Web Analytics
Teknobu

Spotify Gizli Oturum Nedir? 2022
Spotify Gizli Oturum Nedir? 2022

Spotify Gizli Oturum Nedir? 2022

Spotify Gizli Oturum Nedir? Spotify gizli oturum nasıl kullanılır? bu yazımızda spotify’da gizli oturum hakkında detaylı bilgiler verdik.

Spotify yaklaşık 300 milyon kişinin yaşadığı bir yer. Herkes orada herhangi birinin faaliyetlerini görebilir. Sosyal Paylaşım, insanların Spotify’ı sevmesi için çok büyük bir neden. Spotify sizin için pek çok sosyal özellik sunuyor. İnsanların tepkilerine göre insanlara çok yakınlar ve insanlar onları seviyor. Ama bir gün kimsenin gözü olmadan dinlemek istersen, bunu nasıl yaparsın? Spotify Gizli Oturumu bunun cevabıdır. Bu özelliği kullanarak aktivitelerinizi takipçilerinizden gizleyebilirsiniz. Spotify’daki Gizli Oturum hakkında daha fazla bilgi aşağıda yer almaktadır.

Spotify Gizli Oturum Nedir?

Spotify Gizli Oturum, anonim olarak göz atmanızı ve dinlemenizi sağlayan bir özelliktir. Bu, bir web tarayıcısında Gizli sekme gibi davranır. Varsayılan olarak takipçileriniz, arkadaşlarının etkinlik akışında ne dinlediğinizi görebilir. Ayrıca Spotify’ı Facebook’a bağlayabilirsiniz ve oradaki arkadaşlarınız da dinleme etkinliklerinizi görebilir. 

Spotify Gizli Oturum Nedir
Spotify Özel Oturum

Gizli bir oturum, aktivitelerinizi diğer kişilerden gizleyebilir. Siz özel bir oturumdayken, etkinliklerinizi artık arkadaşlarının beslemesinde göremezler. Gizli oturum sırasında dinlediğiniz şarkılar Spotify algoritmalarına dahil edilmez. Bu, Spotify’ın özel bir oturumda dinleme geçmişine dayalı olarak şarkı önermediği veya günlük, haftalık mikslerinizi oluşturmadığı anlamına gelir. Bu, gizliliğiniz için iyi bir sözdür.

Spotify’da Gizli Oturum nasıl başlatılır?

Adım adım Spotify’da Gizli Oturumun nasıl etkinleştirileceğini görelim.

Mobil uygulama

  • Spotify uygulamasını açın.
  • Ana Sayfa sekmesindeki ayarlar simgesine dokunun.
  • Sosyal kategorisi altında “Gizli Oturum”u açın.

Masaüstü uygulaması

  • Spotify uygulamasını açın.
  • Adınızın yanındaki aşağı oku tıklayın.
  • “Gizli Oturum”a tıklayın.
  • “Gizli Oturum”un rengi yeşile döner ve profil resminizin üzerinde bir kilit sembolü belirir.
”Google
2 Beğen