Teknobu

Spotify Music Premium Mod Apk İndir (Sınırsız Müzik) 2021


Spotify Music Premium Mod Apk İndir (Sınırsız Müzik) 2021

Spotify Music Premium Mod Apk İndir (Sınırsız Müzik) 2021

Android için Spotify Music Premium Mod Apk son sürüm uygulamasını indirin ve Spotify music uygulamasının sınırsız özelliklerine sahip olun.

Kesintisiz müziğin keyfini çıkarmanıza yardımcı olmak için Spotify Music Premium mod apk’nın son sürümünü Android için indirilebilirsiniz Bu blog yazımızda aşağıdakileri öğreneceksiniz:

 • Android için Spotify Music Premium uygulamasının crackli ve modifiye edilmiş sürümünü hızlı bir şekilde almak için bir indirme bağlantısını paylaşacağız.
 • Android telefonunuza ve tablet cihazlarınıza Spotify music premium apk uygulamasını nasıl indirip kuracağınıza ve sınırsız müziğin keyfini ücretsiz olarak nasıl çıkaracağınıza dair kısa bir yazımız olacak.
 • Spotify Music premium size sınırsız atlama, reklamları engelleme, herhangi bir çalma listesinden herhangi bir müziği çalma, karıştırma, çevrimdışı dinleme deneyimi, üstün ses kalitesi ve çok daha fazlasını sunar.
 • Spotify’ı çevrimdışı dinlemek ve müzik indirmek için lütfen “Spotify’dan müzik indirme” bölümüne bakın.
 • Bu makalenin sonunda, tüm sorularınızı ve sorularınızı yanıtladığımız sık sorulan soruları (SSS) paylaştık.

Sınırlı şarkı atlama, yüksek (aşırı) kalitede müzik dinleme izninin olmaması ve şarkılar arasında çok sayıda görsel / işitsel reklam göstermesi gibi sınırlamalar nedeniyle Spotify music premium apk ücretsiz sürümünün kullanımının can sıkıcı olduğunu biliyoruz. Bunların hepsi müzik dinleme deneyimini tamamen mahvediyor.

Ancak mod ve kırılmış Spotify Premium Music sürümü, premium abonelik ücretini ödemeden neredeyse tüm premium özellikleri edinmenize yardımcı olacağından artık endişelenmenize gerek yok.

Spotify modu, sınırsız müzik atlama, çalma listesinden herhangi bir şarkıyı çalma, sınırsız karıştırma, tüm reklamları engelleme, arama çubuğu etkinken yüksek kaliteli müzik çalmayı etkinleştirme seçeneği dahil olmak üzere tüm premium özelliklerin kilidini açacaktır.

Bununla birlikte, premium özellikler sunan% 100 çalışan modifiye Spotify uygulamasını arıyorsanız, o zaman aramanız nihayet sona erdi, çünkü burada Spotify premium apk’sini ücretsiz olarak nasıl indireceğinizi, kuracağınızı ve edinebileceğinizi öğreneceksiniz.

Spotify Music Premium
Spotify Music Premium

Spotify Nedir ve Spotify Music Premium Apk Nasıl Çalışır?

Spotify Premium’un müzik, şarkı, podcast, sesli kitap, roman, şiir, komedi, film müziği ve başka şeyler bulabileceğiniz ücretsiz Spotify çevrimiçi müzik akışı hizmetinin modifiye edilmiş ve kırılmış bir sürümü olduğunun farkındayız. Hayatınızın her anına uygun her film müziği mevcut.

 • Hızlı bir şekilde şarkı arayabilir, yeni müzikler keşfedebilir ve en sevdiğiniz şarkıları çalabilirsiniz.
 • En sevdiğiniz film müziklerini herhangi bir kısıtlama olmaksızın arkadaşlarınızla ücretsiz olarak paylaşın.
 • Müzik dünyasına anında erişim sağlar.
 • Eski klasik şarkılar ve klasik radyodan en yeni hitlere kadar her türden müziği bulun.
 • Podcast’ler veya müzik için kişiselleştirilmiş çalma listelerinizi oluşturun.
 • Ruh halinize veya son şarkı dinleme etkinliğinize göre müziği keşfedin.
Bu Yazımızda Okuyun :   Simcity Buildit Apk Son Sürüm İndir 2021 (Mega Mod Hileli)

Tek yapmanız gereken oynat düğmesine basmak ve Android telefonunuzda ve tablet cihazlarınızda herhangi bir türden istediğiniz müziği yayınlamaya başlamaktır.

Spotify Premium Müzik Uygulamasının Özellikleri

ps music spotify listing thumb 01 04nov20

Başta da belirtildiği gibi, Spotify Premium ücretli bir abonelik gerektirir çünkü müzik dinleme deneyiminizi her zamankinden daha iyi hale getirmek için size en iyi özelliklerden bazılarını sunar.

Bununla birlikte, sağlanan Spotify Premium uygulamasıyla, bir kuruş ödemeden tüm ücretli özelliklerin keyfini çıkarabilirsiniz; ve bir süre sonra bu konuda size rehberlik edeceğiz.

İşte keyfini çıkarabileceğiniz benzersiz Spotify Premium özelliklerinden bazıları:

 • Müzik İndir ve Çevrimdışı Dinleme – Tüm çalma listenizi indirmenize (3.333 parça ile sınırlıdır) ve aktif İnternet bağlantısı olmayan bir yerde olsanız bile bunları dinlemenize izin verilir. Çevrimdışı dinleme, önemli miktarda İnternet verisi ve bant genişliğinden tasarruf etmenize yardımcı olur.
 • Olağanüstü Ses Kalitesi – Her film müziği üç farklı kalitede mevcuttur, yani Normal, Yüksek ve Aşırı. Müziğin 320Kbps’de çalındığı, müzik deneyiminizi daha keyifli ve sürükleyici hale getiren, aşırı kalite Premium olarak bilinir.
 • Sıfır Ticari – En sevdiğiniz müzikleri ve film müziklerini, işitsel ve görsel reklamların kaldırılması da dahil olmak üzere tek bir reklam ve reklama tanık olmadan dinleyebilirsiniz. Böylece müzik dinleme deneyiminizde sıfır kesinti olacaktır.
 • Herhangi Bir Film Müziğini Çalın – Evet, Freemium sürümü parçayı atlamanıza izin vermiyor. Ancak Spotify Premium apk ile, herhangi bir sınırlama olmaksızın istediğiniz zaman istediğiniz müziği çalmanızı sağladığı için oynatıcı üzerinde daha fazla kontrole sahip olacaksınız. Sadece bul ve oyna.
 • Sınırsız Müzik Atlama – Artık müziğin bitmesini beklemenize gerek yok çünkü mevcut müziği istediğiniz zaman atlayıp çalma listenizdeki bir sonraki film müziğini dinlemeye başlayabilirsiniz.
 • Etkin Arama – Arama çubuğu etkinleştirildiğinde müziğin, podcast’in veya film müziğinin herhangi bir bölümünü kolayca seçebilir, seçebilir ve çalabilir ve aynı zamanda geri ve ileri sarmanıza da olanak tanır.
 • Sınırsız Karıştırma – Evet, Freemium sürümü sizi karıştırma ile sınırlandırır ve çalma listesinden istediğiniz film müziğini çalamazsınız. Ancak Premium ile sınırsız karıştırma elde edeceksiniz.
 • Depolama Alanından Tasarruf Edin – En sevdiğiniz tüm müzikleri ve film müziklerini doğrudan Spotify’ın sunucularından çevrimiçi olarak yayınlayarak, cihazınızda önemli miktarda depolama alanı tasarrufu sağlayabileceksiniz. Bununla birlikte, müzik akışı İnternet verilerinizin bir kısmını tüketecektir, bu nedenle, seyahat ederken veya bant genişliğinden tasarruf etmek için WiFi bağlantısından uzaktayken akıllıca olun.
Bu Yazımızda Okuyun :   Asphalt Nitro Apk v1.7.4a Hileli Mod (Sınırsız para, kilitsiz arabalar) ücretsiz Son Sürüm İndir
og image.64b84348

Android’de Spotify Music Premium Apk Nasıl Kurulur ?

Android’de Spotify Premium uygulamasının indirilmesi ve kurulum sürecinde size yardımcı olacak eksiksiz bir adım adım kılavuz:

SORUMLULUK REDDİ: Spotify'ın Spotify Premium mod uygulamasının kullanımı nedeniyle hesabınızı feshetmesi veya askıya alması durumunda BestForAndroid olarak sorumlu tutulamayız. Burada sağlanan tüm bilgiler kesinlikle eğitim amaçlıdır ve verilen bilgileri nasıl kullanmaya karar verdiğinizden sorumlu değiliz.
 1. Başlangıçta verilen indirme bağlantısından Spotify Premium apk’nin en son sürümünü indirin.
 2. Güvenlik amacıyla, indirdiğiniz dosya zip formatında olacaktır. Dosyayı çıkarmak / açmak için yerleşik dosya yöneticisini veya seçtiğiniz herhangi bir dosya gezginini kullanmanız gerekir.
 3. Sıkıştırıldıktan / çıkarıldıktan sonra, yüklemeye başlamak için çıkarılan apk dosyasına dokunun. Dosya com.spotify.music.apk olarak adlandırılacaktır.
 4. Telefonunuzda çalışan Android OS sürümüne bağlı olarak, “Güvenliğiniz için telefonunuzun bu kaynaktan bilinmeyen uygulamaları yüklemesine izin verilmiyor” şeklinde bir uyarı mesajı görebilirsiniz. Ayarlar düğmesine dokunun.
 5. Bu kaynaktan izin ver seçeneğiyle yeni bir menü açılacaktır. Kurulumu etkinleştirmek için hemen yanındaki geçiş anahtarına dokunun.
 6. Şimdi kurulum ekranına geri dönün. Uygulamanın gerektirdiği tüm izinlerin bir listesini göreceksiniz (varsa). Yükle düğmesine dokunun .
 7. Spotify Premium uygulamasını başlatmak için  düğmesine dokunun .

  Şimdi Spotify hesabınıza giriş yapmak için, Spotify kimlik bilgilerinizi, yani e-posta adresinizi ve şifrenizi kullanarak giriş yapmanız gerekecek. Halihazırda bir hesabınız yoksa, bir tane oluşturmanızı tavsiye ederiz. Aksi takdirde, Facebook Connect seçeneğini de kullanabilirsiniz.
Bu Yazımızda Okuyun :   Hacker Simulator Tycoon Mod Apk İndir Hileli Son Sürüm 2021 Sınırsız Para

Spotify’da oturum açtıktan sonra, premium özelliklerin keyfini çıkarabilmelisin. Bu, çalma listesinden herhangi bir müzik çalmayı, sınırsız atlama, aşırı ses kalitesi akışını ve aşağıdaki Spotify Premium özellikleri bölümünde daha önce bahsettiğimiz diğer premium özellikleri içerir.

Android için Spotify Music Premium Mod Apk İndir

Android akıllı telefonunuz ve tablet cihazlarınız için en son Spotify Premium uygulamasını, bu sayfanın başında zaten verilen indirme bağlantılarından indirebilirsiniz.

Sizinle paylaşılan Spotify Premium apk, tamamen kontrol edilir, virüs içermez, doğrulanır, güvenlidir ve herhangi bir Android cihazına yüklenmesi ve kullanılması güvenlidir. Her zaman bu sayfayı en son sürümle güncellediğimizden emin oluruz, bu nedenle her zaman en yeni sürüme sahip olmak isteyenlerden biriyseniz, bu sayfaya yer işareti koymanızı tavsiye ederiz.

Spotify Music Premium‘u yalnızca Android’de değil, iPhone dahil tüm telefon ve bilgisayar cihazlarınızda iOS, Mac OS ve Windows PC’de ücretsiz olarak edinebilirsiniz .

DOWNLOAD APK 5

Sonuç

Spotif music premium apk uygulamasını sizlere tanıttık ve bu uygulama için indirme bağlantısı paylaştık. Hadi indir sende müziğin keyfini sınırsız çıkart.

”Google
7 Beğen