Teknobu

Snapchat APK 11.24.0.34 2021 İndir

Snapchat APK 11.24.0.34 2021 İndir

Snapchat APK 11.24.0.34 2021 İndir

Snapchat APK 11.24.0.34 En son sürüm – Android için ücretsiz indirin ve görüntüleri paylaşın ve dünyanın her yerinden gerçek insanlarla bağlantı kurun! Dünyayı yeni ve eğlenceli bir şekilde görün!

İnsanlarla anları ve anıları kendi kendini imha eden mesajlarla ve kullanımı hızlı arayüzle paylaşmak için harika bir uygulama. Android İçin Bir Sosyal Uygulama olan Snapchat APK 11.24.0.34 Sürümünü İndirin . Bu uygulama tüm gerekli paketleri içerir ve kurulumu güvenlidir. Şimdi İndirin!.

Snapchat Nedir ?

Snapchat, gizlilik bilincine sahip ve yine de hayatlarının özel anlarını arkadaşları, aileleri veya sevdikleriyle paylaşmak isteyen insanlar arasında popüler bir uygulamadır. Uygulama arayüzü, enstantane olarak adlandırılan videoları kaydetmek için bir fotoğrafı tıklayabileceğiniz veya kamera düğmesini basılı tutabileceğiniz kamera ile açılır. Her gün kullanıma sunulan yeni bir lens ve filtrelerle canlı bir lens veya filtre ekleyebilirsiniz. Ayrıca fotoğraflarınıza bir 3D bitmoji avatarı ekleyebilir ve mevcut ruh halinize göre dans etmek, parti yapmak veya uyumak gibi çılgın şeyler yapmalarını sağlayabilirsiniz. Bu fotoğrafları eklediğiniz arkadaş listenize gönderebilir veya herkesin gönderi akışında görmesi için hikayenize gönderebilirsiniz.

Bu Yazımızda Okuyun :   Wrath Of Man Ne Zaman Çıkacak 2021
Snapchat APK 11.24.0.34
Snapchat APK 11.24.0.34

Sohbet sayfası aracılığıyla arkadaşlarınızla iletişim halinde kalabilir, enstantanelerinizi veya eski anılarınızı uygulama aracılığıyla onlarla paylaşabilirsiniz. Günün sonunda sohbetler ve fotoğraflar otomatik olarak silinir, böylece uygulamanın tüm yapısı gizlilik odaklı olur. Aynı anda 16 arkadaşınızla görüntülü sohbet yapabilir ve ruh halinizi ifade etmek için filtreler ve lensler kullanabilirsiniz.

Popüler kişileri abonelikler aracılığıyla takip edebilir ve yayınladıkları bit boyutlu videoları izlemek için resmi hesaplarını takip edebilirsiniz. Uygulama aracılığıyla, uygulamaya ve size özel olarak hazırlanmış son dakika haberlerini, orijinal şovları ve topluluk hikayelerini izleyebilirsiniz. Uygulama, arkadaşlarınızın bitmoji karakterlerinin haritada sabitlendiği anlık bir haritaya sahiptir. Onları takip edebilir veya nerede olduklarını gerçek zamanlı olarak görebilir veya istediğiniz zaman ızgaradan çıkmak için hayalet modunu açabilirsiniz.

Uygulamanın bulut depolama alanı vardır, yani tıkladığınız her şeyi kaydedebilirsiniz ve anılar olarak buluta yüklenirler. Bunları istediğiniz zaman izleyebilir ve uygulama içinden istediğiniz zaman hikayeler olarak paylaşabilirsiniz. Yaptığınız her arkadaş için bir arkadaşlık profiline sahiptir ve ikiniz arasında özel kalması için özelleştirilmiştir. Takılar ve astrolojik uyumluluk gibi ortak noktalarınız olan yeni şeyler keşfedebilirsiniz.

com.snapchat.android 1

Snapchat APK Özellikleri

  • Fotoğraflarınıza ve videolarınıza biraz çeşitlilik katın, filtreler, lensler kullanın, görünüşünüzü değiştirin.
  • Aileniz ve arkadaşlarınızla her zaman iletişim halinde olmak için sohbet edin. Nerede olursanız olun, her zaman bağlantıda kalın, görüntülü sohbette 16 kişiye kadar bir araya gelin ve ayrıca duygularınızı ifade etmek için özel çıkartmalar kullanın.
  • Trend olun, arkadaşlarınıza ve ünlülere abone olun, hikayelerini görüntüleyin ve etraftaki her şeyden haberdar olun.
  • Geçmiş hikayelerinizi görüntüleyin, düzenleyin ve arkadaşlarınıza gönderin.
Bu Yazımızda Okuyun :   Microsoft Excel'e 5 ücretsiz alternatif

Snapchat APK 11.24.0.34 2021 İndir

Android İçin Bir Sosyal Uygulama olan Snapchat APK 11.24.0.34 Sürümünü İndirin . Bu uygulama tüm gerekli paketleri içerir ve kurulumu

güvenlidir. Şimdi İndirin!.
Snapchat APK 11.24.0.34
7 Beğen