Teknobu

Spotify İstediğim Şarkıyı Dinleyemiyorum Çözümü 2021


Spotify İstediğim Şarkıyı Dinleyemiyorum Çözümü 2021

Spotify İstediğim Şarkıyı Dinleyemiyorum Çözümü 2021

Spotify istediğim şarkıyı dinleyemiyorum , istediğim şarkıyı nasıl dinlerim diyorsanız doğru yere geldiniz. İşte detaylar.

Spotify İstediğim Şarkıyı Dinleyemiyorum Çözümü

Spotify’ı mobil cihazlarda daha önce denediyseniz, muhtemelen ücretsiz kullanıcıların isteğe bağlı müzik dinlemelerine izin verilmediğini bilirsiniz; bu özellik yalnızca Premium abonelerle sınırlıdır. Spotify Free kullanıcıları mobil uygulamayı kullanarak müzik arayabilir, çalma listeleri oluşturabilir veya şarkıları ve albümleri “Müziğiniz” bölümüne kaydedebilir (yer imi) ancak belirli bir şarkıyı seçip dinleyemezler. Bunun yerine, Karıştır Çalma düğmesini kullanarak yalnızca belirli bir sanatçı, albüm veya çalma listesini karıştırabilirler. Yalnızca bir şarkı içeren bir çalma listesini karıştırmaya çalışsanız bile, Spotify genellikle onunla ilgili başka bir şarkıyı çalar.

Ancak bugün mobil cihazda Spotify’ı keşfederken, bir Premium hesap olmasa bile isteğe bağlı akışı mümkün kılan bir geçici çözüm bulduk. İPhone ve Android uygulamasını kullanarak Spotify’da belirli bir şarkıyı (isteğe bağlı) çalmak için yaptığımız şey.

  1. Spotify uygulamasını iPhone veya Android’e indirip yükleyin .
  2. Spotify’ı açın ve çalmak istediğiniz şarkıyı arayın.
  3. En İyi Sonuçlar, Sanatçılar veya Albümler bölümünden bir sonuç seçin. Bu sizi ilgili albüme veya sanatçı sayfasına götürecektir.
  4. Sola kaydırarak veya şarkı seçeneklerinden Kaydet’i seçerek aradığınız şarkıyı kaydedin.
  5. Mevcut şarkılar listesinden rastgele bir şarkı çalmak için Karışık Çalma düğmesine dokunun.
  6. Menü >> Müziğiniz’e gidin . Seçtiğiniz şarkının sanatçısı veya albümü En Son Çalınanlar listesinde bulunmalıdır . Şarkı listesine erişmek için açın. Bu liste yalnızca ilgili albümün veya sanatçının kayıtlı şarkılarını içermelidir.
  7. Şimdi Shuffle Play’e dokunun. Liste yalnızca seçtiğiniz şarkıyı içeriyorsa, şimdi çalmaya başlamalıdır.
Bu Yazımızda Okuyun :   Spotify Playlist Beğenenleri Nasıl Görebilirsiniz? 2022
Spotify İstediğim Şarkıyı Dinleyemiyorum
Spotify İstediğim Şarkıyı Dinleyemiyorum

Spotify’daki “Müziğiniz” görünümü, Kaydet seçeneğini kullanarak yer imlerine eklediğiniz tüm Şarkıları ve Albümleri gösterir. Son Çalınanlar listesinden (Müziğiniz altında) herhangi bir sanatçı veya albümü açarsanız, genellikle sizi öğelerin tam listesinin (şarkılar, albümler, çalma listeleri, vb.) Bulunduğu ilgili sayfaya götürür. Ancak yakın zamanda çalınan bir albüm veya sanatçı, kaydedilmiş şarkılarınızdan herhangi birini içeriyorsa, ilgili sayfa yalnızca kaydedilmiş öğelerinizi gösterecektir. Shuffle Play’e dokunduğunuzda artık şarkılar kaydedilmiş ilgili öğelerinizden rastgele olarak çalınacak.

Yakın zamanda çalınan bir albümden veya sanatçıdan belirli bir şarkıyı çalmak için, o listede bulunabilecek diğer tüm kaydedilmiş öğeleri kaldırmanız gerekir. Liste şu anda yalnızca bir şarkı içerdiğinden, Karışık Oynatma’ya dokunmak o şarkıyı çalacaktır. Ancak aynı numara, tek tek albümler veya çalma listeleri için geçerli olmayacaktır.

”Google
31 Beğen

Yapılan Yorumlar