini doğrulamak için SheerID platformuyla ortaklık kurdu. Form çalışmıyorsa, tarayıcınızın gizli veya özel bir penceresinde deneyin. Bu doğrulama bağlantısını da deneyebilirsiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   5.000 mAh Pilli HTC Desire 21 Pro 5G Akıllı Telefon Tanıtıldı

Kimlikleri yönetirken yardım almak için SheerID desteğiyle de iletişime geçebilirsiniz . Öğrenci indirimi için başvurduktan ve öğrenci kimliğinizi gönderdikten sonra, onaylanmadan önce birkaç gün beklemeniz gerekecektir.

Son sözler

Spotify öğrenci doğrulamasının çalışmaması konusunda endişelenmenize gerek yok. Sadece yukarıda belirtilen kolay yöntemleri takip edin.

”Google
7 Beğenmekten Vazgeç