Teknobu

Samsung Galaxy A51 Android 11 Güncellemesi kullanıma hazır (One UI 3.0)


Samsung Galaxy A51 Android 11 Güncellemesi kullanıma hazır (One UI 3.0)

Samsung Galaxy A51 Android 11 Güncellemesi kullanıma hazır (One UI 3.0)

Samsung Galaxy A51 Android 11 Güncellemesi kullanıma hazır (One UI 3.0) ;Galaxy A51, popüler orta sınıf telefonlardan biridir. Ocak ayının ikinci haftasında Samsung, Dahili beta sürümünü test amacıyla sınırlı sayıda kullanıcıya zorladı. Ve şimdi nihayet, kararlı Android 11 tabanlı One UI 3.0 güncellemesi Galaxy A51 için kullanıma sunuluyor. Samsung’un halihazırda Android 11’i orta sınıf Galaxy telefonlarına sunmaya başlaması şaşırtıcı değil. Ve şimdi Galaxy A51 de partiye katılıyor. Burada Galaxy A51 Android 11 güncellemesini öğreneceksiniz.

Samsung Galaxy A51 Android 11 Güncellemesi
Samsung Galaxy A51 Android 11 Güncellemesi

Samsung, desteklenen tüm Galaxy telefonlarına en son Android 11 tabanlı One UI 3.0 güncellemesini sağlama görevini şimdiden üstleniyor. Ve OEM, son iki ayda zaten birçok telefonu ele aldı. Ve bu ay Galaxy A51, birkaç Galaxy Telefon ile birlikte Android 11 güncellemesini alacak.

Samsung Galaxy A51 Android 11 Güncellemesi (One UI 3.0)

Galaxy A51 Android 11 güncellemesi, derleme sürümüyle birlikte gelir A515FXXU4DUB1. Şu anda Rusya’da mevcut olan kararlı One UI 3.0 güncellemesidir, ancak yakında diğer bölgelerde de kullanıma sunulacak. En son Şubat 2021 Android Güvenlik Yaması ile birlikte bazı yeni özelliklerle birlikte gelen Galaxy A51 için büyük bir güncellemedir.

Bu Yazımızda Okuyun :   Xiaomi, akıllı telefonun RAM'inde içerik depolamak için yeni bir teknoloji geliştirdi

Şimdilik, değişiklik günlüğü mevcut değil, ancak One UI 3.0 özelliklerinin çoğunu bekleyebilirsiniz. Bu özellikler arasında iyileştirilmiş bir Samsung klavye, geliştirilmiş kullanıcı arayüzü, daha fazla resim ve video kontrolü, daha fazla özelleştirme seçeneği, daha iyi gizlilik kontrolleri ve daha fazlası bulunur.

Galaxy A51 için Android 11 güncellemesi şu anda Rusya’da kullanıma sunuluyor. Ancak diğer bölgelerden kullanıcıların da Android 11 güncellemesini deneyimlemesi fazla zaman almayacaktır. Ve bölgenizde mevcutsa, ancak hala güncellemeyi bekliyorsanız, güncellemeleri manuel olarak kontrol ettiğinizden emin olun. Ayarlar> Yazılım güncelleme.

Aceleniz varsa, cihazınızı Frija aracını, SamFirm aracını veya SamMobile web sitesini kullanarak manuel olarak güncellersiniz. Ürün yazılımını indirmek için araçlardan birini kullanıyorsanız, cihaz modelinizi ve ülke kodunu girdiğinizden emin olun. İndirdikten sonra, firmware’i Odin Tool’u kullanarak flaş edebilirsiniz. Ardından dosyayı cihazınıza aktarın. Bunu yapmak istiyorsanız, sürece dalmadan önce bir yedek almanızı tavsiye ederim. Bu kadar.

Herhangi bir sorunuz varsa, aşağıdaki yorum kutusuna bırakın. Ayrıca bu makaleyi arkadaşlarınızla paylaşın.

”Google
14 Beğen

Yapılan Yorumlar