Teknobu

Samsung Galaxy M11 İddia Edilen Özellikler, Renderler Sızdı


Samsung Galaxy M11 İddia Edilen Özellikler, Renderler Sızdı

Samsung Galaxy M11 İddia Edilen Özellikler, Renderler Sızdı

Samsung Galaxy M11 Bilmeniz Gereken Her Şey

Samsung Galaxy M11’in üç renk seçeneğinde sunulacağı bildiriliyor.

Samsung Galaxy M11‘i üç aydan fazla bir süredir duyuyoruz ve akıllı telefon henüz resmi bir çıkışta olmasa da, belki de coronavirus salgını nedeniyle, yeni bir sızıntı çevrimiçi olarak ortaya çıktı ve bu yaklaşan Samsung akıllı telefona başka bir bakış getireceğimizi iddia etti.

Sızıntı, Galaxy M11’in çeşitli resmi görünümlü renderlarının yanı sıra telefonun iddia edilen özelliklerini içeriyor. Hatırlamak için, Samsung Galaxy M11’in en son Tayvanlı bir regülatör veritabanında tespit edildiği ve listenin telefonda 5.000 mAh pilin varlığına işaret ettiği bildirildi.

Samsung Galaxy M11’in son iddia edilen render ve teknik özellikleri, ytechb.com adlı bir blog tarafından çevrimiçi olarak yayınlandı . Sızan renderlar , Galaxy M11’in bir fotoğrafını içeren iddia edilen Google Play Konsolu listesi de dahil olmak üzere geçmişte gördüğümüzle uyumlu görünüyor .

Bu Yazımızda Okuyun :   İnsanlıdan İnsansıza Uzanan Yolculuk (İnsansız Araçlar)

Ytechb.com raporu, Galaxy M11’in Siyah, Mor ve Sky Blue renk seçeneklerinde sunulacağını iddia ediyor, ancak tüm pazarlarda tüm renk varyantları bulunmayacak.

Samsung Galaxy M11
Samsung Galaxy M11

Samsung Galaxy M11 teknik özellikleri (beklenen)
Rapora göre, Galaxy M11 delik delme tasarımlı bir ekran. Aynı çözünürlük, sızdırılan Google Play Konsolu listesinde de görüldü. Ek olarak, telefonun arka parmak izi sensörü ile geldiği söyleniyor ve aynı şey sızdırılmış baskı makinesinde görülebilir.

Ayrıca, telefonun 13 megapiksel ana kamera, 5 megapiksel ultra geniş açılı atıcı ve 2 megapiksel derinlik sensörü barındıracak üçlü bir arka kamera kurulumu içereceği bildiriliyor. Ön atıcıda 8 megapiksel kamera olduğu söyleniyor.

Diğer özelliklerde, telefonun Qualcomm Snapdragon 450 SoC tarafından desteklendiğine inanılıyor. Daha önce sızdırılmış Google Play Konsolu listesi, şu anda Qualcomm’un dört yongasıyla eşleştirilmiş olan Adreno 506 GPU’nun varlığına işaret etti ve bunlardan üçü daha eski 600 serisi işlemciler. Galaxy M11’de bu eski 600 serisi yongalardan herhangi birini görmemiz mümkün değil.

Bellek ve depolama açısından, 3GB ve 4GB RAM seçenekleri ve 32GB ve 64GB yerleşik depolama seçenekleri devrilmiştir. Ayrıca depolama genişletmesi için bir microSD kart yuvası olacak ve 512 GB’a kadar kapasiteye sahip destek kartları olacak.

Bu Yazımızda Okuyun :   Spotify Öğrenci Doğrulama Hatası Çözümü 2021

Samsung Galaxy Son olarak, telefonun Android 10’u One UI 2.0 ile kutusundan çıkardığı söyleniyor ve USB Type-C bağlantı noktası, 3.5mm ses jakı ve 5.000mAh pil ile Bluetooth 4.2’yi paketleyecek.

”Google
44 Beğenmekten Vazgeç