Web Analytics
Teknobu

Snapchat Hızlı Ekle Nedir? 2022
Snapchat Hızlı Ekle Nedir? 2022

Snapchat Hızlı Ekle Nedir? 2022

Snapchat Hızlı Ekle Nedir? Snapchat’teki hızlı ekleme özelliği nedir ne için kullanılır? işte tüm detaylarıyla sizlere bunu açıkladık.

Snapchat’teki hızlı Ekle seçeneği , Facebook’ta tanıyor olabileceğiniz kişilere benzer anlamına gelir . Bu yazımızda Snapchat’te arkadaş ekleme işlemini, Hızlı Ekle özelliğinin ne anlama geldiğini ve Snapchat’te ne anlama geldiğini açıklıyoruz.

Snapchat, çoğunlukla genç nesil tarafından kullanılan popüler bir sosyal medya uygulamasıdır. İşlevler ve özellikler, bu uygulamada genç nesil çocukları çeken ilginç şeyler. Ancak Snapchat kullanıcılarının ortak sorusu Snapchat’te Hızlı Ekleme Ortalaması mı?

30 yaşın altındaysanız, Snapchat kullanıyor olmanız için yüksek bir şans var. Snapchat, Instagram, Facebook gibi bir sosyal medya uygulaması da diyebileceğimiz bir uygulamadır.

Snapchat Hızlı Ekle Nedir?

Snapchat Hızlı Ekle Nedir
Snapchat Hızlı Ekle Nedir

Facebook’ta sık sık Tanıyor Olabileceğin Kişiler seçeneğinin olduğunu görmüşsündür, bu da senin profiline uyan profiller olduğu veya onların profillerinin ortak arkadaşının profiline bağlı olduğu anlamına gelir. 

Snapchat Hızlı Ekle seçeneği de aynı algoritma üzerinde çalışır. Size karşılıklı profilleri gösterir. Snapchat profilinizde David adında bir arkadaşınız varsa ve David’in profilinde bir arkadaşı John varsa. 

O zaman, John’a önerileceğiniz veya John’un size Hızlı Ekleme özelliği olarak önerilme olasılığı yüksektir, çünkü David ikinizin de ortak arkadaşıdır. 

Bazen Snapchat, Snapchat’e yeni katılan kullanıcıların profillerini Hızlı Ekle’de de gösterir.

Hızlı Ekleme işlevinin Snapchat’te nasıl çalıştığını bilmek için anlamanız gereken birkaç şey var. Aşağıda, insanları Hızlı Ekleme’de göstermenin bazı önemli nedenlerini paylaşacağım.

Snapchat’te Konum Tabanlı Hızlı Ekleme Ortalaması:

Yeni bir yerde yaşıyorsanız veya bir süredir ziyaret ediyorsanız ve GPS konumunuz telefonunuzda açıksa, Snapchat algoritması sizi tanımlayacak ve konumunuzu bulacaktır ve yakınınızdaki kişileri önerecektir. Hızlı Ekleme listenizde görebileceğiniz.

Cep Telefonu Numarasına Göre Snapchat’te Hızlı Ekleme Ortalaması:

Facebook’ta telefon rehberinizdeki kişilerin “Tanıyor Olabileceğin Kişiler” bölümünde ne kadar sık ​​görüldüğünü gördün, cevabının çok sık olduğunu biliyorum. 

Sosyal medya böyle işliyor. Sosyal medya platformları, profilinizi başkalarına önerme şansı bırakmaz. 

Hesabınızı Snapchat’te cep telefonu numaranızla kaydettiyseniz ve kişi listenize izin ver’i tıkladıysanız. Ardından profil Hızlı Ekle’de gösterilecektir. Sizinle aynı telefon numarasına katılan tüm kişileriniz, ardından profiller gösterilecektir. Tabii ki, manuel olarak kapatabilirsiniz. Bu yazıda size aşağıda anlatacağım.

”Google
18 Beğenmekten Vazgeç