Web Analytics
Teknobu

Sensi TV İndir Apk Mod Premium (Kilitler Açık) 2022
Sensi TV İndir Apk Mod Premium (Kilitler Açık) 2022

Sensi TV İndir Apk Mod Premium (Kilitler Açık) 2022

Sensi TV İndir Apk Mod Premium tüm kilitler açık. Sizde sensi tv premium apk uygulamasını hemen sitemizden indirebilirsiniz.

Sensi TV uygulamasını bedavaya indirebilir ve premium kilitli tüm kanallallar aktif, maç kanalları derbiler aktif , exxen, netflix tarzı projeler aktif Sensi tv güncel indirin. Klasik ip tvlerden farklı olarak şimdiye kadar kapanmaması ile güven vermekte sitemizde apklarının mod haline getirip full sürümü sizlere sunuyoruz.

Sensi TV Film V3 İndir MOD APK

Sensi TV İndir Apk
Sensi TV İndir Apk

SENSİ TV FİLM BEDAVA APK İNDİR. Sensi Tv Netflix, Exxcen gibi platformlardaki içerikleri içerisinde bulundurur. Hatta internete koyulduğu gibi telif yiyen the walking dead bile bulabilirsiniz. Sensi TV düşük megabayt olması hafızada yani az yer kaplaması , her zaman güncel olması, playeri fazla internet yemeden hd açılabiliyor olması gibi özelliklerini alt alta listelediğimiz vakit türünün en iyi programı olarak değerlendirebiliriz.

Sensi TV pcden yani SensiTV bilgisayarınızdan açmak istiyor olabilirsiniz. Çözümü çok basit bluestack, gameloop  veya ld player tarzı bir emülatör kurup daha sonra apk indirirseniz hemen tam ekranda hd izleyebiliriz.

Sensi TV Film V3 Nasıl Kurulur ?

  • İndirme dosyasını sitemden güncel olarak indirin.
  • Daha sonra bilinmeyen kaynaklardan uygulama yüklemeye izin verin
  • İndirdiğiniz dosyaları yükleyin
  • Yükledikden sonra programın içerisine çift tıklayıp girin
  • Link isteyen kısma “http://kekblu999.xyz” yazın.
  • Daha sonra giriş yapıp keyfini çıkartın !

Sensi TV Özellikleri Nelerdir ?

Klasik film izleme hd film izleme sitelerinde teliflerden dolayı artık hiçbirşey paylaşılamaz hale geldi. Hele obet bubet bi ton kumar reklamı çıkmaya başladı. Tüm bunlardan bunalmış yatağına uzanıp iki dizi izliyecek insanlar için bire bir uygulama diyebiliriz.

Minimum reklam ( ben rastlamadım ) minimum hafıza yiyor, minimum internet yiyor bu şekilde çok başarılı bir uygulama. Ancak bazı eksik yönleri var örneğin uygulama içinde sosyalleşemiyorsunuz yorum yapmak arkadaş eklemek arkadaş sohbetine henüz rastgelemedim. Bunun dışında filmleri indirme seçeneğinide görmedim.Ancak her güncellemede daha da geliştitiği için sizlere bu programı tavsiye ediyorum.

Sensi Tv Film HD Apk indir

Sensi Tv film ve dizileri mobil telefonlarda fiyatsız ve HD nitelik ile izlemenizi sağlayan bir uygulamadır. Geliştiricisi ve dağıtıcısı sensitvfilm club yada sensi tv ulu olan uygulamanın APK son versiyon 2021 dosyasını sitemizden indirip kurabilirsiniz.

Şimdilik android telefonlar için geliştirilmiş bu uygulama yakın zamanda iPhone ios ve Pc windows içinde geliştirilecektir. Fakat uygulamayı pc ile kullanmak isteyenler için indirmeuzmani.com olarak bir teklifimiz var. Sensi tv apk 2020 dosyasını sitemizden indirin ve rastgele bir emulatör programını bilgisayarınıza indirin ve bu program ile apk dosyasını çalıştırın.

Yalnızca yeni çıkan film ve dizileri yüksek nitelik donmadan izlemek için değil aynı zamanda androdi yada smart tv de izlemenize imkân sağlar.

Bu biçimde uygulamayı pc ile çalıştırmak olası olmaktadır. iOS için ise geliştirici ile yaptığımız görüşme sonrasında henüz iPhone için sensi tv uygulaması geliştirmediklerini bunun için çalışmalarının devam ettiğini ve önümüzdeki günlerde piyasa süreceklerini belirttiler.

Android için 4.1 Jelly Bean ve üstü versiyon gerekmektedir. Sensi tv ile Sensi Tv Hd aynı uygulamalardır. Sitemizde latest versiyon yüklüdür.

Aktüelleme ile daha kolay kullanım ve kullanışlı bir arayüz ilave edilen uygulama da film ve dizileri HD ve akıcı olarak izlemek olası. Uygulama son versiyon takribî 10 MB ebadında oldukça minik bu surattan saniyeler içinde indirme ve montaj asıllaştırılmaktadır…

”Google
11 Beğenmekten Vazgeç