Teknobu

Samsung’un Bütçe Dostu Galaxy M01 FCC’yi Ortaya Çıkardı


Samsung’un Bütçe Dostu Galaxy M01 FCC’yi Ortaya Çıkardı

Samsung’un Bütçe Dostu Galaxy M01 FCC’yi Ortaya Çıkardı
Samsung’un beklenen telefonları arasında bulunan giriş seviyesi telefon Galaxy M01, FCC veritabanına eklendi. Cihazın FCC dışındaki diğer doğrulama sitelerinde görünmesi, cihazın bazı özelliklerini doğruladı.

Samsung’un bütçe dostu telefonu Galaxy M01’in yakında raflardaki yerini alması bekleniyor. Cihaz Wi-Fi Alliance sertifikasını alabildi ve Geekbench’te de tespit edildi. Ardından, cihazın birincil donanım özellikleri Google Play Konsolu listesinde belirdi. Ancak, cihazın başka bir popüler mobil web sitesi tarafından da doğrulanması, cihazın piyasaya sürülmesinin yakın olduğunu akla getirdi.

FCC veritabanına göre, Galaxy M01’in donanımı Galaxy A01 ile benzer olacak, ancak pilde farklılıklar olacak. Galaxy A01, 3.000 mAh bataryaya sahipken Galaxy M01, daha büyük bir bataryaya sahip olacak, bu da 4.000 mAh. Ek olarak, Galaxy M01’de çift sim kart yuvası olacak. Pil dışında donanım hakkında fazla bilgi vermeyen FCC, cihazın yenilenmiş bir A01 olarak geleceğini gösterir.

Bu mobil doğrulama platformunda bazı şematik taslaklar da paylaşıldı. Bu çizimler, cihazın arkasındaki sol üst köşeye dikey olarak yerleştirilmiş çift kamera kurulumunun olduğunu doğrular. Cihazın üst kısmında 3,5 mm kulaklık girişi ve alt kısmında USB şarj yuvası vardır. Galaxy M01’in Google Play Konsolu listesi, cihazın 720 x 1520 piksel HD + çözünürlük sunduğunu gösteriyor.

Telefonun gücünü Qualcomm Snapdragon 439’dan alacak:
Samsung’un Galaxy M01’e güç verecek işlemci üzerinde giriş seviyesi bir işlemci olan Qualcomm Snapdragon 439’u tercih ettiği söylenebilir. Bu işlemcinin varlığı da Google Play Konsolu tarafından onaylandı. Telefonun içinde, bu işlemci ile Adreno 505 GPU ve 3 GB RAM. Depolama konusunda bir belirsizlik olduğu söylenirse, 32 GB dahili depolama alanı olması beklenir.

Galaxy M01’in Geekbench listesi, telefonun işletim sisteminin Android 10 işletim sistemi olacağını gösteriyor, şirketin telefona ek olarak OneUI’yi kullanmasını bekleyebiliriz. FCC, pili kesin bir dilde konuşurken hızlı şarj desteğinin kullanılabilirliğinden bahsetmedi. Şimdilik, Galaxy M01 hakkındaki bilgilerin yakında ortaya çıkması bekleniyor.

Bu Yazımızda Okuyun :   Pixel 5 ve Pixel 4a 5G Satışa Sunulacak
”Google
26 Beğenmekten Vazgeç