Teknobu

Score Hero 2022 Apk (Hileli Mod Apk)


Score Hero 2022 Apk (Hileli Mod Apk)

Score Hero 2022 Apk (Hileli Mod Apk)

Score Hero 2022 Apk oyunu için hileli mod apk dosyası mı arıyorsunuz. Bu yazımızda sizlere Score Hero 2022 hileli sürümünü paylaştık.

Score Hero 2022 (MOD, Sınırsız Para) – Bir özelliği, arkadaşlarınızdan veya diğer oyunculardan kendi takımınızı oluşturma ve onu Olympus sporunun zirvesine getirmeye çalışma yeteneği olan bir kart oyununun unsurlarına sahip çevrimiçi futbol simülatörü. Gerçek oyunculara karşı yarışmanız gereken çok çeşitli yarışmalar ve turnuvalar, ayrıca muhteşem penaltı vuruşları ve goller atmanız gerekiyor. Tam teşekküllü bir kariyer modu, bir kulüp yöneticisi, koç ve oyuncu olarak tüm becerilerinizi gerçekleştirmenize izin verecektir. Bir futbol ortamındaki ayrıntılı grafikler, Score Hero 2 mod apk’nın genel resmini tamamlayacak. 

Score Hero 2022 Apk

Score Hero 2022 Apk
Score Hero 2022 Apk

Puan! Hero 2022 Mod Apk 2.01 , oyuncuların bir kez daha bir futbol katılımcısı olarak bir meslek inşa edebilecekleri, tercih edilen futbol simülatörünün uzun zamandır beklenen devamıdır. Tüketici, ana golf ekipmanında ve ülke çapındaki ekipte yer alarak, bir acemiden gerçek bir futbol efsanesine giden yoldan gitmelidir. Bu sefer katılımcı, tüm uzmanlığını sunacağı yer olan bir dizi resmi lisanslı gruba girme olanağına sahip olacaktır. Ayrıca karakterin görünümünü düzeltmek, yorum eşleştirmek ve birçok farklı seçenek için gelişmiş bir sisteme sahip olacak.

Bu Yazımızda Okuyun :   Android İçin GTA 5 Prologue APK İndir

Mod Apk Özellikleri

  • Kalpleri geri sararken ve satın alırken para artar.

Turun bitiminden sonra çöküyor mu? Oyuna tekrar girin (oyun uçuştan önceki ilerlemeyi kaydedecektir), ardından ayarları açın, alttan 2. butona tıklayın, Grafikler’i seçin ve grafiklerin kalitesini düşürün.
Oyunu kurmadan önce Play Store’a gitmeniz, orada bu oyunu bulmanız ve indirmeniz gerekiyor. İndirme yüzdesi göründüğü anda indirmeyi iptal edin ve oyunu siteden yeniden yükleyin.

Score Hero 2022 Apk (Hileli Mod Apk) İndir

Aşağıdaki bağlantıdan sizlere verdiğimiz Score Hero 2022 Apk (Hileli Mod Apk)’sını hemen indirin.

Score Hero 2022 Apk
Score Hero 2022 Apk

”Google
Beğen