Teknobu

Snapchat Kaydedilen Mesajlar Nasıl Silinir? 2022


Snapchat Kaydedilen Mesajlar Nasıl Silinir? 2022

Snapchat Kaydedilen Mesajlar Nasıl Silinir? 2022

Snapchat Kaydedilen Mesajlar Nasıl Silinir? Snapchat uygulamasında kaydedilen mesajları silmek mi istiyorsunuz. İşte nasıl silebilirsiniz inceleyelim.

Snapchat profilinizde birikmiş çok fazla kayıtlı mesajınız mı var? Bunları silmek isterseniz, bu yazımız size yardımcı olacaktır. Aynı anda birden fazla mesajı silmek zaman kazandıracak olsa da Snapchat böyle bir özellik sunmuyor. Bu nedenle, mesajları tek tek silmenin eski güzel yolunu izlemelisiniz.

Ayrıca Snapchat arkadaşlarınızla bir sohbet dizisine belirli bir mesajı kaydedebilir veya güvenliğini kaldırabilirsiniz. Bu, arkadaşınızla paylaştığınız aynı konudaki diğer mesajları silebileceğiniz anlamına gelir. Bu kılavuzda ilerideki adımlarla ilgili daha fazla ayrıntı bulabilirsiniz. Ayrıca Snapchat’te kayıtlı mesajları silmenin kolay adımlarını anlattım.

Snapchat Kaydedilen Mesajlar Nasıl Silinir?

Snapchat Kaydedilen Mesajlar Nasıl Silinir
Snapchat Kaydedilen Mesajlar Nasıl Silinir

Snapchat’teki normal sohbetlerinizi gerçekten kolayca silebilirsiniz. Kullanmakta olduğunuz cihaza bağlı olarak Android veya iPhone uygulamasının en son sürümüne sahip olduğunuzdan emin olun. İşte her iki platform için resmi indirme.

Sisteminiz ve Snapchat güncel olduğunda, normal Snapchat sohbetlerini silmek için aşağıdaki adımları izleyin:

  1. iPhone veya Android telefonunuzda Snapchat’i başlatın.
  2. Sohbet’i seçin ve silmek istediğiniz sohbete dokunun.
  3. Bu kişinin profil simgesine dokunun.
  4. Ekranınızın sağ üst köşesindeki Diğer (üç nokta) seçeneğini seçin.
  5. Konuşmayı Temizle üzerine dokunun .
  6. Temizle ile onaylayın .
Bu Yazımızda Okuyun :   Eski Snapchat Hesabı Nasıl Geri Alınır? 2021

Kaydedilmiş Snapchat Sohbetlerini Silme

Ne yazık ki, Snapchat’te kaydedilen mesajlar o kadar kolay silinemez. Herhangi bir mesajı Snapchat’e basarsanız ve kalın hale gelene kadar basılı tutarsanız kaydedebilirsiniz. “Kaydetmeyi kaldırmak” için, mesaj yazı tipi normal hale gelene kadar aynısını tekrar yapın.

Cihazınıza kaydedilen mesajı bu şekilde iptal edersiniz, ancak alıcının cihazını hesaba katmaz. Bir mesajı kaydettiğinizde, hem sizin telefonunuza hem de diğer kişinin telefonuna kaydedilir. Sohbetinizden kaybolması için mesajı da silmeleri gerekir.

Bunun uygunsuz olabileceğini anlıyoruz, ancak bu konuda yapabileceğiniz hiçbir şey yok. Umarım, diğer kişi makul olur ve eğer sorarsanız mesajı siler. Ne yazık ki, bazı üçüncü taraf uygulamalar dışında bunun başka bir yolu yok, ancak bunların kullanılması önerilmez.

Sonuç olarak, hangi mesajları kaydettiğinize ve kime gönderdiğinize dikkat edin. Güvendiğiniz bir kişiyse, mesajı kendi taraflarında silmek için onlara güvenebilirsiniz. İnatçı olmaları ve uygulamayı silmezlerse, onları arkadaş listenizden kaldırabilir veya hesaplarını engelleyebilirsiniz.

”Google
1 Beğenmekten Vazgeç