Teknobu

Snapchat Şarkı Ekleme Nasıl Yapılır? 2022


Snapchat Şarkı Ekleme Nasıl Yapılır? 2022

Snapchat Şarkı Ekleme Nasıl Yapılır? 2022

Snapchat Şarkı Ekleme Nasıl Yapılır? Hikayelerinize ve mesajlarınıza müzik ekleyerek Snapchat’inizde bir şeyleri renklendirebilirsiniz. İşte nasıl şarkı eklenir öğrenelim.

Daha önce Snapchat kullanıcıları Snaps’e şarkı eklemek istediklerinde Snap’i kaydetmeden önce arka planda müzik çalmak zorunda kalıyorlardı. Neyse ki, bu değişti.

Snapchat’in Sesler özelliği, Snapchat hikayelerinize ve mesajlarınıza popüler müzikler eklemenizi sağlar. Snap’lerinize biraz melodi ve yetenek eklemek için kendi özel parçalarınızı bile oluşturabilirsiniz.

Bu makalede, Snapchat hikayelerinize ve mesajlarınıza nasıl şarkı ekleyeceğinizi öğrenmenize yardımcı olacağız.

Snapchat Şarkı Ekleme Nasıl Yapılır?

Snap’lerinize biraz fon müziği eklemek için:

  1. Snapchat uygulamasını çalıştırın.
  2. Sağdaki satırdan müzik simgesine dokunun.
  3. Bir müzik menüsü açılır penceresi göreceksiniz. Buradan Snapchat’in popüler müzik tavsiyelerinden bir şarkı seçebilir veya Arama kutusunu kullanarak kişisel bir favorinizi bulabilirsiniz.
  4. Bir şarkıyı önizlemek ve Snap’inize eklemek için yanındaki oynat simgesine dokunun. Alt kısımda, şarkının hangi bölümünü öne çıkarmak istediğinizi seçebileceğiniz bir çubuk olacaktır.
  5. Şarkıyı değiştirmek istiyorsanız, Snap’inizi tamamen bırakmanız gerekmez. Müzik çubuğunun sağındaki X simgesine dokunun ve müzik notası simgesinden başka bir şarkı seçin.
Bu Yazımızda Okuyun :   Snapchat Toplu Snap Nasıl Atılır? 2021
Snapchat Şarkı Ekleme
Snapchat Şarkı Ekleme
  1. İşiniz bittiğinde onay simgesine dokunun. Snapchat, şarkının ayrıntılarını (ad ve sanatçı) ekranınızdaki küçük bir çıkartmaya ekleyecektir. Snap’inizde olmasını istemiyorsanız çıkartmayı çerçevenin dışına sürükleyin ve müzik parçanızı saklayın.
  2. Çıkartmanın boyutunu artırmak veya azaltmak için ekranı sıkıştırın. Yerleşimini istediğiniz gibi ayarlamak için ekran boyunca da sürükleyebilirsiniz.
  3. Snap’inize eklediğiniz bir şarkıyı kaldırmak veya değiştirmek için müzik simgesine tekrar dokunun ve ekranın alt kısmındaki Sesi Kaldır’a dokunun . Veya müzik ayrıntıları etiketini ekranın alt kısmında görünecek çöp kutusu simgesine sürükleyebilirsiniz.
  4. İsterseniz Snap’inizi harika filtrelerle özelleştirin, ardından hikayelerinize veya bir arkadaşınıza mesaj olarak gönderin.
”Google
1 Beğenmekten Vazgeç