Teknobu

Sofra Sırları Nerede Çekildi ? 2021


Sofra Sırları Nerede Çekildi ? 2021

Sofra Sırları Nerede Çekildi ? 2021

Sofra Sırları Nerede Çekildi? Sofra sırları filmi nerede çekildi konusu nedir? İşte merak edilen tüm soruların cevapları bu yazımızda.

Özet

Hayatını kocası ve eşine adamış Neslihan, dışarıdan bakıldığında sevimli ve utangaç bir ev hanımıdır. Eşinin işi sebebiyle uzun yıllardır Anadolu kasabalarında yaşayan Neslihan, iyi de bir aşçıdır ve tüm çevresi onun yemeklerine bayılır. Gayet sıradan görünen bu aile hayatında, Neslihan’ın yakın çevresindekiler bir bir ölmeye başlayınca tüm gözler ona çevrilir. Mükemmel bir aşçı, evine ve eşine düşkün kısacası mükemmel bir ev hanımı olan Neslihan, aslında bir seri katildir.

Sofra Sırları Nerede Çekildi
Sofra Sırları Nerede Çekildi

Şehre yeni atanmış, çok zeki, Amerika’da eğitim görmüş, hırslı ve genç bir komiser bu işin peşini bırakmamaya kararlıdır…İlk defa Adana Film Festivali’nde karşımıza çıkan ve iyi bir atmosfer filmi olduğunu düşündüğüm Sofra Sırları, hayattan istediği ilgiyi göremeyen bir kadının izinde bir süre iyi yol alsa da sonrasında biraz yolunu kaybeden bir film. Gayet iyi başlayan, klasik dokunuşlarla kahramanımız Neslihan’ın evine, hayallerine, mutsuzluklarına dair imece bir anlatım tercih eden Ümit Ünal sonrasında biraz tiyatral ve ifadesiz bir anlatıma kurban ediyor filmi… “Nar”da biraz kendi adaletinin peşine düşmüş bir kadının gerilimli dünyasına girerken, burada da kendi sırlarını kendi sofrasında saklı bir şekilde sergileyen Neslihan’ın gittikçe absürdleşen dünyasının izindeyiz.

Bu Yazımızda Okuyun :   PHP İle İlk Kelimeden Sonra Maskeleme Yapımı

Sofra Sırları Nerede Çekildi?

Sofra Sırları’nın çekimleri Mudanya, Trilye ve İstanbul’da dört haftada gerçekleşti.

”Google
Beğen