Teknobu

En İyi Spotify Çalma Listesi İsimleri 2021






En İyi Spotify Çalma Listesi İsimleri 2021

En İyi Spotify Çalma Listesi İsimleri 2021

Bu yazımızda sizlere en iyi spotify çalma listesi isimleri için fikirler vereceğiz bu çalma listelerini sizlerle paylaşacağız.

Müzik ruh için besindir. Bu konuyu tanıtmak için harika bir cümle seçtim. Bebeğin entelektüel gelişiminden en hızlı şekilde yetişkinlerin duygusal durumunu etkileyen bir besindir. Çok az insan bütün gün müzik dinlemiyor. Çeşitli müzik türleri bizi her ruh halinde çekebilir.

Günümüzde yaygın olarak kullanılan Spotify, neredeyse tüm müzik ihtiyacımızı karşılayabilmektedir. Türkçe Spotify çalma listesi Bu yazıda çalma listesinin adı budur Ruh halinize uygun bir çalma listesi bulmanın yanı sıra, sizi bekleyen roman ve mükemmel müzik tarzlarını da bulacaksınız.

Spotify Çalma Listesi İsimleri

Türkiye’deki Spotify çalma listesi isimleri ile ilgili konumuza hemen başlayalım, yabancı ve Türk sanatçıların ev sahipliği yaptığı harika müzikleri ve türleri keşfedeceksiniz. Aynı zamanda paylaştığımız oynatma listesinin altındaki linki de tutacağız. Doğrudan Spotify üzerinden takip edebilirsiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Vodafone Sınırsız İnternet Psiphon Pro Ayarları 2021

1 – Nonparazit

Spotify Çalma Listesi İsimleri
Spotify Çalma Listesi İsimleri

Instagram nonparazit sayfamızda müzik üzerine editler düzenlediğimiz için çalma listesi bizim için olmazsa olmazlardan. 

Önce kendi çalma listemizi eklemesek yazık olur. Parazit içermeyen Instagram sayfamızda müziği düzenlerken oynatma listesi bizim için bir zorunluluktur. Özenle seçilmiş ve güncel çalma listemiz roketinizi fırlatmaya hazırlamak için bekliyor. 35 şarkılık çalma listemiz sizi 1 saat 53 dakika boyunca dünyadan uzaklaştırmaya hazır. Şarkı türü EDM, Techno, Elektronik Dans Müziği, Endüstriyel türleri içerir.

Çalma Listesine Gitmek İçin ; Nonparazit

2 – Overnight

Spotify Çalma Listesi İsimleri
Spotify Çalma Listesi İsimleri

96 şarkıdan oluşan bu liste 6 saat 24 dakika boyunca müzik zevkinize eşlik edecek. Listede The Weeknd gibi müzik dünyasında kendini kanıtlamış sanatçılar yer alıyor. R&B, enstrümantal hip-hop ve modern R&B gibi müzik türlerini içeren Overnight çalma listesine göz atmanızı öneririz.

Çalma Listesine Gitmek İçin ; Overnight

3 – Progressive Rock

Spotify Çalma Listesi İsimleri
Spotify Çalma Listesi İsimleri

Progressive Rock çalma listesi, 8.079 şarkı, 787 saat 15 dakika veya 32 gün içeren dinlenebilir bir çalma listesidir. Bu, progresif rock tarnı sevenler için harika bir çalma listesi.

Bu Yazımızda Okuyun :   İphone 13 Pro Fiyatı Özellikleri 2021

Çalma Listesine Gitmek İçin ; Progressive Rock

4 – Satoshi Wa OtakU

image 82

Şarkılarında da adı kadar tuhaf olan bu çalma listesi, sizi galaksiler arası bir yolculuğa çıkaracak bir atmosfere sahip. Caz, house, elektronik vb. Müzik türlerini kapsayan Satoshi…. Çalma listesi 51 saat 20 dakika boyunca ruh halinize eşlik eder ve 681 şarkı içerir.

Çalma Listesine Gitmek İçin ; Satoshi Wa OtakU

5 – Sakin ve Huzurlu

image 83

Listemizdeki en iyi 4 çalma listesinin aksine, bu çalma listesi huzur ve sessizlik sağlayan müzik türlerine sahiptir. Huzurlu ve sakin 142 şarkı ile 9 saat 46 dakika boyunca kendinizi sakin hissedeceksiniz. Bu, yağmurlu bir günde cam kenarında otururken veya uzun bir araba yolculuğu sırasında sizi rahatlatacak bir çalma listesidir.

Çalma Listesine Gitmek İçin ; Sakin ve Huzurlu

”Google
12 Beğen