Teknobu

Spider Man No Way Home İzle Telegram (Virüs Bulundu)


Spider Man No Way Home İzle Telegram (Virüs Bulundu)

Spider Man No Way Home İzle Telegram (Virüs Bulundu)

Spider Man No Way Home İzle Telegram dosyalarında veya bunun gibi indirme linklerinde virüs bulundu. Spider Man No Way Home İzlemek için dikkatli olun her linke tıklamayın.

Sinema Biletinden Pahalıya Patlayabilir: Spider-Man: No Way Home Torrent’inde Kripto Madencilik Virüsü Bulundu. İnternet ortamında Spider man no way home izle telegram veya bazı indirme sitelerinde spider man no way için indirme linklerinde virüs yerleştirilmiş dikkatli olun indirmeden önce virüs kontrolü yapın.

Spider-Man: No Way Home’un internette dolaşan torrent’inde oldukça zararlı bir yazılım tespit edildi. Bir siber güvenlik şirketi, kripto para madenciliği için başkalarının bilgisayarlarını kullanmaya yarayan virüs hakkında uyarıda bulundu.

Spider Man No Way Home İzle Telegram (Virüs Bulundu)

Spider Man No Way Home İzle Telegram
Spider Man No Way Home İzle Telegram

Spider-Man: No Way Home, Omicron varyantının hızla yayılmasına karşın devasa gişe başarısı elde etti. Son zamanların senaristliği en fazlaca merak edilen filmi olan Spider-Man: No Way Home, 18 yıl sonra serisine eklenen dördüncü film olan The Matrix Resurrections’ı bile rahatlıkla geride bıraktı.

Ancak gerek maddi, gerek pandemiye bağlı sebeplerle filmi görmek isteyen hepimiz beyaz perdeye gidemedi. “Gerçekten 3 tane Peter var mı” merakıyla yanıp tutuşan insanlar, çareyi filmi yasa dışı yollarla indirmekte buldu. Ancak bir siber güvenlik şirketinin açıklamasına bakılırsa bu seçimdeki tek problem etik alanında değil.

Bu Yazımızda Okuyun :   YKS Sınavı Ne Zaman: Ösym 2021 Sınav Takvimi Yks

Siber güvenlik şirketi ReasonLabs, internette yaygın olarak indirilen Spider-Man: No Way Home torrent’iyle ilgili uyarıda bulundu. Bu uyarıya nazaran torrent dosyasında indirene baş ağrısı olabilecek bir zararı dokunan yazılım bulunuyor. Bu yazılım sayesinde siber korsanlar, enfekte etmiş olduğu bilgisayarları bir kripto paranın madenciliği için kullanıyor.

Virüs yardımıyla bilgisayarı Monero madenciliği yapmak için kullanan suçlular, bunu hiç göze batmadan yapabiliyor. Windows Defender’a dışlama komutları ilave ederek bilgisayarın güvenlik yazılımından kolayca kaçan zararı dokunan yazılım, bilgisayarın işlemcisinin oldukca büyük bir kısmını meşgul ediyor.

Spider Man No Way Home İzle Telegram
Spider Man No Way Home İzle Telegram

Performansın düşmesinin yanı sıra, tam güçle çalışan bilgisayarın harcamış olduğu enerji elektrik faturalarına da yansıyor. Sonuç olarak, Spider-Man: No Way Home’u torrent yöntemiyle indirmeye kalkmayın. Elektrik faturanıza bu virüs nedeniyle yansıyacak fiyat artışı, beyaz perde biletinden daha pahalıya gelebilir.

”Google
Beğen