Teknobu

Samsung Galaxy M30s, Android 11 tabanlı One UI 3.0 Güncellemesi almaya başladı


Samsung Galaxy M30s, Android 11 tabanlı One UI 3.0 Güncellemesi almaya başladı

Samsung Galaxy M30s, Android 11 tabanlı One UI 3.0 Güncellemesi almaya başladı

Samsung Galaxy M30s, Android 11 tabanlı One UI 3.0 Güncellemesi almaya başladı işte haberimizle ilgili detaylar…

Samsung Galaxy M30s Güncellemesi Hakkında

Samsung Galaxy M30s, 2019’da piyasaya sürülen orta sınıf bir telefon ve o zamanın en iyi orta sınıf telefonlarından biriydi. Geçen yıl Android 10’un piyasaya sürülmesinden sonra Galaxy M30’lar için ikinci büyük güncelleme olacak . Bir Galaxy M30s cihazınız varsa, sonunda bazı yeni özelliklerle en son Android 11 güncellemesini deneyimleyebileceksiniz.

Samsung Galaxy M30s için Android 11 güncellemesi Hindistan’da kullanıma sunuluyor ve diğer bölgeler yakında güncelleme almaya katılacak. Galaxy M30s Android 11 güncellemesi, farklı bölgelere göre farklılık gösterebilen M307FXXU4CUAG derleme sürümüyle birlikte gelir . Güncelleme, birçok değişiklikle birlikte gelen büyük bir güncelleme olduğu için kabul edilebilir olan yaklaşık 2 GB ağırlığındadır.

samsung galaxy m30s
samsung galaxy m30s

Samsung Galaxy M30s Android 11 Güncellemesindeki Yenilikler Nelerdir ?

Samsung Galaxy M30s Android 11 güncellemesindeki bazı yeni özellikler, iyileştirmeler ve hata düzeltmeleri ile birlikte gelir. Ayrıca cihaza Ocak 2021 güvenlik yamasını da getiriyor.

Bu Yazımızda Okuyun :   Online 7 En İyi Ücretsiz Cv Oluşturma Siteleri

Şimdi özellikler hakkında konuşalım, Galaxy M30s Android 11 güncellemesi, kilit ekranına widget ekleyebilme, dinamik kilit ekranı görüntü kategorileri gibi bir dizi özelleştirme tabanlı özellik taşıyor, artık fotoğraf veya videoyu arka plan olarak ekleyebilirsiniz. aramalar, AOD için ayarlamalar ve diğer One UI 3.0 özellikleri. Bunun dışında Android 11 özelliklerine akıllı telefonunuzdan erişebilirsiniz .

Samsung Galaxy M30s Android 11 güncellemesi yayınlanıyor. Ve bazı kullanıcılar Hindistan’daki kararlı güncellemeyi çoktan aldı. Güncelleme bölgeniz için çıkmışsa, ancak güncellemeyi almadıysanız, güncellemeyi manuel olarak kontrol edebilirsiniz. Güncellemeleri manuel olarak kontrol etmek için Ayarlar> Yazılım güncellemesine gidin . Galaxy M30’lara indirip yükleyebileceğiniz mevcut en son güncellemeyi gösterecektir.

s20

Aceleniz varsa, cihazınızı manuel olarak güncelleyebilirsiniz. Ve bunun için, Frija aracından ,  SamFirm aracından veya Sammobile web sitesinden en son Android 11 donanım yazılımını indirmeniz gerekir  . Araçlardan birini kullanıyorsanız modelinizi ve ülke kodunuzu girin ve aygıt yazılımını indirin. İndirdikten sonra, firmware’i Odin Tool’u kullanarak flaş edebilirsiniz . Ardından dosyayı cihazınıza aktarın. Bunu yapmak istiyorsanız, önce bir yedek almanızı tavsiye ederim. Hepsi Bu kadar.

Herhangi bir sorunuz varsa, aşağıdaki yorum kutusuna bize bildirin. Ayrıca bu makaleyi arkadaşlarınızla paylaşın.

Bu Yazımızda Okuyun :   Realme 6i, 7i ve Narzo 10, bu ay Android 11 güncellemesini alacak
”Google
14 Beğenmekten Vazgeç

Yapılan Yorumlar