Teknobu

Spotify Kırık Apk İndir Güncel Sürüm 2021


Spotify Kırık Apk İndir Güncel Sürüm 2021

Spotify Kırık Apk İndir Güncel Sürüm 2021

Spotify müzik uygulaması için spotify kırık apk’yı indierek premium özelliklere erişebilirsiniz. Spotify kırık apk’nın son sürümünü indirebilirsiniz.

Müziğinizin keyfini mevcut en iyi ses akışı uygulamasında reklamsız olarak çıkarmak ister misiniz? Bu oyunda Spotify Kırık Apk‘yı nasıl indireceğinizi öğreneceksiniz!

Müzik ve ses alanında mutlak şampiyon İsveçli uygulama  Spotify’dır . 2008’de başlatılan platform, müzik alanındaki ilk akış hizmetiydi. Ve pazar payında sektör lideri olmaya devam ediyor.

Spotify, Eylül 2021’de Google Play Store’dan en çok indirilen müzik uygulaması oldu . Android’in ikinci yeri olan YouTube Music’in çok ilerisinde. İkincisinin aldığı her indirme için Spotify iki tane aldı.

Harika kullanılabilirlik, web ve masaüstü sürümleri sunan uygulama, premium hesabına çok sayıda abone kazandı. Spotify kullanıcıları müzik ve podcast’leri doğrudan mobil cihazlarından dinleyebilir.

Artık şarkıları SD Kartınıza indirmenize ve depolama konusunda endişelenmenize gerek yok! Spotify, müzik dinleme şeklimizi değiştirdi. Çevrimiçi müzik çalın ve mobil uygulamalarla istediğiniz yere götürün. Buna ek olarak Spotify premium apk’mızı kullanarak Spotify premium’u ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Spotify Kırık Apk
Spotify Kırık Apk

Spotify Kırık Apk Ana Özellikleri

Yüksek kaliteli ses : Zorlu ses tüketicilerinin Spotify Premium için ödeme yapmaları için harika bir neden! Reklam destekli bir hesaptan yükseltme yaparak, daha kaliteli sese erişim elde edersiniz. Akış ve indirme kalitesini ayarlarda ayarlayabilirsiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Hills Of Steel Mod APK V3.4.0 (Para ve Elmas Hileli) 2021

Reklamsız Müzik Dinleyin . Artık rahatsızlık yok, sadece en sevdiğiniz şarkıların keyfini endişelenmeden çıkarın!

 Mobil cihazınıza müzik indirin . Premium abone olarak, çevrimdışı dinlemek için cihazınızda müzik depolayabilirsiniz (ancak yalnızca uygulamada dinlemek için). Sakladığınız ve yayınladığınız dosyaların kalitesini (ve boyutunu) uygulamanın ayarlarında kolayca ayarlayabilirsiniz. Bu özellik ile her yerde yüksek kaliteli müzik dinleyebilirsiniz!

 Müzik zevkinize göre size özel olarak hazırlanmış Seçilmiş Oynatma Listelerine erişin  . Ayrıca, uygulama algoritması tarafından oluşturulan günlük özel çalma listeleri alacaksınız. Zaten sevdiğiniz şarkıları, bilinmeyen ilgili şarkılarla karıştırır. Bu mükemmel bir özelliktir çünkü eski şarkılar sizi yenilerinin keyfini çıkarmanız için doğru havaya sokacaktır.

Ödeme yapan üyeler  , belirli durumlarda özel içerikten yararlanma olanağına da sahiptir  . Spotify’ın bunu yapması normal bir politika değil, ancak 2017’de, örneğin, akış uygulaması Universal ile içeriklerini yalnızca Premium kullanıcılar için etkinleştirmek üzere bir sözleşme imzaladı.

Spotify Premium kullanıcıları olarak, en azından denemeye gerçekten değer olduğunu söylemeliyiz. Bunun ana nedeni, efsanevi olan uygulamanın kullanılabilirliğidir. Premium abone olarak çok daha fazla özelliğe sahipsiniz.

İkinci neden, küratörlü çalma listelerini kullanarak keşfedebileceğiniz tüm yeni sanatçılar ve podcast’ler hakkındadır. Spotify’da başka hiçbir yerde tanımayacağınız çok sayıda küçük sanatçı var.

Bu Yazımızda Okuyun :   Gacha Life Mod Apk v1.1.4 İndir (Sınırsız Para / Elmas /)

Spotify’ın algoritmasında hala yapılması gereken bazı iyileştirmeler var, ancak farklı müzikleri denemek çok tatmin edici olabilir.

Spotify Kırık APK İndir Son Sürüm

Spotify Kırık Apk aboneliğinin ücretini ödemek zorunda kalmadan keyfini çıkarmanın alternatif bir yolunu isteyebilirsin. Bunu uygulamanın Apk Modunu indirerek elde edebilirsiniz.

Spotify Ücretsiz hesabında, uygulamadan gerçekten keyif almayı imkansız kılan pek çok rahatsız edici sınırlama vardır. Parçaları, döngüleri atlayamayız ve reklamlara katlanmak zorundayız.

Spotify Premium’un Mod Apk sürümü, kullanıcının yalnızca premium özelliklere erişerek bu sınırlamaları aşmasına izin verir.

Ne yazık ki Apk Mod sürümünde indirme özelliğine sahip olmak imkansız. Çevrimdışı müzik dinlemenin tek yolu ücretli bir hesap kullanmaktır. Apk’nin Premium aboneliğini kırmadığını unutmayın. Yalnızca ücretsiz hesap kısıtlamalarından feragat eder.

DOWNLOAD APK 36

Spotify Kırık Apk Nasıl İndirilir

  • Mobil cihazınızda yüklü uygulamanın herhangi bir sürümü varsa Spotify’ın sürümünü silin.
  • Resmi uygulama mağazalarının dışındaki kaynaklardan (Google Play Store veya Apple Store gibi) bir Apk indirmek için, tarayıcınıza bilinmeyen uygulamaları yükleme izni vermeniz gerekir. Ayarlara gidin bilinmeyen uygulamalar yükleyin . Apk’yi yükleyeceğiniz uygulamayı (muhtemelen tarayıcınızdır) arayın ve  Bu kaynaktan İzin Ver  düğmesini değiştirin. Hazırsınız!
Bu Yazımızda Okuyun :   Hashiriya Drifter Apk v1.7.0 Para Hileli Nasıl İndirilir 2021

Bu işlemlerin ötesinde, indirme normal şekilde devam eder. Apk dosyasını açın ve kurulumun tamamlanmasını bekleyin. Tamamlandığında, reklamsız müzik dinleyebilirsiniz!

Gönderimizi beğeneceğinizi umuyoruz! İndirme veya Premium hesap hakkında söyleyeceğiniz herhangi bir şey varsa bir yorum bırakın.

Spotify Kırık Apk 2021’in çevrimiçi keyfini çıkarmak için aşağıdaki adımları izleyin

Telefon hafızasında kimsenin saklayamayacağı milyonlarca şarkı var. Ve yaptıkları şey, Çevrimdışı Premium Apk Çevrimdışı biçiminde belirlenir. Bu kablosuz özellik, cihazınız tam olarak şarj edilmemişse en sevdiğiniz şarkıları istediğiniz zaman, istediğiniz yerde dinlemenizi sağlar.

  • İlk olarak, daha sık dinlemek istediğiniz şarkıların bir listesini yapın.
  • Önceden hazırladığımız tüm Spotify Premium Apk şarkılarını bulun.
  • Müziği açtığınızda, onu indirebileceksiniz. ‘
  • İnternetin iyi olduğunda şarkılar söyle.
  • Ve internet kapalıyken dinleyebilirsiniz.
”Google
10 Beğenmekten Vazgeç