Teknobu

Spiderman PS4 İnceleme 2021, Spiderman PS4 için En İyi İnceleme.


Spiderman PS4 İnceleme 2021, Spiderman PS4 için En İyi İnceleme.

Spiderman PS4 İnceleme 2021, Spiderman  PS4 için En İyi İnceleme.

Spiderman PS4 HakkındaBilmeniz gereken her şeyi inceleyin. Bu yazımızda spiderman ps4 hakkında herşeyi sizler için paylaştık işte tüm detaylar.

Spiderman PS4 İncelemesi

Spiderman PS4

SpiderMan PS4 incelemesi 2021, Insomniac oyunları tarafından geliştirilen ve Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanan Marvel çizgi romanlarından esinlenen harika bir aksiyon macera oyunudur. Oyun, Peter Parker’ı gizlice Örümcek Adam olarak bilinen ana karakter olarak ayarlar. Ana oyun hikayesi sırasında Mary Jane Watson ve Miles Morales gibi diğer karakterleri de oynayabileceksiniz. Hepsinden iyisi, uykusuz şehir New York’ta dolaşabileceksiniz. Bu makale Ana Oyunlar , DLC ve diğer yan işlevlerin akışını gözden geçirecektir .

İyi oyun

The Great Game spiderman ps4 incelemesi, Peter Parker’ın Spider-Man olarak hayatını anlatıyor. Üniversite hayatı ile suçla mücadele arasında denge kurması gereken olgun bir kişidir. Hikaye çizgisi basit ve beni en çok etkileyen şey, birincil ve yan görevleri tamamlayarak savaş kıyafetleri, aygıtlar ve becerilerin kilidini açma fırsatına sahip olmanız. Birçok kötü adamla karşılaşacaksınız ve en zor kısmı, aynı anda iki kötü adamla tanışmanız gerekeceği zamandır, örneğin Electro ve Vulture gibi.

Bu Yazımızda Okuyun :   LOL SCRİPT NEDİR?
yazi buyuk 103277

DLC: Uykusuz Şehir

Spiderman ps4 incelemesi, DLC serisindeki Hammerhead’i ve suçlularını ortadan kaldırmayı amaçlayan ek indirilebilir etkinlikler içerir. Üç DLC, Hammerhead ve Magia ekibinin gerçek amacını ortaya çıkaracak.

Soygun

Spiderman PS4 incelemesi Heist, adından da anlaşılacağı gibi, Spider-Man’in Hammerhead’in suçlularına yaklaşırken makinelerde kötü olmasını gerektirir. Metal Gear Solid gibi bir beat oyunu oynadığım için dağıtımın diğer DLC’lere göre kolay olduğunu hissettim. Burada gizli becerilerle test edildiniz, bu da gizli becerilerle donatılmış olmanın çok önemli olduğu anlamına gelir.

Çim Savaşı

Adından da anlaşılacağı gibi Çim Savaşı, Hammerhead’in suçlularıyla çatışmak için Spider-Man incelemesini gerektirir. Suçlular son derece güçlü ve Sable’ın çalınan askeri kıyafetleri ile silahlanmış. Okçuluk gibi saldırılara karşı direnmek ve kendinizi savunmak için yüksek becerilere sahip olmanız gerekecek. Bu DLC’den itibaren, yerde ve havada ağır düşmanlarla çevrili olduğunuz için Spider Bro ve Spider Drones kombinasyonunu kullanmayı tercih ediyorum.

Silver Line

Silver Lining, diğer iki DLC arasında favorilerimden biri. DLC, Spider-Man PS4’te, özellikle Silver Sable’da birçok karakter içerir. Oyun, Hammerhead’e karşı potansiyel bir savaşa yol açarken, Bölge Savaşlarından gelen tüm savaş devam ediyor. Bölge Savaşlarından farklı olarak, Hammerhead’in insanları, Sable’ın teçhizatıyla tamamen donanmış durumdalar, bu da onları vurmak için son derece güçlü hale getiriyor.

Bu Yazımızda Okuyun :   Rise Online Sistem Gereksinimleri Nelerdir ?

Tüm kayıtlar.

Tüm kayıtları toplamak Tombstone’un arkasındaki en sevdiğim aktivitelerden biriydi. Örümcek Adam’ın New York’a yayılan tüm kayıt kanıtlarını toplaması gerekiyor. Hepsini topladıktan sonra Yuri Watanabe’nin ilginç bir sonunu göreceksiniz.

Spiderman PS4 değer mi?

Spiderman PS4 incelemesi bir çok özelliği barındırdığı için harika bir oyun. Ama oyunun ne kadar değerli olduğundan bahsedersek, o zaman bunun pek de değerli bir oyun olmadığını gördük. Pek çok özellik barındırıyor ancak bu aralıkta Spiderman PS4’ten çok daha iyisini elde edebilirsiniz. Ancak, bu aynı zamanda kullanıcıların seçimine ve diğer oyunlarla ilgili deneyimlerine de bağlıdır.

”Google
11 Beğenmekten Vazgeç