Teknobu

Spotify Connecting İssue Hatası Ve Çözümü 2021


Spotify Connecting İssue Hatası Ve Çözümü 2021

Spotify Connecting İssue Hatası Ve Çözümü 2021

Son zamanlarda spotify müzik uygulamasının hataları çok yaygınlaştı siz de hata olarak Spotify Connecting İssue Hatası ile mi karşılaştınız çözüm yolumu arıyorsunuz bizlerde çözüm için bir yol paylaştık umarız sorunu çözmenize yardımcı olacaktır.

Çevrimiçi müzik akışı platformları veya hizmetleri olmadığında, insanlar çeşitli web sitelerinden MP3 formatında şarkı aramaya ve indirmeye alışmıştı. Bu sadece korsanlığı teşvik etmekle kalmadı, aynı zamanda kullanıcılar istemeden herhangi bir kötü amaçlı yazılım / reklam yazılımı indirdiler. Sonunda, yüksek ses bit hızı dosyaları gittikçe büyüyor ve bu da çok fazla depolama alanı kaplamaya başladı. Çevrimiçi müzik akışı hizmetleri sayesinde kullanıcılara geniş bir erişim yelpazesi sunar ve Spotify da bunlardan biridir. Ancak bu günlerde bazı talihsiz nedenlerden dolayı Spotify kullanıcıları Spotify Connecting İssue Hatası alıyor.

Çok kesin olmak gerekirse, bu özel sorun hem Android hem de iOS cihazlarda meydana geliyor ve bu, kullanıcıların en sevdikleri şarkıları çevrimiçi olarak dinlemeye devam etmeleri için başka bir sinir bozucu şey.

Pek çok Redditor’a göre, Spotify uygulaması kelimenin tam anlamıyla “Spotify Connecting İssue Hatası” yazan tek bir hata uyarısı veriyor . Ağ bağlantınız etkin olsa ve Wi-Fi veya Mobil Veri iyi çalışsa bile, sorun her zaman görünür.

Bu Yazımızda Okuyun :   Spotify İnternet Bağlantısı Yok Hatası Çözümü 2021
Spotify Connecting İssue Hatası
Spotify Connecting İssue Hatası

Spotify Connecting İssue Hatası: Bir Düzeltme Var mı?

Etkilenen Spotify kullanıcılarından bazıları, uygulama verilerini sıfırlamayı ve önbelleği temizlemeyi ve yeniden yüklemeyi denedi. Bu arada, bazıları da uygulamayı pil tasarrufu seçeneğinde beyaz listeye almaya çalıştı, ancak püf noktalarının hiçbiri işe yaramadı.

En rahatsız edici kısım, pek çok premium Spotify abonesinin aynı sorunu yaşıyor olması, bir süre kullanamayacakları için ödeme yaptıkları anlamına geliyor. Spotify’ı bu sorun için düşük bir yıldız derecelendirmesiyle zaten bildiren ve inceleyen çok sayıda kullanıcı var. Yine de, Spotify geliştiricileri bunun için uygun bir çözümle henüz gelmedi.

image 170
Spotify Connecting İssue Hatası

Bu nedenle, etkilenen Spotify kullanıcıları için henüz kalıcı bir çözüm bulunmadığı görülüyor. Ancak, muhtemelen mobil verileri kullanıyorsanız, bu sorunu çözmenin bir yolunu paylaştık. Bu nedenle, daha fazla zaman kaybetmeden, geliştiriciler bir yama düzeltmesi gelene kadar yöntemi bir kez deneyebilirsiniz.

  1. Cihazın Ayarlar> Kablosuz ve Ağlar (Daha Fazla) bölümüne gidin.
  2. Mobil Ağ> İnternet için kullandığınız tercih edilen SIM’i seçin.
  3. Erişim Noktası Adlarına gidin> Burada birkaç APN görebilirsiniz (İnternet, WAP, MMS, vb.).
  4. WAP veya MMS seçilirse, APN’yi değiştirmek için ‘İnternet’e dokunun . (‘İnternet’ zaten seçiliyse, sadece WAP veya MMS’i seçin ve tekrar ‘İnternet’ seçeneğine dönün)
  5. Bittiğinde, internet bağlantısını yenilemek için cihazınızı yeniden başlatabilir veya birkaç saniye için Uçak modunu açabilirsiniz.
  6. Şimdi Spotify uygulamasını tekrar başlatın ve internetin çalışıp çalışmadığını kontrol edin.
Bu Yazımızda Okuyun :   Xiaomi 150 Megapiksel Kameralı Telefon Üretecek

Bu arada hepimiz Spotify geliştiricilerinin hızlı bir şekilde yeni bir düzeltme güncellemesi bulmasını bekliyoruz.

”Google
9 Beğen